TokFm >  Media

TV Republika na platformie Polsatu. "2,5 mln Polaków dostanie szansę oglądania"

mm, PAP, TOK FM
24.04.2013 , aktualizacja: 24.04.2013 08:54
A A A Drukuj
Zwiastun Telewizji Republika

Zwiastun Telewizji Republika (Fot. Telewizja Republika)

Od 6 maja TV Republika wchodzi na platformę cyfrową Polsatu - poinformował "Gazetę Polską codziennie" prezes stacji Piotr Barełkowski. 2,5 mln Polaków dostanie szansę oglądania naszych programów - dodał.
Telewizja Republika będzie nadawała swój program w kilkudziesięciu kablówkach regionalnych, w

tym m.in. w takich jak Chopin, Grudziądz, Hajnówka oraz na swojej stronie internetowej.

Start: 10 kwietnia

Telewizja Republika wystartowała w internecie programem specjalnym zbudowanym wokół rocznicy smoleńskiej.

Jak zapewnia w jednym ze zwiastunów Bronisław Wildstein, "normalnie Telewizja Republika ruszy w maju". Od kilku miesięcy tworzą ją prawicowi dziennikarze i publicyści. W planach mają stworzenie całodobowego kanału publicystyczno-informacyjnego nadawanego na żywo. Telewizja ma być dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych i w internecie.

"Nie jestem zdziwiona"

- Nie jestem zdziwiona, że taka telewizja powstaje -przyznaje w rozmowie z TOK FM dr hab. Alicja Jaskiernia . - To dość powszechna tendencja w świecie zachodnim - dodaje.

Przez świat zachodni można tu rozumieć zwłaszcza Stany Zjednoczone, gdzie najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym jest FOX News, który otwarcie sympatyzuje z Partią Republikańską. Twórcy TV Republika chętnie się do niego przyrównują. Wracamy do starego modelu mediów partyjnych - komentuje medioznawca. I przyznaje, że w Europie takiej inicjatywy jeszcze nie było.

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

 • 1

Komentarze (11)

 • avatar

  transformator2013

  Oceniono 25 razy 13

  A teraz miliony odbiorców będą całą dobę nawracanych na jedyną i słuszną "religię smoleńską" w której najwyższy kapłan prezio wraz ze swym pierwszym przybocznym ministrantem antkiem staną się celem wszelkiego uwielbienia...tik...tak...

 • avatar

  aniechich03

  Oceniono 24 razy 12

  A ja spokojnie piję poranną kawę ! :)
  10 kwietnia 2013 roku pierwsza transmisję Wiekopomnego Zrywu Sekty Świętego Wraka szacowanego na 120 tys Prawdziwych Patriotów miało oglądać 3 mln moich rodaków.
  W rzeczywistości na zebranie Sekty przyszło 5 tys a w internecie śledziło ich obrzędy 200 tys.
  To tyle ile ogląda na kablówkach panią tasującą talię kart.
  :)

 • avatar

  ojciec.scholastyk

  Oceniono 14 razy 10

  Sponsor na Kremlu?...bo z reklam to się chyba nie utrzymają...

 • avatar

  1theguru1

  Oceniono 16 razy 10

  jest, że 2,5mln MOŻE oglądać a zaraz usłyszymy , że OGLĄDA

 • avatar

  drupal

  Oceniono 18 razy 8

  No i dobrze. Trzeba dać im się wygadać. Przez pierwsze 20 lat będą w kółko o Smoleńsku i Macierewiczu a potem dojrzeją, znudzi im się i zajmą się poważniejszymi sprawami: organizacją państwa, podatkami, szybkością wzrostu gospodarczego. Niektórzy Polacy myślą baaaaardzo wolno ale myślą. Po dwudziestu latach zaczną rozumieć dowcipy, które teraz o nich krążą i się z nich śmiać.
  Załapią. Potrzebują tylko czasu.

 • avatar

  andrzej1.61

  Oceniono 14 razy 8

  Bardzo dobrze że powstaje, można powiedzieć sprawdzam ich poszanowanie demokracji i pluralizmu. Ta telewizja pójdzie w kierunku przedstawiania róznych stanowisk z prawicowym wytłumaczeniem, czy jak TV Trwam lub inne media faceta z torunia lub jemy podobne będa to spotkania facdetów robiacych sobie "laskę" i uwazajacych że to jedna słuszna postawa i pogląd.

 • avatar

  ciemnyludd

  Oceniono 21 razy 7

  Nareszcie będzie kolejny medialny SKANSEN SMOLEŃSKIEGO LUDU w stylu telewizji Trwam, Radio Maryja i innych podobnych mediów, które nie mogą się same utrzymać na medialnym rynku, a które chciałby WIDZIEĆ W "MEDIOSFERZE" PAN BÓG....Przynajmniej ich zdaniem...

 • avatar

  berecik-niemoherowy

  Oceniono 16 razy 6

  A ja pseudotelewizję Sakiewicza mam w żopie i jeżeli się pojawi, na pewno nie będę oglądać tych zajadłych psycholi, nawet czołówki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Napisz do TOK FM

Czekamy na Twoje opinie

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.