Paradowska: Wybory zaczynają się dziś. Cały sztab Komorowskiego do wymiany [WIDEO]

- Bronisław Komorowski powinien dziś zmienić cały swój sztab wyborczy. Bo on sam się nie zmieni - komentowała w TOK FM Janina Paradowska.
- Bronisław Komorowski powinien dziś zmienić cały swój sztab wyborczy - mówiła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

Wg nieoficjalnych wyników wyborów urzędujący prezydent o włos przegrał w pierwszej turze z Andrzejem Dudą.

- Wybory zaczynają się od początku. Tamtemu sztabowi zabrakło pomysłów, to był sztab nieczujący ludzi młodych, słabo operujący w internecie. Trzeba sobie uświadomić, że gra zaczyna się od początku. Samego Bronisława Komorowskiego się nie zmieni. Nie da się go przerobić na inną osobę. Musi się zmienić jego otoczenie. W nim nie było ludzi młodych, nie było kobiet. Nic świeżego, nic nie budziło emocji. W II turze, gdy jest duża polaryzacja, emocje są konieczne - dodała publicystka w TOK FM.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (238)
Paradowska: Wybory zaczynają się dziś. Cały sztab Komorowskiego do wymiany [WIDEO]
Zaloguj się
 • zdzisek1949

  Oceniono 623 razy 443

  Wymiana powinna nastąpić również w mediach - dziennikarzy:
  gdyż oni łżą i dezinformują społeczeństwo ale Polacy są mądrzejsi
  od tych karłów medialnych i nie ulegają łże propagandzie.

 • litfa

  Oceniono 350 razy 270

  Serio? Zmiana sztabu? Naprawdę Pani uważa, że pojawienie się paru nowych, ładnych młodych twarzy w kampanii jest w stanie cokolwiek zmieni? Czas oszukiwania i okradania ludzi dobiega końca.

 • rot.leszek

  Oceniono 341 razy 253

  Tu nie idzie o sztab
  Tu idzie o to ( jak zreszta tym razem przytomnie zauwarzyla Paradowska )
  o samego Komorowskiego ktory ...juz sie nie z m i e n i
  ...i tu jest pies pogrzebany !

  Amen

 • whitepony

  Oceniono 277 razy 241

  No właśnie to nie chodzi o ten czy iny sztab. Jak czytam dzisiaj to co wypisują gwiazdy dziennikarstwa to jestem załamany. Wynik Kukiza (+mały dodatek Korwina, Brauna czy Kowalskiego) to nie tylko żółta kartka pokazana personalnie Komorowskiemu. To ogólne fuck off dla całej grupy rządzącej wraz z wiernymi dziennikarzami. To jest to co trafnie zauważył wczoraj prezydent Kwaśniewski - niektóre twarze dziennikarskie już się opatrzyły. Nie chodzi tu tak naprawdę o żadne JOwy. Chodzi o tym, aby za moje pieniądze panowie nie obżerali się ośmiorniczkami, śmiejąc się z z kraju a potem, żebym o p. Paradowskiej, p. Lisa czy p. Morozowskiego nie usłyszał, że to normalne.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 186 razy 140

  Pani Paradowska powinna zacząć od siebie. Uczestniczyła i uczestniczy nadal czynnie w kampanii wyborczej po stronie jedynie słusznego kandydata.

 • wikowna

  Oceniono 287 razy 127

  Panie Komorowski odejdz juz nie rób wstydu sam widzisz ze ludzie maja cie dosyc a to referendum co teraz mowisz to oczywiscie kpina z spoleczenstwa jak zwykle klamiesz i manipulujesz dostrzegasz swoj niebyt i teraz sobie przypomniasles o JOWAch ! Prosze cię nie męcz juz i idz sobie

 • clamcay

  Oceniono 157 razy 117

  Pani Redaktor, spokojna głowa... Adam wręczy nagrodę człowieka roku i prezydentura jak w banku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX