Wielowieyska do "trzódki": "Irytujecie młodych lewicowych wyborców". Lis: "Jak Duda wygra, będą tylko marzyć o śmieciówkach"

Tomasz Lis, Wiesław Władyka i Tomasz Wołek w "Poranku Radia TOK FM" długo przekonywali, że Bronisław Komorowski wciąż może zwyciężyć w wyborach prezydenckich jako kandydat bardziej racjonalny od Andrzeja Dudy. - Nie myślicie, że to, co mówicie, jest cholernie irytujące dla wyborców młodych, może lewicowych, którzy są rozczarowani PO, wkurzeni? - zdenerwowała się wreszcie Dominika Wielowieyska.
- Wy idziecie w jedną stronę i nie mówicie nic, co mogłoby ich przekonać, żeby choćby wzięli udział w wyborach - zarzuciła publicystom dziennikarka. Lis żachnął się, że nie będzie nikogo przekonywał do głosowania na danego kandydata. - Nie podejrzewam, by moja lista pretensji do PO była krótsza niż lista pretensji przeciętnych wyborców - stwierdził naczelny "Newsweeka". Dodał, że pójdzie na wybory i odpowie sobie na "proste pytanie". - Kto będzie lepszym prezydentem, nie kto zafunduje cztery grepsy kampanii i sprzeda lepszą opowieść. Kto będzie lepszym prezydentem? - pytał.

Lis: Sondaż wcale nie daje Dudzie zwycięstwa >>>

- Rządzący i tak robią dla młodzieży nieskończenie więcej, niż warte są puste obietnice Dudy - dorzucił Wołek. - Młodzi ludzie mają święte prawo do pretensji o to, że są na umowach śmieciowych. Ale jak pan Duda i jego partia zdobędą władzę, to za kilka lat młodzi będą tylko marzyć o umowach śmieciowych - skwitował Lis.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (57)
Wielowieyska do "trzódki": "Irytujecie młodych lewicowych wyborców". Lis: "Jak Duda wygra, będą tylko marzyć o śmieciówkach"
Zaloguj się
 • dr.seks

  Oceniono 148 razy 76

  zaczynam podejrzewać, iż panu Lisowi chodzi przede wszystkim o to, że po dojściu PiS-u do władzy to nie młodzi ale on sam może mieć kłopot z podpisaniem jakiejkolwiek umowy...

 • loret001

  Oceniono 85 razy 57

  Cóż, prawdę powiedziawszy, osoby o lewicowych czy liberalnych poglądach, dostają drgawek, jak słuchają wyznawcy Pinocheta w copiątkowych audycjach... Poparcie obecnego Prezydenta, którego udzielają mu takie osoby jak Tomasz Wołek, Michał Kamiński czy Roman Giertych to raczej w oczach lewicowych wyborców pocałunki śmierci. Na miejscu tych Panów, raczej bym się schował na czas kampanii, a nie wygłaszał odezwy do młodych.

 • philc

  Oceniono 90 razy 44

  Lis: "Jak Duda wygra, będą tylko marzyć o śmieciówkach" - czyli młodzi zamiast próbować coś zmienić powinni siedzieć cicho i przyklepywać nawet najbardziej żałosne, śmieszne i nieudolne działania tych, którzy już rządzą - bo "jak dalej nie będą rządzić to będzie duuuuuuużo gorzej "?????

  Nie.... Tylko strach przed rozliczeniem w kolejnych wyborach motywuje polityków do sensownych działań. A właśnie nadszedł czas rozliczeń aktualnego Prezydenta.

  Sprawdźmy co obiecywał w poprzedniej kampanii i co z tych obietnic zrealizował.

 • coda1980

  Oceniono 72 razy 30

  Argumenty Wołka i Lisa są pożałowania godne. Czyli: "jest źle, ale może być jeszcze gorzej"? Gorzej to już raczej nie będzie, jeśli idzie o pracę i zarobki, oczywiście z wyłączeniem tych, którzy jako wierni giermkowie PO wypadną z układu, gdy PO będzie w odwrocie.

 • mathias77

  Oceniono 62 razy 20

  DNO dno i jeszcze raz dno. To są obiektywni dziennikarze? W Polsce nie ma obiektywnych dziennikarzy.

 • kadykianus

  Oceniono 52 razy 20

  Tu nie tylko chodzi o zmianę jakąś, byle zmianę, choć to bardzo ważny argument i ma rację Wołek. Zmiana, każda, powoduje jakichś ruch w świecie. Jest akcją za którą nieubłaganie idzie reakcja, a za nią następna itd. Trup, jakim jest Komorowski, albo Platforma (może przy Kopacz mniej trupowata niż za Tuska ale jednak) żadnej zmiany nie gwarantuje.

  Nie chodzi tylko o zmianę. Równie ważnym argumentem lewicy, a nawet lewaków, do których ja się zaliczam, jest także zemsta. To jest bardzo fascynująca sytuacja, bo mimo, że w I turze głosowałem na Palikota, to w drugiej, nie mając wyboru, nie mam zamiaru siedzieć w domu. Chęć zmiany była motywem w I turze. W drugiej będzie nią zemsta na Komorowskim i Platformie za to, że zmarnowała nadzieje wielu ludzi w Polsce, którzy chcieli żyć na Zachodzie nie musząc wyjeżdżać z Polski, a zamiast tego dostali Tuska - mistrza świata w symulowaniu jakiejkolwiek pracy, oraz Komorowskiego, który jedyne co robił przez 5 lat, to łaził do kościoła 3 razy w tygodniu i obściskiwał się z biskupami.

  Lisa ma rację. Emigracja estetyczna będzie motywem przewodnim po dojściu talibów do władzy. Ale zemsta i tak będzie słodka. Takie życie.

 • andrzejadamski1

  Oceniono 33 razy 17

  Program TV Trwam na grudzień 2016 r. : Poniedziałek godz. 21 : Tomasz Lis na żywo ...

 • darius112

  Oceniono 74 razy 16

  Przerażenie na lisim pysku. Piana cieknąca ze szpary gębowej. Widok bezcenny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX