Wybory 2011. Edmund Klich wystartuje do Senatu? "Chcę walczyć o prawdę o Smoleńsku"

Edmund Klich, polski akredytowany przy MAK chce startować do Senatu jako kandydat niezależny - informuje "Wprost". - Wchodzenie do żadnej partii mnie nie interesuje. Jeśli wystartuję, to tylko jako kandydat niezależny - mówi gazecie Klich.
Jak pisze "Wprost" Klich myśli o starcie z Leszna. - Stąd pochodzę i tu chciałbym pracować dla ludzi, ale ostatecznej decyzji o kandydowaniu jeszcze nie podjąłem. Wszystko zależy od tego, czy lokalna społeczność zechce mnie wesprzeć w tych wyborach - mówi.

Polski przedstawiciel przy rosyjskiej komisji badającej katastrofę smoleńską zapewnia, że do startu skłania go to, co się dzieje w polityce. - Czuję, że powinienem walczyć o prawdę o Smoleńsku. Szczególnie po ostatnich wydarzeniach - przyznaje. - W sprawie tej katastrofy pojawia się za dużo manipulacji i bzdur - dodaje.

Wymienia m.in. "białą księgę" Antoniego Macierewicza o przyczynach katastrofy smoleńskiej. Zaraz po jej opublikowaniu powiedział o niej, że to "kłamstwa, bzdury i manipulacje".

Więcej na stronach ''Wprost''

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (4)
Wybory 2011. Edmund Klich wystartuje do Senatu? "Chcę walczyć o prawdę o Smoleńsku"
Zaloguj się
 • rbik53

  Oceniono 3 razy 3

  ... będzie walczył o prawdę.... są manipulacje.... ale ON nie pozwoli - to JEGO misja.... przeznaczenie, los.... mowa...trawa.....skuter java.... piwo z rana jak śmietana....

 • pawel.nn

  Oceniono 2 razy 2

  Boże, nastepny. To jest zaraźliwe?

 • oghana7

  Oceniono 2 razy 2

  O JEZU! TO CALA KADENCJA SEJMU BEDZIE O TRUPACH I CMENTARZACH -MOZE TEZ O POMNIKACH ?

 • chri-s48

  Oceniono 1 raz 1

  Wystarczy nam prawda każdego 10-go pod Pałacem Prezydenckim,gdyż to jest prawda najprawdziwsza i nikt z wiecujących nie da się przekonać ,że jest inaczej. I tyle odnośnie prawdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX