Komentarze (105)
Płatek dla tokfm.pl: Wyeliminować kary za drobne ilości narkotyków. I zacząć mówić, że uzależnienie jest złe
Zaloguj się
 • no4nwo

  Oceniono 34 razy 28

  Wytrwale czekam, aż ten kraj wyjdzie w końcu z zadupia mentalnego i histerii anykonopnej, aż skończy się ciemnota, zabobony, chore fobie, hipokryzja i załganie.

  TAK dla konopii i marihuany.

 • no4nwo

  Oceniono 25 razy 25

  Gdyby wszystkie pieniądze bezmyślnie zmarnowane na "wojnę z narkotykami", która okazała się kompletnie bezskuteczna i społecznie szkodliwa bo przyniosła same szkody a żadnego pożytku, wydano na opracowanie i realizację długoterminowego społecznego programu EDUKACJI I ZAPOBIEGANIA SKUTKOM UZALEŻNIEŃ, to by było wielkie osiągnięcie i powód do dumy. Ale niestety, średniowiecze mentalne w zakutych łbach politykierów i ogromnej części społeczeństwa jest tak głębokie, że żadne światło tam nie dociera, a już na pewno nie światło nauki i wiedzy. Nie, bo nie. Banda szkodników i sprzedajnych szmaciarzy.

 • man35

  Oceniono 26 razy 22

  Nie palę trawy i nie jeżdżę rowerem po jednym piwie. Wkurza mnie jednak, że policja zamiast dbać o moje bezpieczeństwo, koncentruje się na gó...arzach palących skręty i rowerzystach z pół promila alkoholu. System, w którym policjanci dostają i premie za chore statystki jest właśnie chory! Zresztą to samo jest z mandatami dla kierowców: polowanie zaczyna się nie tam, gdzie niebezpiecznie, ale tam, gdzie ograniczenia są absurdalne.

 • maaac

  Oceniono 22 razy 20

  Karanie za drobną ilość narkotyków to świetne narzędzie dla ludzi o mentalności SB. Akcja na Agenta Tomka wymaga czasu i pieniędzy. "Znaleźć" narkotyki w kieszeni kogokolwiek możne nawet ostatni przygłup i wystarczy mu na to 10 sekund. Skoro do ukarania wystarczy sam "dowód rzeczowy" w postaci mikropaczuszki narkotyków i zeznanie policjanta to to, że jeszcze nie zostaliśmy skazani, zależy tylko od tego, że nie podpadliśmy nikomu.
  Likwidacja penalizacji posiadania drobnych ilości narkotyków wyrwała by z rąk SBeków świetne narzędzie władzy. No to drą buzie by tego nie robić. No a pożyteczni idioci za nimi.

 • aja_88

  Oceniono 24 razy 18

  wóda jest najgorszym złem na świecie,nie ma gorszego syfu który niszczy społeczeństwa rodziny itd a jednak istnieje legalnie.czemu???? bo sa z niego gigantyczne wpływy do budżetu .bez alko budżety państw leżą w gó...e i nić nikogo nie obchodzą biedne dzieci rozbite rodziny,to że 90 % przesepstw jest popełnienych po alkoholu!!! cięszę się że nowe pokolenie widzą ten syf i alkohol staje się passe

 • wsciekly69

  Oceniono 18 razy 16

  A ja bym zakazal jedzenia owsianki! Znalem takiego jednego co umarl od owsianki. Po prostu zachlysnal sie nia na smierc.

 • davvvid1851

  Oceniono 15 razy 13

  smiesza mnie komentarze i opinie ze trawa jest przepustką w twarde narkołyki. ja paliłem trzy razy dziennie jak mialem 17 lat.W wieku 18 365 dni nie rozłacznie co wieczór, a dzisiaj nie pale wcale. poprostu człowiek wyrasta z głupot... Jakby nie było kim dzisiaj jestem? człowiekiem który ma 5,3 tys na reke(na czas nieokreslony) i pasje.

 • zbirone

  Oceniono 34 razy 12

  Wystarczy mieć świadomość tego zjawiska by rozumieć, że narkotyki to ZŁO i użytkownicy zasługują na kary. Proszę pomyśleć gdy tylko czytacie te słowa ile tysięcy ludzi w całej Polsce własnie wstrzykuje sobie marihuane, a potem stosuje przemoc wobec najbliższych. A mogli by przecież spędzić czas z rodziną na spokojnie, wypić butelkę wódki i pójść spać, jak to jest w naszej tradycji.

 • s0ber

  Oceniono 14 razy 12

  Bardzo mądrze pani Płatek to wyjaśniła. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX