Girzyński pogroził prezydentowi... [KOMENTARZ]

Poseł PiS Zbigniew Girzyński pogroził w Polsat News prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Prezydent dostał burę z przyrzeczeniem kary w przyszłości za to, że jego kancelaria oddała do prokuratury sprawę ułaskawienia Andrzeja S. - pisze w komentarzy Paweł Smoleński z ?Gazety Wyborczej?
Poseł zakomunikował, że grzebanie wokół Andrzeja S. to celowe szkodzenie jego partii, oraz że za lat kilkadziesiąt wyciągnie wszystkie ułaskawienia, jakie już wyszły lub wyjdą spod ręki prezydenta Komorowskiego, a wtedy naród się dowie. Gdyż - zdaniem Girzyńskiego - prezydent Kaczyński ułaskawiał drobnych przestępców, którzy mieli kłopoty z fiskusem, zaś jego następca ułaskawia "gwałcicieli, morderców, złodziei".

- Jeśli prezydent Komorowski będzie ułaskawiał wspólników swoich zięciów lub synowych, a przy okazji zaginą dokumenty spraw, niech poseł Girzyński piętnuje, ile wlezie, nawet w przyszłym stuleciu - pisze Smoleński.

Jak podkreśla, takie wystąpienia szkodzą i PiS-owi i pamięci byłego prezydenta. Podobnie - deklaracja rzecznika PiS Adama Hofmana o tym, że sprawa ułaskawienia Andrzeja S. to "niszczenie pamięci" Lecha Kaczyńskiego. - Jak zapewniał jeszcze nie tak dawno poseł Girzyński wraz z innymi politykami PiS - prezydent Kaczyński był prezydentem niepartyjnym, to kancelaria prezydenta Komorowskiego szkodzi nie tylko PiS-owi, ale narodowi en bloc - dodaje.

Słowa posła Girzyńskiego objaśniam sobie wracająca falą upałów i burzowych frontów. Przecież mógł po ludzku powiedzieć "nie pasuje mi ten Komorowski". A tak popadł w niepotrzebną zawiłość wywodu - kończy Smoleński.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (29)
Girzyński pogroził prezydentowi... [KOMENTARZ]
Zaloguj się
 • atleista

  Oceniono 13 razy 13

  Ogłaszam konkurs: "Znajdź normalną osobę w PiS".
  Do wygrania wycieczka do Świebodzina, na koszt własny.

 • konuspremier

  Oceniono 13 razy 13

  "Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
  A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
  Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia.
  Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia"

  Pasuje? Chociaż gdy go Andrzej Waligórski pisał nikt jeszcze nie słyszał o Płaszczakach, Bredzińskich i (nomen, omen!) Suskich.

 • kiki_pawelek

  Oceniono 8 razy 8

  "prezydent Kaczyński ułaskawiał drobnych przestępców, którzy mieli kłopoty z fiskusem" - jednym slowem: kto za czasow Kaczynskiego nie placil podatkow, mial szanse na to, ze zostanie ulaskawiony... robiac interesy z zieciulem bylo o to ulaskawienie latwiej..

 • rbik53

  Oceniono 8 razy 8

  .....zdaniem Girzyńskiego - prezydent Kaczyński ułaskawiał drobnych przestępców, którzy mieli kłopoty z fiskusem i robili interesy z jego zięciem....

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 8

  ... z pijaństwa alkoholicy wychodzą przestając pić gorzałkę, z kretyństwa podobnie panie pośle się wychodzi, tylko miast gorzałki przestać mówić brednie:)

 • bezspokoju

  Oceniono 8 razy 8

  Giżyński, oby tak dalej. Nie mogę już się doczekać, gdy o Tobie zapomnimy.

 • j4s4

  Oceniono 8 razy 8

  A najbardziej sobie i PiSowi szkodzą wypowiedzi niejakiego Giżyńskiego! Przecież urzędnicy obecnego prezydenta jasno zdjęli odium interesownego ułaskawienia! Ale widocznie nie tylko prezes uprawia przedwyborczą masturbację!

 • duokwak

  Oceniono 8 razy 8

  Nie strasz,nie strasz,bo się zesrasz :)

 • adalbert.13

  Oceniono 8 razy 8

  Obietnica groźby karalnej.
  To tak jakby girzyńskiemu potencjalny partner obiecał, że mu (...) urżnie jak je tylko (...).
  Wnęter intelektualny i jego pisowskie pieszczoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX