Myślisz, że Woody Allen to tylko reżyser. A to film o klarneciście i jego zespole [KINOPLEX POLECA]

Słynny reżyser podróżuje po świecie nie tylko po festiwalach filmowych. Artysta koncertuje ze swoim jazzowym bandem. Portret reżysera znamy z jego filmów. Jaki jest Allen-muzyk?
"Wild Man Blues" to filmowy zapis europejskiej trasy koncertowej światowej sławy reżysera i aktora- Woody'ego Allena. Artysta wraz ze swoim jazzowym zespołem odwiedził między innymi Paryż, Madryt, Wenecję oraz Londyn. Podczas tournee grupie towarzyszyła reżyserka filmu, Barbara Kopple, obserwując nie tylko występy muzyków, ale także prawdziwe oblicze artysty. Podobnie jak postaciom kreowanym w filmach Allena, zachowaniu jego samego towarzyszą dziwaczne nawyki, fobie i nieuzasadnione lęki.Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Myślisz, że Woody Allen to tylko reżyser. A to film o klarneciście i jego zespole [KINOPLEX POLECA]
Zaloguj się
 • rotterdamus

  Oceniono 2 razy 2

  O dziwo zero wpisów...gdyby artykuł/tytuł/miał znamiona sensacji,banda skretynialych internautow nie skończylaby swych"madrosci" do rana , tutaj cisza...hihi.
  Chyba troglodyci XXI w. nie znaja klarnetu i sensacji z nim związanych ...Poza tym uwielbiam filmy jak i humor W.Allena,

 • passtorian

  0

  Jaki tam slynny. W USA w ogole o gosciu teraz nie mowia. A jesli wspominaja to ot ym , ze ruchal adoptowna corke za plecami zony. W tym temacie na pewno zasluzony. Dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX