Katarzyna Dowbor zwolniona z TVP. "Będą kolejne redukcje"

mm
09.05.2013 , aktualizacja: 09.05.2013 08:11
A A A
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor (Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)

Po prawie 30 latach Katarzyna Dowbor została zwolniona z TVP - informuje Presserwis. - Trwa reorganizacja i można się spodziewać kolejnych zwolnień - mówi Press rzeczniczka stacji.
TVP nie podała powodu zwolnienia Dowbor.

"Trwa reorganizacja"

Katarzyna Dowbor zaczęła pracę w telewizji w 1983 roku - przypomina Press. Pracowała przy tworzeniu takich programów jak "Pegaz", "Studio Lato", "Pytanie na śniadanie". Jej ostatni program to "Alchemia zdrowia i urody w TVP" w TVP Warszawa.

- Trwa reorganizacja i można się spodziewać kolejnych zwolnień - mówi Press rzeczniczka stacji. Jednak jak zapewniono, Telewizja Polska nie planuje zwolnień grupowych.

Zmiany w TVP i wojna o Miodka

Wcześniejszą zmianą w TVP było zdjęcie z anteny programu prof. Jana Miodka. Jednak w tym przypadku spotkało się to z ogromnym protestem widzów. Powstała grupa na Facebooku sprzeciwiająca się tej zmianie. TVP częściowo przychyliła się do opinii widzów. Program prof. Miodkaprzenosi się do TVP Polonia, jednak nie zniknie zupełnie.

Zobacz także
 • Prof. Jan Miodek "I co, dzieciaczki, serduszka już wasze zresetowane, gotowe na przyjęcie Pana Jezusa?" Prof. Miodek o tym, jak (wspaniale) rozwija się język
 • 11
 • 2
Komentarze (45)
Zaloguj się
 • avatar

  kaczyzmowi_stop

  Oceniono 116 razy 108

  Nie mogę zahamować szlochu pogrążony w bólu. Błagam nie zwalniajcie już nikogo, pozwólcie im żyć godnie. Pamiętam jak telewizyjni celebryci płakali na wizji, kiedy na dziedziczoną biedę wyrzucono setki tysięcy Polaków z PGR-ów. Widomości telewizyjne przepełnione były żalem, kiedy zwalniano ludzi z likwidowanych masowo zakładów pracy. Odwdzięczam się im za to, i drżę o los Lisa i Lisowej, Mroczków i Cichopek, Muchy i Janowskiego oraz wielu innych kasujących te marne kilkadziesiąt tysięcy PLN miesięcznie.

 • avatar

  rr0309

  Oceniono 96 razy 72

  Czas zrobić porządek z celebrytami i płacić im średnią krajową z emerytur.

 • avatar

  naz_niepoprawna

  Oceniono 82 razy 62

  Komorowski namaścił Dworaka, Dworak Brauna, a publiczna telewizornia bije rekordy strat i prze[s/g]rywa kolejną ramówkę. A Kaśka Dowbor niech nie płacze, syna wkręciła przecież w interes - z głodu nie umrze.

 • avatar

  block-buster

  Oceniono 67 razy 59

  Nie moglem patrzec na Dowborowa w TvP.Najbardziej sztuczna,obok Richardson,baba w okienku.No,ale palac w stolicy wystawila za wyjatkowo wysokie apanaze i naczelnemu "Polityki",zonatemu,urodzila coreczke o imieniu Morlinka/od reklamy jakis kielbasek dla dzieci/.Najwieksza szkoda,jaka wyrzadzila byla zona Janusza Atlasa w telewizorni jest pozostawienie po sobie wyjatkowo nieudanego syneczka,jako gadajacej glowy.Prymitywnego i glupiego,jak gimnazjalista,choc przystojnego.Nie bylo zadnego castingu.Wepchnela nieudacznika na sile na ekran.I czasami ten polglowek pokazuje sie ze swoim belkotem na wizji.Horror a la Dowborowie...

 • avatar

  jb777

  Oceniono 69 razy 53

  Pewnie i zmiany potrzebne - ale czasami lepsze jest wrogiem dobrego.
  Szkoda np. że zlikwidowali Wielką Grę ...

 • avatar

  1234qwerty

  Oceniono 45 razy 45

  Trzeba zrobic miejsce dla "młodych" Zamachowskiego i Richardson w Pytaniu na sniadanie z kasą po 1800 PLN na głowe za godzinę występu. Program trwa 3 godziny więc rachunek jest prosty. I jak tu życ za te grosze, jak żyć.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  sop3

  Oceniono 60 razy 36

  zacząc by trzeba od wyrzucenia Lisów,Kraśki itp.,,tuzów" dziennikarstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane