Komentarze (155)
Żakowski: Smoleńska mgła opadła, zastąpiła ją mgła pisowska. Nie wolno robić małpiarni z tej tragedii
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kpinkara

  Oceniono 14 razy 10

  Nie ma dowodów?????? A puszka po piwie? A parówka? A fiuuuuuuu? A bzdziu? To nie są dowody??????

 • emigrant38

  Oceniono 10 razy 8

  11 lat temu zmarł wielki polski bard Jacek Kaczmarski. NIE BYŁ nieudacznikiem, pijakiem, pieniaczem.

 • zd46

  Oceniono 10 razy 8

  Panie Kaczynski, pana DZIS JUZ NIE INTERESUJE 75 rocznica mordu katynskiego !!! Nie pana "broszka" !!! Pan wsadza wszedzie "SWOJA MORDE". Bratu byl potrzebny KATYN w kampaniach wyborczych a teraz trumny 95 osob takze trumna z bratem sa szargane w KAMPANIACH WYBORCZYCH PiSu, prezydenckiej i parlamentarnej przez Jaroslawa Kaczynskiego !!!! Co to za obrzydliwa i potworna jednostka charakterologiczna jezdzaca na trumnach!!!!

 • arbor_1

  Oceniono 12 razy 6

  PIS i rodzina Kaczyńskich bardzo zyskali na tej katastrofie. Gdyby katastrofy nie było, PIS dzisiaj byłby partia schyłkową a Marta Kaczyńska musiałaby pójść do pracy.

 • tadeuszp3

  Oceniono 10 razy 6

  "Smoleńska mgła opadła, zastąpiła ją mgła pisowska"
  Panie Żakowski - to ciągle ta sama "mgła", mgła głupoty !!!!

 • dumlat

  Oceniono 6 razy 6

  Świra można dostać od tego gadania o Smoleńsku. Gdzie nie spojrzeć pełno świwrów, nie tak wyobrażałem sobie życie pod 60- tkę w Polszczynie. Kompletne świrowo....

 • jotys

  Oceniono 8 razy 6

  rzygać się chce patrząc na tych pisiackich krzyżowców, nieudaczników, kłamców, politycznych małych krzykatych cwaniaczków

 • Ryszard Straus

  Oceniono 6 razy 6

  J.Ż.: "Będziemy z tym bólem żyć bez końca." A ja nawet od tej strony czysto ludzkiej mam wątpliwości. Dwa lata temu zmarł mój ojciec. Czy ja chodzę po mediach i robię teatr wzdychając, rozpaczając, czy publicznie demonstruję jak to jestem zbolały i jak cierpię. I czy oczekuję, żądam wręcz, aby mi wszyscy współczuli i okazywali litość. To teatr i cyrk.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 5

  Czy widzial ktos aby przed Bialym Domem w Waszyngtonie bylo comiesieczne i coroczne targowisko proznosci, nienawisci i wesole miasteczko? W USA byliby „spalowani”i odeslani na miejsce pochowku braciszka.

 • jozekzczikago

  Oceniono 6 razy 4

  Dlatego tego pajaca klamczynskiego razem z obłąkanym szmaciarzem szmacierewiczem należało dawno odwieźć do Tworek!!

 • glemp1

  Oceniono 8 razy 4

  TUMAN to po rosyjsku mgła, zaś po polsku osoba o inteligencji zbliżonej do Antka Macierewicza.

 • gossam.2

  Oceniono 4 razy 4

  W badaniach nad cechami narodów wykazano, że Polaków charakteryzuje "osobowość posttraumatyczna". Coś w tym jest biorąc pod uwagę z jakim nabożeństwem i umiłowaniem celebrujemy wszelkiego rodzaju klęski.

 • marcinpies

  Oceniono 8 razy 4

  Ani Jacek Żakowski, ani nikt inny nie przemówi Antoniemu Macierewiczowi i jego wyznawcom do rozsądku - wygląda bowiem na to, że nie ma do czego przemawiać

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 4 razy 4

  (.....) "Ludzie zawsze pamiętają
  Co ktoś komuś kiedyś źle.
  Mało jednak sami dają
  Łatwiej bowiem brać, czyż nie?

  Głupcy... Co wam dało życie?
  Co po sobie zostawicie -
  Swych potomków długi wąż?..."
  Ciągle was przybywa wciąż... "

 • qnqn

  Oceniono 8 razy 4

  "Tylu wybitnych, sympatycznych, cennych, mądrych, zasłużonych ludzi" tzn kto?
  skrzypczak, cymbał ekonomiczny? gosiewski? wsławił sie tym, że stał za skokami, miał dwie żony i wybudował euro dworzec we Włoszczowej, wasserman? wsławił sie tym, że roztaczał boje z wanna która rzekomo chciała go zabić? kaczyński, ogólnie ogromna pomyłka jeśli chodzi o przywódcę narodu, marionetka w rękach swojego brata? błasik? pseudo generał z nadania, alkoholik, mógł sie nadawać jako taktyk na polu piaskownicy z plastikowymi żołnierzykami. Reszta? kilkudziesięciu politykierów którzy całe życie ślizgali się na kłamstwach, wciskając ludziom wyborcze parówki. Najbardziej szkoda tych zwykłych młodych ludzi z obsługi i pilotów którzy zostali perfidnie wykorzystani.
  Komu przysłużyła się ta cała tragedia? Gdyby nie Smoleńsk, dzisiaj pis było by już dawno poza parlamentem.

 • emigrant38

  Oceniono 8 razy 4

  Im więcej Kaczyński z Maciorewiczem pieją o katastrofie, tym większą budzą nienawiść do poległych, ich rodzin a przede wszystkim PiSu. Obrzydzenie bierze - co za dużo, to niezdrowo. Kaczyński, jego partia i poplecznicy kojarzą się jako pieniacze, judzący prowokatorzy znający się na wszystkim.
  Przyznajcie, że był zamach (bez względu na prawdę, wyniki badań) i zamknijcie te nienawistne mordy raz na zawsze. Zobaczymy co te oszołomy zrobią.

 • starszy-65

  Oceniono 6 razy 4

  Nie rozumiem pana Żakowskiego kiedy PIS ma społeczne prawo do robienia małpiarni ze śmierci prezydenta i jego otoczenia (bo to był prywatny prezydent prezesa PIS a nie Polaków)) więc kto może tym wygłupom zabronić?.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 4

  Przypominam zramolalemu preziowi, znalezione w internecie: "I przyszedł marzec 2010r,I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem.Do sprawdzenia w archiwach TVP.Oto co powiedział: „Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku.Tusk i rząd mają się do tej wizyty NIE WTRACAC-Lech Kaczyński". Braciszek Lecha, co jest do sprawdzenia w archiwach TVP -luty i marzec 2010r. kwakal:"Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy." J.Kaczynski. Jakbym slyszal KOMUCHOW, ktorzy grozili „odrabaniem reki”jesli ktos podniesie reke na komunizm.

 • 150_w_kapeluszu

  Oceniono 8 razy 4

  Panie Żakowski, gdybyś Pan miał na sumieniu śmierć brata bliźniaka i 95 innych osób też byś szukał winnych wszędzie i odrzucił swoją winę inaczej byś Pan zwariował.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 4

  Obchody 5tej rocznicy katastrofy smolenskiej na Krakowskim Przedmiesciu sa PRYWATNA I RODZINNA uroczystoscia Jaroslawa Kaczynskiego. Czy jest na swiecie TAKIE DRUGIE PANSTWO by kazdego 10tego dnia miesiaca a teraz 5lecie chory z urojenia brat Lecha J.Kaczynski paletal sie po ulicach stolicy Polski Warszawie w „PIECIOLETNIM KONDUKCIE POGRZEBOWYM” i CZCIL SMIERC BRATA i tylko malzonki brata. Pozostale 94 osoby zostaly jedynie uhonorowane „Przeczytaniem listy ofiar smolenskich”, one sa „JEMU NIEPOTRZEBNE”. Smierc Prezydenta Lecha Kaczynskiego zostala UCZCZONA GODNIE na Cmentarzu, na Powazkach!!!!!! Juwenalia na Krakowskim Przedmiesciu, to przedwyborcza szopa, HUCPA i zakrzyczenie prawdy o PRAWDZIWYCH SPRAWCACH tej katastrofy, o braciach !!!! Jaroslawie Kaczynski, to po co ZBRUKALES WAWEL, rob szope pod rodzinnym domem na Zoliborzu !!!!! Smierc bliskich przezywa sie w skupieniu, w zadumie a nie lata sie „po wsi jak wsiekly pies”. PORA BY WLADZE WARSZAWY PRZERWALY TEN TANIEC W OBLEDZIE NA TRUMNIE BRATA J.Kaczynskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • swoj_pl

  Oceniono 3 razy 3

  POPiSowski burdel zabija wszystko i wszystkich dookola.
  Albo zmusza do emigracji za chlebem

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 3

  opadła mgła --rozprzestrzenił się SMROD ktory produkuje mały wspołsprawca katastrofy ---jak długo bedzie chodził z podniesionym łbem ten inspirator wszystkiego co jątrzy co złe co smierdzi smiercią --jak długo?????

 • zd46

  Oceniono 5 razy 3

  Polskia historia ,Kain zabil Abla to, "O dwoch takich co ukradli ksiezyc". Tylko dla jednego swiecilo sie slonce a drugi knujac chcial mu to slonce zgasic, NO I ZGASIL !!! Tylko dlaczego dla jeszcze 95 osob????? Teraz ten Kain biega po Krakowskim Przedmiesciu po SLONCE JUZ TYLKO DLA SIEBIE !!!!!!

 • stupid_writer

  Oceniono 5 razy 3

  Czytaj w myslach Putina! Wraku wam nie oddamy, bo was dobrze znamy! Zamknijcie mordzie Antkowi, ujawnijcie telefon braciszkow, bo goono nas obchodzi, ze ktos wielki wam zabrania! Jak chcecie z tego zlomu zrobic "swiete relikwie" i modlic sie do nich, to powiedzcie swiatu cala prawde o "kartoflach"! My tez mamy telefon i wiele wiecej, a pomagac wam nie zamierzamy, musicie sami "polknac ta cholerna zabe"!

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 2 razy 2

  Dzięki kretynom z piSS i ich smoleńskiej religii, coraz mniej oglądam polskojęzyczną telewizję... choć i przed 2010 rokiem specjalnie ciekawa nie była...
  Właściciele stacji, reklamodawcy... podziękujcie maciorze, srajkaczowi, kościelnym nawiedzeńcom i ich partyjnym poruchadłom...

 • isztar77

  Oceniono 2 razy 2

  Tako rzecze Autorytet.

 • jan-ru

  Oceniono 6 razy 2

  Ta mgła to już dobro narodowe.Będzie problem z pomnikiem,ale coś wymyślą.

 • elrobertos

  Oceniono 4 razy 2

  Przynajmniej dzisiaj bym się na miejscu mediów wstrzymał z podgrzewaniem atmosfery. Tak trudno o to bo portale muszą mieć klikalność.

 • red-akcja

  Oceniono 1 raz 1

  Tofaszysz Żakowski proponował dół z wapnem dla Andrzeja Leppera.
  Tofaszysz Żakowski bierze udział od wielu lat w największej akcji dezinformacyjnej w Europie - oczerniania Kaczyńskich. Bo tylko Kaczyńscy byli w stanie odsunąć od władzy ten układ, który opanował najlepsze miejsca przy korycie i doi obywateli na maxa. Syf, zgnilizna, cynizm, zwykłe prymitywne chamstwo przeplatane azjatycką agresją - to charakterystyka Tofaszystwa Obrony Koryta. Nowa elyta spod znaku świńskiego ryja, która zaplanowała sobie, że rządzić będzie już zawsze.
  Kaczyńscy reprezentują interesy mniej więcej 75% społeczeństwa, choć wiekszość ludzi tego nie rozumie. PO, której stróżem jest tofaszysz z nienawiścią w oczach, reprezentuje interesy góra 10% ludzi. Tylko dzięki temu, że Polacy mają tylko kilka procent przekazu, sitwa okupująca naszą krainę utrzymuje się prze władzy. Kiszczak dając gazetę Michnikowi, wiedział, co robi...

 • otoosh

  Oceniono 1 raz 1

  Tragedia była 5 lat temu, teraz została tylko SZOPKA i wysyp pisowskiego draństwa...

 • poparzony

  Oceniono 5 razy 1

  Mgła OPadła, bo Black Hawki nie latają we mgle i w zeszłym roku Amerykanie musieli czekać na POlu u chłopa co miał chętne córki i dobry monnshine (bimber;)

  Nie POradziłyby sobie ze sztuczną mgłą ze Smoleńska, w której zginął viceKrul POlski z winy pijanego gienierała, który trzeźwiał do zeszłego roku.

 • red-akcja

  0

  GW jest częścią tej antypolskiej władzy. Już niedługo będziecie krasnoarmiejcy wypieprzać do Moskwy. Paru rzeczy nie przewidzieli w waszej Centrali...

 • szymcio1981

  0

  Komedia smoleńska trwa dziś był 1820 odcinek ale do rekordu Mody na sukces jeszcze daleko... O matko, kiepska perspektywa.

 • calber

  Oceniono 2 razy 0

  Pie..., nie czytam! Zdjęcie Żakowskiego jest stanowczo za małe!!!

 • alchemik9999

  Oceniono 14 razy 0

  Panie Żakowski małpiarnię z tej tragedii zrobił Tusk podlegli mu urzędnicy i dziennikarze tacy jak pan.
  Wystarczy porównać jak działały odpowiednie służby po tragedii GermanWings i porównać to z katastrofą smoleńską. Dyletanctwo pomieszane z politycznym kunktatorstwem, żeby nie pójść dalej….
  Jak w takiej sytuacji mieć nadzieję, że przy okazji następnej tego typu tragedii będzie ona wyjaśniona w profesjonalny i obiektywny sposób ?

 • wiktormarzena

  Oceniono 2 razy 0

  Jacku, to ty powinienes dostac Pulitzera, nie ann apelbaum.

 • red-akcja

  Oceniono 1 raz -1

  To jakiś zjazd szmalcowników?
  Jak czytam niektóre wypowiedzi kacapów poniżej, którzy popierają wersję Putina, a szydzą z Kaczyńskich, to jestem pewien, że te krasnoarmiejce o dziewiczych rozumkach w czasie wojny bedą wydawać Polaków i współpracować z okupantem.

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz -1

  Malpiarnia to jest klatka z malpami , jaki jest zwiazek rozbicia samolotu z malpami, czy w samolocie byly malpy?Zakowski charakteryzuje tych ludzi (nie malpy) jako ludzi wybitnych. Szkoda kazdego czlowieka ale wybitnosc tych jednostek? Smieszne

 • antyoportunista

  Oceniono 4 razy -2

  Żakowski przeprowadzający wywiad w TVP2 z Zygmuntem Baumanem, byłym katem KBW, mordującym Polaków Polski Podziemnej dał wyraz pogardzie, jaką ma w stosunku do "kręgosłupa moralnego". To służalczy funkcjonariusz medialny III RP w jej aferalnym wydaniu, śmiertelny wróg lustracji dziennikarzy, jednostronny i nieobiektywny pismak, chory z nienawiści do PIS. To są "autorytety" dziennikarskie mainstreamu...

 • brzmski

  Oceniono 4 razy -2

  ogłoszenia drobne:
  robię cyrk i małpiarnię na niezdrowym polu, wcale nie tanio
  kontakt: w oficynie, pytać o żakowskiego

 • szeter

  Oceniono 6 razy -2

  żakowski znowu nie wykorzystałeś idealnej okazji żeby zamknąć r..a
  szkoda

 • z_mazur

  Oceniono 8 razy -2

  A mnie się nie podobało, to co mówił Żakowski o przyczynach katastrofy.
  Powołując się na sondaże dotyczące tego jak ludzie oceniają przyczyny katastrofy (gdzie jako przyczyny były wymienione, między innymi mgła, błędy pilotów, błędy kontrolerów itp.) podsumował je, że wszystkie te przyczyny miały wpływ.
  Od dziennikarza z takim nazwiskiem i renomą oczekiwałbym więcej rzetelności.
  Mówienie np. że mgła przyczynyniła się do katastrofy jest totalną bzdurą w świetle wyników śledztwa. Mgła nie jest jakimś nagłym, nieprzewidywalnym zjawiskiem atmosferycznym, które mogło zaskoczyć pilotów i obsługę. W lotnictwie jest wiele procedur, które odpowiednio zastosowane eliminują wpływ mgły do zera (różnego rodzaju minima i odpowiednie wobec nich zachowanie).
  Mówienie że mgła była przyczyną katastrofy, to jak twierdzenie, że przyczyną wypadku samochodowego, w którym pędzący samochód wpadł na drzewo, było to drzewo.

 • yokoono23

  Oceniono 2 razy -2

  Nic dodać nic ująć Panie Redaktorze!

 • jan_sobczak1

  Oceniono 3 razy -3

  Żakowski jako doświadczony doopoliz władzy ma kwalifikacje do oceniania postaw moralnych taki sam jak mój papier toaletowy. Dlatego publikuje wyłącznie w GW.

 • bilinski53

  Oceniono 5 razy -3

  Post ubecka Gazeta Wyborcza przestraszona wybuchem polskiego patriotyzmu po katastrofie smoleńskiej, postanowiła zaszczuć naród wlewając truciznę kłamstwa już na samym początku śledztwa. Ludzie będący progeniturą po takich zdrajcach, członkach KPZU (komunistyczna partia zachodniej Ukrainy, ojciec Michnola) i KPZB (komunistyczna partia zachodniej Białorusi, dziadek Artymowicza) jak oni właśnie. Michnol i Artymowicz nienawidzący Polski, nie cofną się przed niczym i nadal robią wszystko aby osłabić i podzielić Polskę, zmyślając, zaciemniając, przekręcając fakty. A że są mistrzami kłamstwa (po oczywistych politrukach w rodzinie) tym bardziej dobrze się czują w oparach mgły smoleńskiej i nie dopuszczą do tego aby ta mgła szybko opadła.....Tak to z tą mgłą jest Panie Żakowski, odwrotnie niż Pan myśli.

 • lehu290943

  Oceniono 5 razy -3

  '' Mamy do czynienia z pierwszym w historii świata zamachem, na który nie ma dowodów - cytował prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta.''- Nie ma dowodów , a twierdzi ,że , mamy do czyniena z zamachem , panie Żakowski , nie wstyd Panu cytowac pisowskiego oszołoma Seremerta.

 • darek7262

  Oceniono 6 razy -4

  Wysokie kary należą się Tuskowi, Min. Klichowi oraz ludziom kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego
  Tusk rozwalił wszystko co dało się rozwalić- dyktator bez uzdolnień . Kich rozwalił armię ,a w nagrodę stał się senatorem.

 • badziewiak66

  Oceniono 13 razy -5

  Oczywiście nie będę pytał dlaczego nie oddano Polsce wraka, czarnych skrzynek, dlaczego "gdzieś zagubiono" rejestratory lotu : K3-63, zapisujący ważne parametry, takie jak gwałtowne przeciążenia, w tym tzw. twarde lądowania oraz urządzenie TCAS II, przechowujące dane o samolotach znajdujących się w pobliżu, o wysokości samolotu w czasie podejścia do lądowania, prędkości opadania, a także czasy alarmów TAWS, dlaczego nie pozwolono rodzinom ofiar na przeprowadzenie autopsji ofiar przez światowej sławy anatopatomorfologa Badena i dlaczego zmanipulowano zapisy z czarnych skrzynek, bo to takie PiS-wskie. Normalny człowiek, taki trzeźwo myślący takich pytań zadać nie może, tylko ktoś z PiS ? Żakowski od jakiegoś czasu choruje na mowę nienawiści , od momentu gdy został wklepany w okładkę "Resortowych dzieci". Rosja niczego nam nie odda. Czy to normalne ?

 • alfalfa

  Oceniono 7 razy -5

  Najwięcej o tym, że to był zamach i dlaczego nie, przeczytałem w GW i okolicach. Przedziwne.
  A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX