Jarosław Kaczyński pisze bloga

Prezes PiS założył bloga na platformie Salon24. Tytuł pierwszego (i jedynego, jak na razie) wpisu: ?Nowoczesny patriotyzm gospodarczy?. To treść przemówienia Kaczyńskiego ze słynnej, gospodarczej konferencji PiS w hotelu Sheraton.
- Patriotyzm to lojalność wobec własnego narodu. Opiera się na zaufaniu do wspólnoty, której tradycje wpłynęły na to, w jaki sposób żyjemy oraz na instytucje organizujące naszą życiową aktywność -napisał Kaczyński na swoim blogu.

Dokładnie tak samo prezes rozpoczął swoje wystąpienie na wielkiej konferencji PiS poświęconej sprawom gospodarczym. Treść pierwszego blogowego wpisu polityka jest powtórzeniem tamtego przemówienia. Pod nim - setki komentarzy.

Internauci życzą prezesowi powodzenia, witają i "mają nadzieję na interakcję z czytelnikami". Są też głosy krytyczne: "Ktoś Kaczyńskiemu wkleił jego przemówienie i tyle. W blogowaniu, chyba wszyscy się zgodzimy, niekoniecznie o to właśnie chodzi".

Czy to rzeczywiście blog Jarosława Kaczyńskiego? Igor Janke, założyciel platformy Salon24, napisał na w Twitterze: "W Salonie24 nowy bloger, kto zgadnie, kto założył blog?".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (21)
Jarosław Kaczyński pisze bloga
Zaloguj się
 • siarymon

  Oceniono 11 razy 11

  jaruś już raz nas pod h... nabrałeś ale drugi raz się nabrać nie damy,możesz kombinować jak chcesz ale do władzy się nie dostaniesz,to my wyborcy do tego nie dopuścimy,do władzy się rwiesz z tymi swoimi przydupasami że aż nóżkami tupiecie ale nic z tego PiSowskie rządy już znamy i przeżyliśmy,nigdy więcej komuny i nigdy więcej PiSu,kaczyński ty już całą Polskę osrałeś razem z swoimi przydupasami mamy was dość może porządzisz na tamtym świecie razem z tym twoim zasranym bratem i miernotąw co warto wątpię czy i tam was będą chcieli wy zasrańcy

 • passtorian

  Oceniono 10 razy 10

  Nowoczesny patriotyzm gospodarczy - cos mu odbija. Przydalby sie nowoczesny kaftan bezpieczenstwa, oj przydalby sie.

 • agaador

  Oceniono 9 razy 9

  Prawa jazdy lepiej niech nie robi ale może pójdzie do dentysty

 • tegepe

  Oceniono 8 razy 8

  Założył bloga, a co z kontem w banku?

 • kerkopithekion

  Oceniono 8 razy 8

  no tak, to jeszcze drobna protetyka stomatologiczna i -

  i tak nic to wszystko nie pomoże

 • marika-live

  Oceniono 8 razy 8

  haha chcą pokazać jaki on nowoczesny. Pewnie przed wyborami jeszcze ogłoszą, że prawo jazdy zrobił

 • neumarkt

  Oceniono 7 razy 7

  To śmieszne połączenie: Jarosław Kaczyński i ekonomia! Ta jego "ekonomia" wywodzi się chyba od terminu "ekomom" z jaśniepańskich majątków w 18 - 19 wieku!

 • srololot

  Oceniono 7 razy 7

  Tak patriotyzm i Honor

 • marika-live

  Oceniono 6 razy 6

  re andre951
  ale powiedzenie, że Kaczyński stał się blogerem - brzmi nowocześnie, wybory się zbliżają, a głosy internautów, których jeszcze niedawno obrażał przydałyby się. Nie przyzwyczaiłeś się, że przed wyborami Kaczyński zmienia maskę???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX