Duda nie przyszedł do TOK FM. Wróbel ironizuje: Mainstreamowe media nie zapraszają go, ale czasem robią rzecz bardziej podłą. Zapraszają

Andrzej Duda nie przyszedł na umówiony wywiad w Radiu TOK FM. Osamotnieni dziennikarze w studiu postanowili rozwiązać problem - w rolę Andrzeja Dudy wcielił się... Jan Wróbel.
Kandydat PiS na prezydenta nie przyszedł na umówioną rozmowę do Radia TOK FM. - Po prostu wystraszył się Dominiki Wielowieyskiej - komentował w "Poranku Radia TOK FM" Jan Wróbel, który razem z dziennikarką "Gazety Wyborczej" i prowadzącą "Poranki" w TOK FM miał przeprowadzić wywiad z Andrzejem Dudą. - Jak państwo widzą, mainstreamowe media źle traktują przedstawicieli PiS, a zwłaszcza Andrzeja Dudę, bo nie dość, że nie zapraszają go do programów, to czasem robią rzecz bardziej obrzydliwą, podłą i śmierdzącą intrygą na wiele kilometrów - zapraszają.

Dziennikarze postanowili odegrać wywiad - przeprowadziła go Wielowieyska, a w rolę Andrzeja Dudy wcielił się Jan Wróbel. Publicysta używał stałych bon motów przedstawicieli PiS, np. "To jest pani zdanie, Polacy uważają inaczej", mówił o atakach mainstreamowych mediów i o tym, co się stanie, kiedy Duda wybory wygra.

Części prawicowych mediów "jasełka" się nie spodobały, za to część publicystów chwaliła Wróbla za konkretne odpowiedzi, charyzmę i humor.

Już wczoraj w programie Wielowieyska przewidziała, że Duda do radia nie przyjdzie.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (208)
Duda nie przyszedł do TOK FM. Wróbel ironizuje: Mainstreamowe media nie zapraszają go, ale czasem robią rzecz bardziej podłą. Zapraszają
Zaloguj się
 • deeppurple70

  Oceniono 358 razy 296

  Brawo Panie Wróbel!! Duda to taki gostek absolutnie bez własnych poglądów, bez kośćca. Najlepszym porównaniem dla tego gościa jest porównanie go z Maliniakiem z 40 - latka. Pomijam już podobieństwo fizyczne ale ten lepki charakterek.

 • apolis

  Oceniono 309 razy 247

  Duda okazał się - nie po raz pierwszy zresztą - dudkiem (Upupa epops) z małymi jajkami i zwyczajnie stchórzył. Teraz wyobraźmy go sobie, gdyby miał np. negocjować - jako prezydent - ważne sprawy dla kraju...

 • Piotr Dzierzawski

  Oceniono 244 razy 212

  i po co bylo pyskowac mastalerek? zaprasza sie dude a on z pelnymi portkami odmawia... taki kandydat. bo co innego mowic w kosciolku do ciemniakow a co innego spotkac sie z kuta na cztery lapy dziennikarka, ktora, o zgrozo, moze zadac jakies "trudne" pytanie. mialkosc i zal...
  kandydat na prezydenta... smiechu warte...

 • arvelli_net

  Oceniono 177 razy 155

  ... cóż, dzień wcześniej obiecywał że będzie prezydentem WSZYSTKICH Polaków a dziś pokazał że ma ich w doopie! Warto głosować na ludzi bez uprzedzeń, którzy są wartościowymi dla społeczeństwa, reszta (ta zidiociała, pełna fobii i frustracji) jeno do zaprzęgu prezesa się nadaje!

 • maciej_aszek

  Oceniono 145 razy 109

  10-15 % całego społeczeństwa (uprawnionego do głosowania) - tyle PiS może uciułać w kółkach różańcowych, rodzinie radia sami wiecie skąd i wśród pozostałej koterii trawiącej mlaskającego.
  Cyrk.

 • rbik53

  Oceniono 121 razy 101

  Duda przjdzie do takiego studia tylko, ktore bedzie zadawac Dudzie pytania wczesniej z nim uzgodnione. No i przede wszystkim zeby nie bylo nic o Skokach. Bo ten temat dyskredytuje Dude i jako posla i jako urzednika panstwowego.

 • maciej_kazimierz

  Oceniono 122 razy 100

  Duda miał być kandydatem technicznym jak Gliński. Tymczasem w szeregach pis jest traktowany coraz poważniej. Ale tylko twardy elektorat pis'u sterowany przez kler odda głos na Dudę. L. Kaczyński był najsłabszym Prezydentem w ostatnich 25 latach, a Duda jest jeszcze słabszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX