Posłanka PiS usłyszy zarzut za "pocałować w d..."

Prokuratura chce postawić posłance PiS zarzut znieważenia policjantów. Prokuratorzy z warszawskiego Żoliborza wysłali wniosek o uchylenie immunitetu Annie Sikorze - dowiedziało się Radio ZET. Posłance może grozić od grzywny do roku więzienia.
Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku na ulicy Mickiewicza w Warszawie. Policjanci zatrzymali posłankę do kontroli drogowej, bo rozmawiała przez telefon w czasie jazdy. Usłyszeli: Jestem posłem, możecie mnie w dupę pocałować. Posłanka miała też wymachiwać legitymacją poselską i odgrażać się, że zwolni policjantów z pracy. Ci poskarżyli się zwierzchnikom, a potem zeznali wszystko prokuratorom.

- W toku dochodzenia przesłuchano funkcjonariuszy i oficera dyżurnego. Prokuratura zabezpieczyła notatniki służbowe policjantów - mówi Dariusz Ślepokura z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wniosek o uchylenie immunitetu posłance trafił do Prokuratury Apelacyjnej. Ta, po jego sprawdzeniu, ma go wysłać Prokuratorowi Generalnemu.

Posłanka Anna Sikora zapewnia, ze policja nie ma żadnych dowodów. Decyzję, co zrobi w tej sprawie podejmie po tym jak przeczyta wniosek prokuratury. Na razie nie ma zamiaru zrzec się chroniącego ją immunitetu.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (18)
Posłanka PiS usłyszy zarzut za "pocałować w d..."
Zaloguj się
 • neumarkt

  Oceniono 5 razy 5

  No cóż, posłanka jest z PIS-u, manier uczy się u swego wodza, kłamczucha i konfabulatora! I jezt charakterna jak sam Szalony Jarek!

 • drmw

  Oceniono 5 razy 5

  >Na pieszczoty to trzeba zasłużyć, a nie tak z
  grubej rury: możecie mnie w dupę pocałować
  ***************************************************
  Re:
  ,,,,to "stygmat"pochodzeniowy,słoma przysłowiowa
  stercząca z butow, tzw."pszasność środowiskowa,
  to jest całkiem naturalne w tym kręgu pochodzeniowym,

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 4

  ..... wiadomo : SZAMBO! OjciecDyktator już dawno to podkreślił:)

 • ahab_1

  Oceniono 4 razy 4

  Ot całe Prawo i Sprawiedliwość.

 • dr54

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkie baby z Pisu to jedna totalna , wielka wiocha , chamstwo i rynsztokowy jezyk . Wydaje im sie , ze sa ponad prawem.
  To samo z "panami" pisowskimi . Wszak naleza do partii prawo i sprawiedliwosc i wedle swoich sobie znanych regul dzialaja .

 • kwapek-3

  Oceniono 4 razy 4

  Jak naród ma nie schamieć przy takich elytach?

 • dupazimna2010

  Oceniono 4 razy 4

  też popieram zdanie j4s4: tzw. imunitet poselski (czy jakikolwiek) nie powinien być "licencją do bezkarności". Taki imunitet ze swego założenia ma chronić posła przed ciąganiem do sądów w związku z jego pracą poselską - a nie prowadzenie samochodu po pijanemu, czy łamanie przepisów ruchu - a potem obrażenie funkcjonariuszy tylko za to, że - w przeciwieństwie do panie poseł PiSdy Sikory - wykonują sumiennie swoje obowiązki.
  Mam nadzieję, że wreszcie to samopaństwo posłów (szczególnie PiSdolizy tu, niestety, przodują - tak jak kiedyś "Samoobrona") zostnie skutecznie ukrócone.

 • tegepe

  Oceniono 3 razy 3

  Ta lalunia na fotografii potrafi używać brzydkich słów? A taka niepozorna!

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 3 razy 3

  Posłance pomyliły sie pory roku. To jeszcze nie jesień, jeszcze jarek nie jest premierem. Tak bedzie wyglądała Polska za rzadów PiSu, jak Pani mowi. Będziemy mogli ich wszyscy pocałować w zad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX