Jan Wróbel jako (nieobecny) Andrzej Duda kategoryzuje media w Polsce. I wszyscy rozumieją, czemu Duda nie zjawił się w TOK FM [WIDEO]

- Są media nieżyczliwe, wrogie i wrogie polskiej racji stanu - mówił w TOK FM Wróbel, który wcielił się w Andrzeja Dudę, który w ostatniej chwili odwołał swoją wizytę w TOK FM. - Do mediów nieżyczliwych chodzimy nadąsani. Do mediów wrogich nie przychodzimy - wyjaśnił Wróbel/Duda.
W poniedziałek wieczorem rzecznik PiS Marcin Mastalerek wyszedł ze studia TVP Info, ponieważ uważa, że ta stacja faworyzuje Bronisława Komorowskiego. Komentująca ten incydent Dominika Wielowieyska irytowała się, że partia Kaczyńskiego kreuje się na pokrzywdzoną i niepokazywaną w mediach, ale niezwykle trudne jest zaproszenie nie tylko Jarosława Kaczyńskiego, ale i kandydata na urząd prezydenta. Wywiady często odwoływane są w ostatniej chwili.

Jej słowa okazały się prorocze. Wieczorem biuro prasowe PiS poinformowało, że Andrzej Duda do TOK FM nie przyjdzie.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (122)
Jan Wróbel jako (nieobecny) Andrzej Duda kategoryzuje media w Polsce. I wszyscy rozumieją, czemu Duda nie zjawił się w TOK FM [WIDEO]
Zaloguj się
 • sadowski.sad

  Oceniono 239 razy 221

  To jest zaiste najlepszym podsumowaniem kampanii. Kandydaci nie będący Komorowskim wszem i wobec narzekają że media reżimowe, publiczne i tym podobne nie dają im wypowiedzieć swoich poglądów. Natomiast kiedy już ci kandydaci dostaną czas antenowy w tych mediach to właściwie jedyne o czym mówią to to, że nie mogą nic powiedzieć... Zresztą w mediach niezależnych też najwięcej mówią o tym że nie mogą nic mówić, a o tym jaki mają pomysł na Polskę to nic... bo zapewne zwyczajnie go nie mają.

 • roll

  Oceniono 247 razy 201

  "Maliniak" po prostu stchórzył jak każdy pisior.Red.Wielowiejska zrobiłaby z niego miazgę.

 • vontomke

  Oceniono 183 razy 163

  Jak Duda dojdzie do władzy, zrobi wszystko żeby pozostały tylko media "życzliwe".

 • cyklista

  Oceniono 76 razy 64

  Sprawdziłem kandydatów na mediach społecznościowych - co i innym polecam. Facebook, Twitter, YouTube, blogi i co tam jeszcze chcecie, dostępne są od zaraz i bez ograniczeń. Co znalazłem? Pierdoły, bzdety i manifesty-monologi. Kandydaci to niekumate pierdoły, którym nie wolno powierzyć choćby zarządzania kurnikiem.

 • mawohe

  Oceniono 59 razy 51

  Maliniak to błazen

 • wmc-33

  Oceniono 58 razy 48

  Słuchalność Tok FM nie jest zatrważająco wysoka i wątpliwe, żeby jakikolwiek przebieg przesłuchania mógł wpłynąć na wynik Dudy. Za to jego rejterada, szczególnie na tle show Mastalerka w TVP1, to już inna bajka. To Dudzie wszystkie nieprzychylne i wrogie media wypomną, nie mówiąc nawet o konkurentach. Argument o bojkotowaniu przez media poszedł do piachu.

 • ceef

  Oceniono 54 razy 44

  Bomba! odsłuchałem tę audycję w aucie, za kółkiem, dawno tak się nie uśmiałem. Nic dodać nic ująć - czy Duda jest, czy nie ma, nie ma to żadnego znaczenia :) Źałosne pisowskie przedstawienie, przynajmniej profesjonalnie zrobione dziś z ranka :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX