PJN kupiło nowy adres strony www. Bo hasła do starej ma Bielan

Polska Jest Najważniejsza ma już nowy adres strony internetowej - ustaliło TOK FM. Stronapjn.pl nie jest jeszcze aktywna, ale trwa wypełnianie jej treścią. Po co nowej partii drugi adres w internecie? Dostęp do haseł poprzedniej witryny partii ma tylko Adam Bielan, który został wyrzucony z ugrupowania.
Partia zarejestrowała nową domenę u jednego z krakowskich dostawców w tym samym dniu, w którym okazało się, że dostęp do edycji głównej wizytówki PJN w sieci www.polskajestnajwazniejsza.pl ma tylko Adam Bielan. Wyrzucony z ugrupowania polityk nie był skory żeby dzielić się z byłymi kolegami z PJN hasłami dostępowymi pozwalającymi zarządzać zawartością witryny. Dlatego zapadła szybka decyzja by kupić nową domenę. Formalności udało się załatwić jeszcze 23 marca.

Następnie okazało się, że Adam Bielan nie tylko przejął stronę internetową, ale ponoć również listę sympatyków ugrupowania. - Tak, w rękach Bielana znajduje się baza sympatyków PJN, którzy się do nas przyłączyli - powiedziała "Newsweekowi" szefowa PJN Joanna Kluzik-Rostkowska. Europoseł w międzyczasie - raczej w formie żartu - opublikował Na Twitterze rzekomą teczkę z kodami do strony.

Co na stronie? Filmiki i dżingiel

Adres stronapjn.pl podobnie jak poprzednia witryna został zarejestrowany na prywatną osobę, a nie na stowarzyszenie czy partię. Wiadomo, że PJN nie zdąży go uruchomić do końca miesiąca.

Elżbieta Jakubiak wyjawia co się na niej znajdzie. - Ona otworzy się już z nowym logiem. Będzie to strona z filmikami. Będzie ona dużym serwisem internetowym - mówi radiu TOK FM. Dodaje, że na stronie można będzie usłyszeć dżingiel, który na stałe zagości na partyjnych konferencjach PJN.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (16)
PJN kupiło nowy adres strony www. Bo hasła do starej ma Bielan
Zaloguj się
 • neumarkt

  Oceniono 9 razy 9

  A ja nie kupujętego całego PJN! Tak jak cała ta zgraja przy Kaczyńskim to zagrożenie dla Polski, tak PJN to bardzo śmieszne, wręcz kabaretowa grupa objazdowa bez perspektyw!

 • marika-live

  Oceniono 9 razy 9

  Za tydzień PJN będzie prezentował długopis ze swoim logo, za dwa breloczek...
  Czy wy z każdej takiej informacji tego odprysku PiS-u będziecie robić news? Oni potrafia coś opróćz lansu w mediach, kłótni, walkę o schedę po L. Kaczyńskim?

 • barbarakos

  Oceniono 8 razy 8

  Nie jestem zwolenniczka PJN. Uwazam, ze wcale nie jest lepsza od PiS.
  Mam jednak pytanie do p. Bielana: czy to w ZHR ucza takich "honorowych" zachowan? Czy zasada "cudza wlasnosc swieta" nie obowiazuje? A moze gdzie indziej Pana zdeprawowano? W PiS?

 • chris2010

  Oceniono 7 razy 7

  A po co teatrzykowi objazdowemu strona internetowa?

 • kiki_pawelek

  Oceniono 7 razy 7

  Nie ma to jak powazna partia... miejmy nadzieje ze nie zgubia gdzies nowych hasel, bo niedlugo zostaniemy zalani newsami o nowych strona PJN, bo ktos hasla zabral/zgubil/pomylil/zapomnial (niepotrzebne skreslic)

 • oghana7

  Oceniono 6 razy 6

  kogo moze interesowac los bufetowych jarkacza -jezyk ten sam ,ponadto nie przeprosily jeszcze polakow za promowanie jadowitego jarkacza na prezydenta polski .ale bysmy uzyli !juz bylibysmy skloceni z polowa swiata , a wkazdym miescie byloby 1o pomnikow nieudanego prezydenta lecha .

 • arvelli_net

  Oceniono 5 razy 5

  ... 2%... tylko albo i aż tyle:)

 • majjammajjam

  Oceniono 3 razy 3

  Poseł Bielan ukradł stronę? To szczyt wszystkiego pisiowego. Brakuje słów.

 • barbq

  Oceniono 2 razy 2

  Co tu dużo mówić, PJN to takie samo bagno jak PiS. Niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX