Komentarze (22)
"Nie było niewygodnych pytań", "brawo panie premierze" - komentarze internautów po spotkaniu artyści- Tusk
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • acer59

  Oceniono 15 razy -5

  Panowie "artysci" ! Skonczcie juz te swoja blazenade - wam nie pozostaje NIC INNEGO jak tylko glosowac na POsrancow , wy wrecz MUSICIE na nich glosowac . Z prostego powodu ; wy pokazaliscie dzisiaj ze mentalnie przynalezycie do POpaprancow , ze nie ma zadnych roznic miedzy wami , ze te wasze "dasy" na POsrancow to pic na wode fotomontaz - ANI JEDNEGO pytania zwiazanego z seria zlodziejskich afer , ani jednego pytania odnosnie zlodziejstwa rozpasania i politykierstwa czarnych pasibrzuchow , zlodziejskiej komisji majatkowej , klerykalizacji panstwa i jego instytucji , tchorzostwa POlitykow przed czarna mafia , in vitro , zwiazkow partnerskich etc . - w zamian pare pytan znamionujacych jedynie dbalosc o wasze wlasne d..y i pare innych idiotycznych , ale tak aby czasem nie zrobic krzywdy temu lawirantowi i reszcie POsrancow . Powinniscie , "artystyczne" pajace , wyplacic milionom telewidzow odszkodowanie za stracone 1,5 godziny na ogladanie tej farsy .

 • romp66

  Oceniono 16 razy -12

  Tusk , poniósł kompletną porażkę totalna klęską!
  Premier Tusk , miał wile chamskich wrzutek, które świadczyły o tym ze nerwy mu puszczały, oraz że ma prostackie pokłady !

 • paw73

  Oceniono 15 razy -13

  TOTALNA PORAŻKA TUSKA, ZARAZ RUSZĄ DO WYKONYWANI SWYCH ZADAŃ LUDZIE Z PO ŻE TUS JEST DOBRY I DOBRZE WYPADAŁ. TUSK ZOSTAŁ TOTALNIE ZMIAŻDŻONY PRZEZ CHOŁDYSA CZY KUKIZA, MELER TEŻ GO TROSZECZKĘ PODGRYZŁ. TUSK W STARCI Z LUDZIAMI, SPOZA POLITYKI TOTALNIE SOBIE NIERADZI. JEDYNIE OCZU UMIAŁ MÓWIĆ DŁUGO TUSK TO SMOLEŃSK I PiS. TUSK PRAWIE NIE RÓŻNI SIĘ OD KACZYŃSKIEGO , TAMTEN TEZ TYLKO O SMOLEŃSKU I PO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX