"Może już nastał czas, by przestać traktować wyborców jak idiotów" - proponuje Wielowieyska. Wróbel jako Duda szczerze (!) o 250 mld złotych

- Chyba już nastał czas, by przestać traktować ludzi jak idiotów - pytała Jana Wróbla-Andrzeja Dudę Dominika Wielowieyska. Publicysta, który wcielił się w nieobecnego w studiu kandydata PiS na prezydenta, odpowiedział szczerze, czemu mówi o 250 miliardach złotych, które zamierza zdobyć.
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (262)
"Może już nastał czas, by przestać traktować wyborców jak idiotów" - proponuje Wielowieyska. Wróbel jako Duda szczerze (!) o 250 mld złotych
Zaloguj się
 • cud_smolenski

  Oceniono 775 razy 439

  Podstawowym problemem kandydata Dudy jest klamstwo. Na okraglo klamie. On zamierza obnizyc wiek emerytalny, on zamierza zmienic kontrakty, podatki itp. A jaki jest zakres wladzy Prezydenta? Z tego co ja wiem Prezydent nie ma wladzy by podejmowac takie decyzje. Od tego jest rzad i sejm ( nawet senat ).Wiec pytanie, czemu ufac i glosowac na osobe, ktora jawnie klamie majac nas za idiotow?

 • zwid

  Oceniono 508 razy 260

  'Na przykładzie tej rozmowy widać jak na dłoni, że gdyby do PiSu garnęli się inteligentni ludzie, to Kaczor mógłby coś wygrać. Na szczęście Wróbel się nie wybiera do nich.
  Niedojda prezes woli pod swoje skrzydła brać niedojdów - Gliński, Duda, Mastalerek..., bo nigdy nie odważą się przeciwstawić jego woli.

 • gomelsky66

  Oceniono 391 razy 193

  Duda nie przychodzi do studia kiedy nie nadąża z pamięciowym opanowaniem materiału przygotowanego dla niego przez Bredzińskiego i Breivika.

 • mors22

  Oceniono 434 razy 90

  Za to Bronek traktuje ludzi bardzo poważnie - opowiada im o kurach, o gotowaniu żuru, przemawia na fikcyjnych placach budowy (Inowrocław) - prawdziwy prezydent inteligentnych ludzi z Wyborczej...

 • mr.powers

  Oceniono 133 razy 77

  Nie od dzis wiadomo, ze ta formacja dziala wg strategii pn. 'Ciemny lud to kupi'...

 • dorik2

  Oceniono 234 razy 64

  ZMIANA! ZMIANA! - tego domaga się większość wyborców. Zapominają tylko, że nie każda zmiana jest zmianą na lepsze. Wybór Dudy czy Korwina-Bzikke będzie z całą pewnością zmianą na gorsze.

 • konto.do.komentarzy

  Oceniono 146 razy 50

  Czy Jan Wróbel będzie parodiował Bronisława Komorowskiego na debacie w TVP?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX