Awantura w Sejmie. Marek Suski porównał związki partnerskie z zoofilią

Awantura w Sejmie podczas debaty o ustawie o ochronie praw zwierząt. Gdy na mównicy występował poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń, poseł Marek Suski z PiS-u porównał związki partnerskie do zoofilii. Tak wyglądała ta wymiana zdań:


- Zaczynamy myśleć o zwierzętach w kontekście istot, które mają nie tylko ciało i futro, ale także swoją godność. Powinniśmy po prostu traktować się po partnersku w tych relacjach - mówił Biedroń. - Związki partnerskie.... - zakrzyknął z sali poseł PiS Marek Suski.

- Ten żart pana posła jest myślę, bardzo nie na miejscu - ripostował Robert Biedroń. - W pana przypadku bardzo - odpowiedział Suski.

Palikot wkracza na mównicę

Na mównicę wkroczył Janusz Palikot. - Jestem zbulwersowany zachowaniem pana posła Suskiego. Znów skandaliczna, homofobiczna, okropna twarz. Mam nadzieję, że pan ma na tyle honoru - nie wnikam, czy on jest katolicki, czy nie - by za to przeprosić - grzmiał przewodniczący Ruchu Palikota.

- Przyznam się, że nie bardzo rozumiem o co panu posłowi Palikotowi chodzi... Wszyscy mamy poczucie humoru i z wielu rzeczy można żartować. Pański kolega mówił, że zwierzęta trzeba traktować po partnersku. Ja tylko powiedziałem, ''byle nie związki partnerskie'', miałem na myśli zoofilię. Ale czy nie można sobie żartować nawet z tego typu rzeczy? - pytał Marek Suski.

- Panie, zachowuj się jak poseł - padło z sali.

- Panie marszałku, bardzo proszę o reakcję. Porównywanie związków partnerskich, z którymi jestem kojarzony, do związków zoofilii jest skandaliczne. To na pewno jest powód, aby skierować wniosek do komisji etyki. To skandaliczne - mówił z mównicy Biedroń.

"Prostackie żarty. Znów''

Robert Biedroń chwilę później zdenerwowany wyszedł z sali. - Po raz kolejny jestem w takiej sytuacji. Już nie wiem jak zareagować. Znów pojawiają się żarty, które są kompletnie nie na miejscu. Prostackie, jak spod budki z piwem. Nie spodziewałem się, że ktoś będzie w stanie urządzić taki spektakl wstydu i zażenowania - mówi poseł Ruchu Palikota.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski jest nieuchwytny.

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (77)
Awantura w Sejmie. Marek Suski porównał związki partnerskie z zoofilią
Zaloguj się
 • nadordynariusz

  Oceniono 28 razy 24

  Suski jest dorodnym okazem parszywego debila i godnym przedstawicielem swojego środowiska. Żałosna miernota.

 • atleista

  Oceniono 23 razy 19

  Parafrazując posła Suskiego, jego prezes miał związek partnerski z Kotem.

 • yerry46

  Oceniono 19 razy 15

  Alez mentalne szambo! Palikocie, daj Ci Boze (sic!) mestwa do prostowania tej katoholoty!

 • malena-76

  Oceniono 11 razy 11

  www.mareksuski.pl/?q=node/11
  niech łaskawe koleżeństwo przeczyta sobie na stronie posła Suskiego ostatnie zdanie z życiorysu. Dla mnie nie ma żadnej wątpliwości, że pan poseł mówi o swoich fantazjach seksualnych

 • czarna.beata

  Oceniono 13 razy 11

  coś takiego!!!!!!Suski ty jestes sam jak zooofil!nie przepadam za Biedroniem ale to co on robi w łuzku i z kim to mnie mało ochodzi!!!!!!! i oczekuje od takich ludzi jak w sejmie jakiejs ogłdy.cos takiego wierzyc sie nie chce!!!

 • dota111

  Oceniono 12 razy 10

  co za dno z tego suskiego:(((((( odrażające. Niech się potem nie dziwią ze przegrywaja ko by na takie g... głosował

 • przyganiacz

  Oceniono 11 razy 9

  Poseł PiS Marek Suski (ten od zoofilii) jest nieuchwytny.

  W ramach zoofilii mamy z posła OSŁA. Dość tłustego...

 • koczkodanka

  Oceniono 8 razy 8

  Po panu Suskim nie należy spodziewać się wyżyn. Niczego. Ani intelektu, ani dowcipu, ani kultury

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX