Kwaśniewski: Arłukowicz marnuje potencjał. Szkoda go

Boję się, że zmiana orientacji z lewicowej na prawicowo-konserwatywną będzie dla Arłukowicza niszcząca. W PO będzie kwiatkiem do kożucha - stwierdził były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski w wywiadzie dla ?Polityki?.
Aleksander Kwaśniewski, który w rozmowie z Jackiem Żakowskim nazywa się "bezpartyjnym człowiekiem lewicy", uważa transfer Bartosza Arłukowicza do rządu Donalda Tuska za nieudany. - Był kandydatem na lidera lewicy, a w PO będzie kwiatkiem do kożucha. Jego kapitał może się zmarnować - ostrzega.

Według niego błąd popełniło także samo kierownictwo SLD, z Grzegorzem Napieralskim na czele, które nie dbało wystarczająco o gwiazdę tzw. komisji hazardowej. - Polityka potrzebuje ludzi wartościowych. Jak się pojawiają, należy ich chronić. Arłukowicz był wart, by go chronić - przyznał były prezydent.

Głośne mianowanie pochodzącego ze Szczecina pediatry na pełnomocnika premiera ds. wykluczonych Kwaśniewski uznał za słaby chwyt PR-owy PO. - Arłukowicz, odchodząc, osłabił SLD. Natomiast Platformy nie wzmocnił - zauważa polityk. - Dał jej najwyżej parę dni skupienia uwagi mediów, co w czasie kampanii jest ważne, ale ulotne. Mnie się takie przyciąganie uwagi dla przyciągnięcia uwagi nie podoba - kwituje.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Kwaśniewski: Arłukowicz marnuje potencjał. Szkoda go
Zaloguj się
 • paw73

  Oceniono 7 razy 3

  Autorstwa SLD trafił do Sejmu projekt ustawy o związkach partnerskich!
  Arłukowicz jako pełnomocnika premiera ds. przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu. nich zadziała nich się pokaże!
  Arłukowicz jest ministrem czy ministrantem, którego stworzyli w PO Gowin , Tomczykiewicz, Raś, Pitera, Radziszewska.

 • romp66

  Oceniono 3 razy 1

  SLD TO PARTIA PRO ROZWOJOWA, EUROPEJSKA OTWARTA I SZANUJĄCA WSZYSTKICH LUDZI NIE ZAGLĄDAJĄCA IM POD KOŁDRY!!!
  PO +PiS+ PSL +PJN = WIELKI KOŁTUN I ZAŚCIANEK

 • kwapek-3

  0

  Panie Prezydencie, tyle złego ile Pan zrobił swoją paplaniną na temat rozmów SLD z PIS-em, nie zrobił Pan wcześniej swoimi występami po pijaku. Ponieważ nie potępiam ludzi trunkowych (nawet ich lubię, bo wiadomo, kto nie pije ten donosi), to do dnia wyborów proszę się nie wypowiadać publicznie na temat lewicy.

 • arvelli_net

  Oceniono 6 razy -4

  ... olek, arłukowicz zrobił to co uważał za stosowne w przededniu zawarcia "cichutkiej" koalicji sld+pis!...

 • aster5

  Oceniono 6 razy -4

  A pan Grzesio N. nie ma zamiaru uderzyć się w pierś i przyznać, że jego polityka kadrowa jest, pardon, do...niczego. Bartosza Arłukowicza trzeba było hołubić, a nie upychać po kątach, i tyle w tym temacie.

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy -4

  szkoda to było patrzeć jak się potencjalny potencjał marnował marginalizowany przez Plastusia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX