Komentarze (82)
"Radziszewska rozjechała Piechę" - Mazowiecki o debacie ws. Arłukowicza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • grba

  Oceniono 6 razy 2

  Ile razy moja mama chce skorzystać ze sprzętu w przychodni specjalistycznej, tyle razy dowiaduje się, że sprzęt jest psiuty i nie ma kto go plawić, za to u pana doktora za pieniądze działa, działa że hej! Jedziemy wtedy do Czech i płacimy pół tego, co u nas w Polszcze chcą wymusić.

  Mazowiecki... jaką ci chorobę wymyśleć, żebyś zrozumiał, że jesteś poznawiony państwowej opieki lekarskiej?

 • na_grobli

  Oceniono 8 razy 2

  A Mazowiecki odjechał,
  nie wie co się dzieje w służbie zdrowia naprawdę?

 • robson-w1973

  Oceniono 1 raz 1

  Radziszewska spierała się z Piecha, w rodzinie prawicowych talibów z POPiS.
  Rozjechania jako takiego nie było, Radziszewska Piecha Arłukowicz, poz atakami ad personam nie odnosili się do konkretów ,które przytoczyli posłowie opozycji.
  Tak czy owak POPiS czuje się dobrze, niestety dal Polski.

 • mothra.to.ja

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli p. Mazowiecki ze słowotoku posłanki wyłowił sens, to moje gratulacje. Dla mnie był to bełkot, przygotowany na partyjne polecenie i obawiam się, że nie udało się p. Radziszewskiej przekonać większości słuchaczy, że jest lepiej, a niebawem będzie super.

 • tadjan

  Oceniono 5 razy 1

  .....a co do Radziszewskiej to ile wzięła (weźmie) nagrody za gadanę, bo wyników tej gadany jakoś nigdy nie zauważyłem. Jakbym miał wierzyć komukolwiek z tego popieprzonego rządu ignorantów, palantów i ministrantów..... to pewnie zostałby nim rzeczywiście komuch Arłukowicz.

 • tadjan

  Oceniono 3 razy 1

  a cóż to za sztuka rozjechać pierwszą skobaczkę prlu, której nagle spodobała się ochrona poczęcia, a może jutro mu się spodoba bucik ojca Tadeusz...... ludzie ja nie rozumiem skąd takie zera się w tam tym sejmie znalazły, ja nie rozumiem jaką politykę prowadzi ten świętojebliwy Tusk w kwestii ordynacji wyborczej, świeckości państwa itd co amnezji dostał, i nie pamięta co obiecywał? to niech się leczy, a władzę niech odda Kaczyńskiemu, Rydzykowi Głodziowi i Piesze, a oni zrobią z nami porządek. Panie Tusk jesteś pan mały, kłamliwy dupek i oszust..... co pokazała właśnie przyjaciółeczka Kopacz.

 • dudibudi

  Oceniono 7 razy 1

  Co ty Mazowiecki pieprzysz,........ ze względu na przewlekłą chorobę od 1989r prawie co roku przebywałem w szpitalu, jednak od kilku lat, (czterech,pięciu), dostanie się do szpitala staje się prawie niemożliwe, a połowa łóżek stoi pusta, lekarze wykonują połowę zabiegów w stosunku do lat poprzednich........lekarze udają ze leczą,tworzą pozory działania a szpital jest w remoncie bo.........przygotowywany jest do prywatyzacji.

 • tytanowa_mrowka

  Oceniono 7 razy 1

  No to 40 tysiaków nagrody dla Radsziszewskiej.

 • queserasera

  Oceniono 9 razy 1

  System eWUŚ działa!
  A że na Śląsku mamy taki system od 10 lat, tego nikt nie wspomni. I tego, że przez źle skrojony eWUŚ nie pozwala używać śląskich kart czipowych do wypisywania recept, co przez 10 lat się świetnie udawało!

  Refundacja leków działa! A dotąd, od 20 lat, qrwa, nie działała czy jak?

  Wynika z tego, że ludzie zdychają w kolejkach do lekarza, bo systemy DZIAŁAJĄ! To jest kpina!!!
  I dobrze - wybraliście niezborną bandę półgłówków i złodziei, to macie, nadwiślańskie ciule!

 • rita57

  Oceniono 3 razy 1

  (...)Ale pokazał: eWUŚ działa, refundacja leków bardzo krytykowana rok temu jednak działa, i to zaskoczyło - komentował(...)

  POgadajcie z chorymi, to oni rozjadą Arłukowicza....

 • ryte0111

  Oceniono 5 razy 1

  Jak narazie to kolejny minister zdrowia dobija społeczeństwo. Tylko dureń może bronić polityki zdrowotnej obecnego rządu niezależnie od sympatii politycznych. Zresztą lemingi poczują to sami jak trafią w ręce publicznej służby zdrowia. Warto pamiętać, że młodość, zdrowie i praca nie są nam dane na zawsze. Pozdro

 • tepicpo

  0

  funkcjonariusz reżimu w roli "dziennikarza" - zabawne :P

 • forgotten_realms

  Oceniono 4 razy 0

  Mazowieckiego rozjechała głupota i bycie trefnisiem po.

 • koteliot

  Oceniono 6 razy 0

  Radziszewska "rozjechała" nie tylko Piechę ale i parę tysięcy chorych którzy pogubili się w "reformach" jej kolegi

 • antypropagandzista

  Oceniono 6 razy 0

  Piszecie głupoty, lizusy. Nie widziałem i nie słyszałem żeby go rozjechała.... Na jego miejscu, w trybie sprostowania, powiedziałbym, że jest stara, pryszczata raszpla i powinna zażywać ziółka - a nie prowadzić z trybuny sejmowej reklamę ginko bilboa.

 • jur73

  0

  Brawo dla Pani poseł , aczkolwiek partner dyskusji niezbyt poważny . Można miedź nadzieje , że P . poseł już nie lobbuje / za firmami z branży /wykorzystując materiały papiernicze przeznaczone do korespondencji parlamentarzystów -
  Elżbieta Radziszewska, posłanka Platformy Obywatelskiej z Piotrkowa Trybunalskiego, wystąpiła do zakładów farmaceutycznych z żądaniem ujawnienia najbardziej poufnych informacji zdradzających tajemnice handlowe przedsiębiorstw. Pismo w tej sprawie zostało rozesłane na firmowym druku klubu poselskiego. Wśród producentów leków wrze. Zdumiewa ich i bulwersuje, że wszystko odbywa się pod osłoną mandatu parlamentarnego. Pytają, czy firmy farmaceutyczne w Polsce są oficjalnie penetrowane przez wywiad gospodarczy. Na czyje zlecenie to się odbywa i czemu ma służyć? Wreszcie jaki interes mają w tym ugrupowania polityczne.- www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/poslanka-jak-wywiadownia / .

 • country_boner

  Oceniono 2 razy 0

  Ale na trzeźwo, czy tak jak Śledzińska-Katrasińska to kilku głębszych? I czy to wszystko zarejestrował fotoradar, jak tak, niech to milicjanty na YT dadzą.

 • synanki

  Oceniono 9 razy -1

  jest postęp w szpitalach...za PO aż chce się umierać !!!

 • kornblum

  Oceniono 4 razy -2

  Jak Radziszewska jest takim ekspertem to dlaczego Tfusk nie wymieni na nią nieudoła Arłukowicza?!!! Żenua z PO!!!

 • wapienko

  Oceniono 4 razy -2

  A kim jest niejaki Wojciech Mazowiecki jak nie pospolitą szmatą, a nie dziennikarzem, by zastanawiać się nad jego czerwonymi wynurzeniami.

 • kkes

  Oceniono 4 razy -2

  We wtorek wieczorem pod budynek Sejmu przyjechał luksusowy Jaguar. Jak ustalili reporterzy „Gazety Polskiej Codziennie” samochód należał do... Jerzego Urbana. Po zakończeniu obrad Niesiołowski skierował się prosto do zaparkowanego naprzeciw parlamentarnego biura przepustek Jaguara. Szofer usłużnie otwiera pasażerowi drzwi, jednak poseł decyduje, że siądzie z przodu, po czym pojazd odjeżdża.

  Rozmowa telefoniczna ze Stefanem Niesiołowskim

  - Haloo?

  - Halo, halo. Dzień dobry, Panie ministrze, Panie marszałku. Marek Wielowiejczyk, „Gazeta Wyborcza”. Mogę pytanko?

  - Zawsze.

  - Mam pytanie, „Gazeta Polska” twierdzi, że wczoraj wsiadał pan do samochodu Jerzego Urbana. Czy to prawda?

  - Naprawdę, mało mnie obchodzi gazeta, „Gazeta Polska”. Powiedziałem, żeby się odczepili.

  - Ale to prawda, czy nieprawda?

  - W ogóle nie ma o czym mówić.. Ja nie byłem z żadnym Urbanem, nie będą mnie, odpowiadał... porozmawiam z wami, a nie będę odpowiadał na jakieś insynuacje „Gazety Polskiej”

  - No to proszę tylko nam powiedzieć, czy Pan wsiadał, czy nie wsiadał?

  - No wsiadałem, no ale co to w ogóle jest? Ja przepraszam, to wy się z „Gazetą Polską” się…

  - No nie, no..

  - Skąd Pan w ogóle jest? Pan jest z „Gazety Wyborczej”, czy Pan się podaje za „Gazetę Wyborczą”?

  - Oni twierdzą, że przyjechał po pana…

  - No nie obchodzi mnie „Gazeta Polska” jest co? Brukowy, szmatławiec pisowski, ja nie mam żadnego zamiaru się w ogóle odnosić do „Gazety Polskiej”. Ja nie wiem, nie mam zaufania, nie sądzę żeby pan był z „Gazety Wyborczej”. „Gazeta Wyborcza” by mi takiego pytania nie zadawała. Czyli Pan prawdopodobnie udaje „Wyborczą”. Niech się odczepią ode mnie z „Gazety Polskiej”. Nie chcę rozmawiać z tą hołotą.

  - Rozumiem, dziękuję bardzo.

  _____________
  IIIRP w pigułce

 • aa_6

  Oceniono 2 razy -2

  Brawo W. Mazowiecki za bezstronność. Czekam na ocenę usunięcia W. Nowickiej przez RP ze stanowiska wicemarszałka.

 • fred_filozof

  Oceniono 49 razy -3

  To ja mam propozycję...

  Proponuję prześwietlić pana Wojciech Mazowieckego wraz z najbliższą rodziną, kiedy ostatnio korzystali z państwowej służby zdrowia. Jeżeli się okaże, że korzystali (a jestem przekonany, że nie, bo mają abonament w jakimś Luxmedzie, albo innym Medicoverze) to proponuję porównać ich czas oczekwiania na usługę ze średnią dla kraju. Jeżeli byli obsłużeni w tempie ekspresowym to proponuję powołać komisję śledczą, wyjaśnić nieprawidłowości i uruchomić z urzędu proces z odpowiedniego paragrafu. Zapewne będzie to "przyjęcie korzyści osobistej" albo coś w tym guście...

  Aha, i proponowałbym w końcu rozwiązać rządowe kliniki i szpitale. Zacząłbym od szpitala MSWiA. Niech się leczą tak samo jak lud, którym władają. Jak poczeka w kolejce żona albo córka takiego gagatka 2 lata na konsultacje to im rura szybko zmięknie i dojdą do jakże światłego wniosku, że może nie jest tak różowo, bo teraz to wydają się orbitować wokół innego systemu planetarnego aniżeli fundatorzy ich dobrobytu (tj. podatnicy).

  Raczej nie pozdrawiam,
  fred

 • xolaptop

  Oceniono 4 razy -4

  Mazowiecki, ten Mazowiecki, który jest najlepszym kolegą Suchockiej?

 • turbinowy

  Oceniono 35 razy -7

  Dzięki rozjechaniu posła Piechy przez posłankę Radziszewską odnotowano szereg uzdrowień (oraz oświeceń umysłu również wśród dziennikarzy).

 • mahavish

  Oceniono 35 razy -11

  Minister zdrowia ma same wpadki i jest mierny ale przecież w/g PO polacy powinni się cieszyć bo przecież mógłby być GORSZY!!! Więc HURAAAAAA!

 • mk.i

  Oceniono 28 razy -12

  Każda ryża rudego zdolna . przypomnijmy jak pouczała śp Religę na wszystko mieli gotowe recepty minęło 5 lat i co no same sukcesy .. Zdolna wybitnie od pieprzenia .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX