Urzędnik z Krakowa oburzony słowami Gugały: u nas nikt niczego nie zadeptuje, a pijaków jest tylu, ilu w innych miastach

Filip Szatanik, zastępca dyrektora ds. informacji krakowskiego magistratu, oburza się słowami publicystów, którzy krytykowali ?pijaną hołotę? na ulicach Krakowa.
Jarosław Gugała i Tomasz Sekielski w Poranku Radia TOK FM mówili o planach organizacji zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w Krakowie. Obaj skrytykowali to, że Kraków stał się mekką rozrywkowych turystów, w tym wielu Brytyjczyków, których imprezy są legendarne. - Kraków i tak jest rozdeptywany przez koszmarnych pijaków - powiedział Gugała. Z kolei Tomasz Sekielski dodał, że przez pijaków jego dzieci bały się spacerować po Rynku Głównym.

Te słowa nie spodobały się urzędnikom magistratu w Krakowie. "Panowie Gugała i Sekielski jak każdy mają prawo do swojego zdania o organizacji Igrzysk w Krakowie" - pisze do nas Filip Szatanik, zastępca dyrektora ds. informacji. "Rozumiem, że pomysł im się nie podoba. Ale kompletnie nie pojmuję, czemu redaktor Gugała sądzi, że taka impreza generuje 'koszmarnych pijaków', którzy już teraz 'rozdeptują Kraków'" - pisze urzędnik. "Panowie, po pierwsze, nikt niczego nie rozdeptuje w Krakowie, pijaków jest tylu, ilu w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i innych dużych miastach. A imprez kulturalnych więcej niż w tych miastach. Panowie, nie powtarzajcie plotek i bredni. Niczemu to nie służy" - kończy Szatanik.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Urzędnik z Krakowa oburzony słowami Gugały: u nas nikt niczego nie zadeptuje, a pijaków jest tylu, ilu w innych miastach
Zaloguj się
 • bogoria11

  Oceniono 38 razy 34

  No, niestety, Kraków stał się stolicą nożowników, przeróżnych facecików z maczetami i kiboli. Miastem rządzą łachudry z Cracovii albo Wisły (kiedyś był to klub milicyjny). Bywa, że ulicami strach przejść, a nocne balangi stały się tradycją grodu Kraka. Od kilku lat mam nieodparte wrażenie, że Kraków stał się największą w kraju budką z piwem. Chlali, chleją i chlać będą byle się interes kręcił. A krakowski filister skrył się po domach... Smutne

 • rych56

  Oceniono 28 razy 26

  Nic dziwnego, że urzędnikom się Gugała nie podoba. Taaaaka kasa może przejść koło nosa. Przypomnę mój komentarz sprzed kilku dni:
  "Kraków i Zakopane olimpiady nie dostaną (na szczęście i dla tych miast i nas wszystkich - dla polskiego budżetu). I wszyscy to wiedzą. Chodzi tylko o to, aby paru krewnych i znajomych przekręciło trochę naszej kasy na tzw. przygotowania: aplikację, promocję, lobbing. Już pewno pracuje biuro d/s olimpiady, dyrektorzy, prezesi, kosmiczne premie..... "

 • ciemnyludd

  Oceniono 24 razy 22

  Kraków jak...G o w i n...Z WIERZCHU...G Ł A D K I... ale w środku to bardzo różnie bywa...CK kindersztubą można przykryć wiele... Ale nie ,ma co się oburzać na prawdę że brytyjscy kibole robili nie raz w Krakowie, co tylko chcieli...

 • dwakurduple

  Oceniono 10 razy 0

  Poczekajcie krakusy durne aż wam zniknie Jacek Majchrowski ! - A zniknie bo już ma was dość - idiotów , którzy mają mu za złe lewicowe poglądy . -- Życzę wam z całego serca prawicowego konserwatystę ! - Będziecie wreszcie szczęśliwi :))) - Wreszcie dostaniecie w doopę !
  Zresztą u was już od dawna rządzi Dziwisz - kompletna ciemnota - podejrzewam , że Majchrowskiemu już się nie chce walczyć o władzę z amebą, popieraną przez rząd.- I ma rację-trzeba trochę sobie pożyć jak człowiek a nie zakładnik osaczony przez gnidy i topiony w gó...e.

  Panie Jacku Majchrowski - z góry Pana rozgrzeszam i dziękuję za to, co udało się Panu ocalić przed sforą hien.

 • kriskret100

  Oceniono 17 razy -1

  Krakow , jak inne polaczkowe ciemnogrody. Bajzel , pijaczki, zlodziejaszki, nozownicy , zydofile, rusofile i wszechobecne polaczkowe kretynstwo ... , jak w calym zgnilym polaczkowie !!! Brud i swinstwo.... oto cale polaczkowe ustrojstwo kolo Europy !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX