Komentarze (149)
"Chodziło o to, żeby trafić premiera" - Ordyński o prowokacji "GPC"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cichy_kurt

  Oceniono 13 razy 7

  jak GPC robi prowokacje to chodzi tylko o jedno o PO

 • jogar

  Oceniono 21 razy 7

  Ameryki pan nie odkrył panie redaktorze, wiadomo że to było by dopaść Tuska. Zobaczymy co wymyślą na poniedziałek.

 • cleryka

  Oceniono 14 razy 6

  Taka prowokacja nie ma nic wspólnego z etyką dziennikarską. Posługiwanie się e-mailem Kanc.Premiera jest przestępstwem. Dlatego ukrywa się reporter ! Wiedzą pisiaki,jaki paragraf KK. grozi gnojkowi.

 • bwart

  Oceniono 12 razy 6

  Miernoty, wszedzie tylko miernoty rzadza Naszym krajem
  .Jak dlugo?

 • nadordynariusz

  Oceniono 6 razy 6

  Może i to chodziło, ale się udało. Za każdego premiera tak było.

 • yerry46

  Oceniono 12 razy 6

  No, kurnia - chyb logika wskazuje, ze jeśli nie strzela się na wiwat, to po to żeby trafić w wybrany cel. Janie Ordyński - wstydu sobie nie oszczędzasz dzieląc się takimi przemyśleniami. To tylko tak dla chleba?!

 • dexterek011

  Oceniono 24 razy 6

  Tak jak niektórym wszystko kojarzy się z du.ą, tak Janowi Ordyńskiemu wszystko kojarzy się z atakami na Tuska.

 • jedrek490

  Oceniono 16 razy 6

  W jakiego Tuska? Przecież sąd jest niezawisły! Co widać słychać i czuć!

 • oghana7

  Oceniono 15 razy 5

  CZY TA PROWOKACJA KACZYNSKI ROZPOCZAL JESIENNY MARSZ PO WLADZE ZA POMOCA SWOICH PARSZYWYCH GAZET -SPOLEK? KACZYNSKI DO PIEKLA!

 • eldemon

  Oceniono 9 razy 5

  Mogę z Panem Redaktorem założyć się, że Pan Prezes Sądu w czasie rozmowy stał na baczność! Ale czy to miało uderzyć w Donalda Tuska? Tego nie wiem!

 • lasaron

  Oceniono 12 razy 4

  Jednym słowem kompromitacja. Wazeliniarstwo wymiaru sprawiedliwości wobec rządu jak na dłoni. to dobrze nie wrózy tuskowi. Ludzie pamiętają o takich sprawach w czasie wyborów. Poprawa wizerunku by sie zdała przeciez nie możemy dopuscic Pis do władzy a tylko PO może stanąć w szranki z nimi.

 • lwowiak5

  Oceniono 6 razy 4

  Asystent to Moze premierowi tylko zamieszać i podac kawę,przestańcie robić z siebie debili stalinowskich.

 • toberson

  Oceniono 32 razy 4

  Media i Prasa robia wszystko zeby utrzymac ten nieudaczny i skorumPOwany rzad POPSL!!

 • xtalatx

  Oceniono 22 razy 4

  walka o demokrację i dobre państwo cuchnie pisem? no to rzeczywiście bliżej wam do lenina niż do europy

 • assystentka_gieremka

  Oceniono 18 razy 4

  No i już nam wielcy redaktorzy i komentatorzy wygładzają tą dyskomfortową dla sekty matoła prawdę. A może po prostu, na ich chłopski rozum, chodziło o to by pokazać patologię w wymiarze sprawiedliwości, o jaką przez 5 lat oskarżano poprzedni rząd, do czego zaprzęgnięto setki sędziów, prokuratorów i śledczych i nic nie znaleziono. O miliardowych kosztach tych 5 letnich poszukiwań wspominać nie ma sensu bo to za dużo jak na jeden raz dla tyPOwego wyznawcy matoła

 • entymolog

  Oceniono 7 razy 3

  Nie ważne są intencje. Prowokacja obnażyła poziom intelektualny polskich "sędziów". To są ludzie bez kręgosłupa, włazidupy, itd.

 • zalpeel

  Oceniono 11 razy 3

  Jak dla mnie to taki Agent Tomek Bis. Nie ma afery? To ją sami sztucznie wykreujmy. Różnica jest taka, że wtedy to rząd chciał wrobić opozycję, a teraz na odwrót. Chociaż nie do końca - miejscami się zamienili, ale aktorzy są ciągle ci sami i jak widać wracają do starych metod. A że najpierw wykorzystywali do gnojenia agendę rządową, a teraz wykupioną przez siebie szmatławą gazetkę pseudopolską? Ojtam ojtam...

 • alkana11

  Oceniono 13 razy 3

  Wy z PiS nic innego nie szukacie jak możliwości demonstracji wszelakimi sposobami. Jak pamięam ,żadna komisja śledcza Wam nie służyła do czego innego jak pobudzanie zmurszałego moherowego elektoratu,by was wspierali/. Ja jestem przeciwny powołaniu komisji Po to powołane instytucje specjalistyczne ,by to wykonywał w ciszy skupieniu i po kolei.
  Ze Smoleńskiem juz się "wypstrykaliście" więc teraz prowokujecie kłamiecie i jakiemuś Bogu ducha winnemu sędziemu karierę i życie niszczycie byleby Wasze było podstępnie na pierwszym miejscu. Przypominacie mi w tym postępowaniu , olimpijczyka, który zdobywa złoty medal dzięki stosowaniu bezustannie jakiegoś za podstępu/ Jemu jak i Wam pierwsze miejsce sie nie należy.

 • and155

  Oceniono 27 razy 3

  Pisowskie matołki! W radzie nadzorczej spółki Forum, która jest wydawcą "GPC" zasiada europoseł Ryszard Czarnecki, czlonek Komitetu Politycznego PiS. Ale to dla was normlne przecież... Tak samo jak to, że redaktor Kania ksywka "Pani Sernik" powołujac się na znajomosci z Lechem Kaczynskim i jego matką wyłudziła od rodziny Dochnala kilkaset tysięcy złotych w zamian za opuszczenie aresztu. Wkrótce rozpocznie się jej proces.

 • shootthemall

  Oceniono 28 razy 2

  pisowskie ścierwa, w tym pisowska gadzinówka, rozpoczęły jesienną ofensywę podłości PiSu, a w PiSie pokłady podłości i głupoty są niewyczerpane, prezes jarosław jest tego najlepszym przykładem

 • newyorker77

  Oceniono 8 razy 2

  "- Jaki sad? Jakie wiezienie? Gazet nie czytasz? Telewizji nie ogladasz? W Polsce ministrow sie kupuje. Poslow, ustawy sejmowe, glosy wyborcow, naczelnika wiezienia. To ty glupiego wyroku nie kupisz? (....) Zapamietaj jedno: sedziowie dziela sie na orzekajacych i potrzebujacych. Orzekajacych jest niewielu, potrzebujacych cala reszta. Na zachcianki przyjaciolki, alimenty na dzieci ze starego malzenstwa, wycieczke do Egiptu, plazme na scianie. Mam mowic dalej...?" (Z PL-Man, A. Gawecki: Wrocilam, Kochanie Opowiesci polaczone Atlantykiem).
  Warto przeczytac, bo to, co dzieje sie dzisiaj w Polsce, jakby zywcem wyjete ze stronic ksiazki.. Jakby autor mial zdolnosc przewidywania, bowiem PL-Man jest lustrzanym odbiciem zycia codziennego w POlandii na przelomie XX/XXI wieku. Tylko dlaczego w cztery litery maja brac przyziemni szaraczkowie???

 • wzgardzony

  Oceniono 12 razy 2

  Biedny ten nasz Pan Premier.
  Najpierw przyczepili się dziadka, teraz do syna.
  A przecież niezgoda rujnuje!
  Pamiętacie te wstrętne ryje Jara i Rydzyka na naszej ulotce?
  Chcecie być tacy sami jak oni.
  Pamiętajcie!
  Niezgoda rujnuje, tylko w zgodzie z sądami, prokuraturą, mediami i wszystkimi mądrymi, inteligentnymi, nowoczesnymi a przede wszystkim zaradnymi możemy budować nasz dobrobyt!

 • cholonek

  Oceniono 6 razy 2

  Polasy! Nissie nie stao!

 • oghana7

  Oceniono 5 razy 1

  POLSKA TO DZIWNY KRAJ .SA W NIM SWIETE KROWY ,KTORYM WOLNO WSZYSTKO -RYDZYKOWI WOLNO BYLO POZA OSMIESZANIEM WLASNEGO KRAJU ZA GRANICAMI I OSKARZANIEM PRZYWODCOW O NAJGORSZE ZBRODNIE UKRASC PIENIADZE ZBIERANE NA STOCZNIE ; KACZYNSKIEMU OPLUWANIE WSZYSTKICH PRZECIWNIKOW POLITYCZNYCH : KOMANDOSOWI DUDZIE ARESZTOWAC SEJM ZA LANCUCHAMI .ZA TO NISZCZY SIE MEDIALNIE I OFICJALNIE PREMIERA RZADU I NIKT ZA TO WSZYSTKO UKARANY NIE JEST. RZECZ W TYM ,ZE JEST TO NAJWYBITNIEJSZY PREMIER ,JAKIEGO MIELISMY .BIORA W TYM UDZIAL ROZNE MIERNOTY POSELSKIE I DZIENNIKARSKIE ,KTORE ZARABIAJA 1O RAZY WIECEJ NIZ PREMIER I WYPOWIADAJA SIE JAK WSZYSTKOWIEDZACY PROROCY .NIEDOBRZE SIE ROBI SLUCHAJAC ROWNIEZ LESZKA MILLERA A NAWET KOLENDE ZALEWSKA W SPRAWACH ,O KTORYCH NIEWIELKIE MAJA POJECIE .

 • mooki

  Oceniono 19 razy 1

  To jak juz chyba chce PIS u wladzy. Adas pojdzie na zasluzona emeryture a 3 suczki Janina, Dominika i Monika zajma sie zakupami i chowaniem dzieci. Moze nie bedzie tak zle...?

 • gr_ub_y

  Oceniono 9 razy 1

  Za karę, niech prezes sądu wypoleruje teraz wszystkie portrety wuca Bronisława, które tam wiszą. Wuc Bronisław nie może czekać!

 • marek277

  Oceniono 7 razy 1

  ...chodziło o to, aby POazac, że POlska to skorumpowany kraj...,że sędziowie niezawisłych, w teorii Sądów "jedzą z ręki" politykom...Jeśli tego Ordyński nie łapiesz gadaj z żoną, a nie zabieraj publicznie głosu w sprawach, których nie potrafisz zrozumieć, albo co gorsza- rozumiesz-lecz celowo klamiesz...

 • lewyprawydlazabawy

  Oceniono 13 razy 1

  Premier sam się trafił. W końcu to on powołał Gowina na stanowisko ministra. I to Gowin odpowiada za funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości. A ręczne sterowanie sądem można było zauważyć już wiele razy wcześniej od kiedy tylko PO objęła rządy.

 • synpremiera

  Oceniono 19 razy 1

  A czy prowokacja z Beger nie była wymierzona w rząd i premiera ówczesnego? Atakujecie teraz GPC aby bronić Tuska i żeby tej gazecie sprzedaż się nie zwiększyła....

 • assystentka_gieremka

  Oceniono 23 razy 1

  POchewki, żeby chociaż w tej waszej republice bananowej było ciepło.

 • 13perun

  Oceniono 29 razy 1

  Prowokacja GPC totalnie skompromitowała pełowskie zamiatanie pod dywan afery AG hasłem: "niech prokuratura i sąd to wyjaśnią".
  Tej bajeczki, jak pijany płota chwyciło się ZSL i teraz ma chwytak w nocniku, MUSI zagłosować za komisją śledczą bo sądownictwo Piątej POmrocznej jest zupełnie niewiarygodne.
  tusk to już były płemieł , gnilna agonia chwilę potrwa ale tym bardziej będzie bolało :-)))

 • klarneta8

  Oceniono 31 razy 1

  5 konferencji prasowych opozycji codziennie,a w kazdym zdaniu ''TUSK, PO'' wszystkiemu winne. Opozycja, ppisowska i ziobrowska juz dostaje orgazmu, by dojsc do wladzy. Jak to sobie wyobrazacie,ze p. premier bedzie codziennie 24 godz. wypowiadal sie do dziennikarzy i dementowal opozycyjne bzdury?

 • robert9998

  Oceniono 16 razy 0

  Komisja śledcza w sprawie Amber Gold i OLT Express jest bardziej niż potrzebna.
  TOK FM wyborcza i tvn, mają taką przywarę,ze jeśli ktoś chce powołania komisji to już chce utopić pana premiera Tuska. Sprawa Amber Gold ,to wypisz wymaluj korupcja na większą i mniejszą skalę. Platforma Obywatelska na Pomorzu jest umoczona w to po same uszy. Osobiście uważam,ze pan premier Donald Tusk niema z tym nic wspólnego. Do niecnych celów , lokalni działacze PO wspólnie z Marcinem P., użyli syna pana premiera Tuska Michała. Niejasne działania w sprawie OLT,spółce zależnej Amber Gold , są pana ministra Sławomira Nowaka. Pan minister Nowak, ma niejasną sytuację z licencją dla OLT. Najgorsze zdanie mam o Prokuraturze Gdańskiej i lokalnych komendantów Policji. Do takich działań powinna być powołana Komisja śledcza do sprawy Amber Gold i OLT Express. Powiem jeszcze raz, Amber Gold to nie sprawa pan premiera Tuska, tylko sprawa lokalnej PO i niektórych posłów PO, oraz po trosze pana ministra Nowaka .

 • antygazeta.pl

  Oceniono 24 razy 0

  dozorca donaldu makczu tusku tonie pod ciężarem kłamstw, matactw, machlojek , nawet łże media z gownianą na czele nie utrzymają tej pacynki na powierzchni.

 • elasp

  Oceniono 6 razy 0

  Redaktor Jan Ordynans.

 • wzgardzony

  0

  a co jest z moim komentarzem?

 • agape2010

  Oceniono 4 razy 0

  W mo­wie pew­nych ludzi słychać błędy ortograficzne.

 • amg53

  Oceniono 12 razy 0

  jak widac po postach,aktyw wydziału propagandy KC PIS obecny.Peło,pochewki pełowskie,nieudaczny i skorumpowany rząd POPSL<rzadowe dupowłazy. itp,itd.Jak na płatnych komentatorów cieniutko,widać,ze aktyw konsumuje wodę ognistą i piwo,byc może siedzi ten aktyw pospołu z Haffmannem i polskim Jamesem Bondem vel Don Juanem z Parzenczewa Średniego, czyli agentem Tomkiem.Na pewno nie chleją w Wódkach i Zakąskach,zapewne w jakimś barze na Woli,koło fortecy prezesa.

 • rezun-one

  Oceniono 42 razy 0

  Szkoda że dziennikarz nie przedstawił się zgodnie z prawdą "Tu kancelaria premiera Kaczyńskiego".
  Ciekawa by była reakcja prezesa, Kaczyński poprzednio tak zamawiał akta w Krakowskiej prokuraturze,
  choć jako żywo tak jak obecnie premierem nie był. No ale Kaczyński to nadprezydent i premier w jednym.

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 28 razy 0

  Cały czas chodzi o Tuska - głównie, a że przy okazji można "pojeździć" po całej PO - tym lepiej. Cuchnie to na odległość PiS-em - poznaliśmy dokładnie jego "działania" przez 2 lata rządów - one nadal trwają.... Haki, prowokacje - wszystkie chwyty dozwolone. GPC, Nasz Dziennik - gó...e - ale i Rzepa, Wprost.... "pomagają" PiS-owi jak mogą wypróbowanymi metodami wypracowanymi i udoskonalonymi przez Ziobro. Kamińskiego, Macierewicza i wszystkich ich pomagierów ze słynnym agentem Tomkiem na czele. Gdyby premierem była kobieta, pewnie agent Tomek miałby pole do popisu... No cóż... premierem jest mężczyzna, który nie umówi się na piwo pod płotem (ostatnia "specjalność" Tomusia...). Po wykupieniu GPC teraz dziennikarze wkroczyli do akcji... PiS jest przewidywalny. Znamy jego sposoby "działania" i nic nas nie zdziwi. Jaruś co to a nas zbawić chce WŁADZY - za wszelką cenę, a słowo wodza - rozkazem. Przypatrzmy się dokładnie, bo to jest obraz IV RP. Jeśli zapomnieliśmy jak wygląda, to mamy okazję sobie przypomnieć. TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA IV RP PiS-u. Podoba wam się?......

 • gawor4

  Oceniono 28 razy 0

  A Arabski - kuzyn Plichty czuje się oburzony !
  Bezwstydny oszust.

 • cannabinolpl

  Oceniono 11 razy -1

  nie czytałem poprzednich wypowiedzi.

  wyobraźmy sobie jednakże sytuację odwrotną. premierem jest Kaczyński. i grupa odważnych, bezkompromisowych i niezależnych rzecz jasna dziennikarzy śledczych dokonuje tego rodzaju prowokacji. ach, jakże by się zatrzęsły media. jakże grzmieliby wszyscy o zamachu na trójpodział władzy. jakże żądano by głowy Kaczyńskiego w buraczkach.
  teraz - połajanki dla tych, którzy mieli czelność brutalnie udowodnić, że w Polsce jest zwykły gnój.

  najtrudniejszą do pojęcia rzeczą stało się to, że ocena zjawiska NIE zależy od nazwiska/nazwy, którym owo zjawisko jest przypisywane - lub u których występuje. jeśli jakieś zjawisko jest gnojem, jest gnojem - niezależnie, czy aktualnym beneficjentem tego jest jedna partia czy inna. NIE MA WYJĄTKÓW.

 • r1111111

  Oceniono 29 razy -1

  ""Chodziło o to, żeby trafić premiera" - Ordyński o prowokacji "GPC""

  A może Panie Ordyński udowodniono naciski Kancelarii Premiera Donalda Tuska na Wymiar Sprawiedliwości?
  I przy okazji udowodniono, że Pan Gowin, Minister Sprawiedliwości, dla urzędników Wymiaru Sprawiedliwości nic nie znaczy.
  Czyli zostało udowodnione istnienie nacisków POlityków Kancelarii Premiera Donalda Tuska.
  Te naciski staraliście się udowodnić rządom PiS-u POprzez Komisję Sejmową, której Powołania teraz tak się PO boi.
  "Nasza Droga (sic!) GW" zamiata Pod dywan, że aż POdziw bierze ogół sPOłeczeństwa Polskiego :)
  Ma rację Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego:
  wyborcza.pl/1,75478,12426362,Stepien__Afera_Amber_Gold_wskazuje__ze_mafia_przenika.html
  i w budowie tejże ma znaczący udział "Nasza Droga (sic!) GW"

 • oryginal-cyceron

  Oceniono 21 razy -1

  Dokładnie tak, chodziło aby pokazać Matoła w pełnej krasie, i udało się.

 • derfidel

  Oceniono 29 razy -1

  i te chore gadki o niezawisłości sądów zamykające usta ludziom. ech.... i jak teraz wyglądacie tępe barany wierzące w ten rząd i ten kraj który chce was dymać ile się da. w nagrodę będzie posada z mianowania niemieckiego. wiadomo to już od 3 lat. kto nie kradnie nie boi się kaczyńskiego

 • cholonek

  Oceniono 9 razy -1

  i co z tego, ze mamy kolejna gruba afere? ze rysio, ze zbysio, ze grad? przeciez bylo euro, w zwiazku z czym swiat nas kocha!

 • jakprzetlumaczyc.blogspot.com

  Oceniono 4 razy -2

  Jezusie... nic już więcej nie trzeba robić, żeby trafić w premiera.
  Niech on już idzie do Unii jako następca maoisty Barroso.
  Wtedy Polska szczęśliwie wystąpi z Unii i
  wilk będzie syty i owca cała.

 • altspringe

  Oceniono 22 razy -2

  Ordyński. Kolejny rządowy piewca. Boże, co to za typ ludzki co jak robactwo oblazł media i wszelkie instytucje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX