Przegląd Prasy Janiny Paradowskiej. O zaufaniu dla Kukiza i pomniku smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu [29 maja 2015]

Janina Paradowska w Poranku Radia TOK FM przejrzała dzisiejsze gazety.
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (22)
Przegląd Prasy Janiny Paradowskiej. O zaufaniu dla Kukiza i pomniku smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu [29 maja 2015]
Zaloguj się
 • konrad.ludwik02

  Oceniono 27 razy 15

  Pani Janino: może udałoby się Pani namówić Pana Prezydenta RP Dudę do wystąpienia o referendum w sprawach:
  1) pomnika smoleńskiego - w ogóle,
  2) umiejscowienia tego pomnika - gdyby Społeczeństwo było "za"
  3) ditto - pomniki byłego Pana Prezydenta RP
  4) nakazu upublicznienia ostatniej rozmowy Braci Kaczyńskich przez telefon satelitarny Tupolewa!
  Zasługi Pana Prezydenta RP Dudy byłyby wiekopomne - gdyby to uczynił!
  A ja odpowiem po wiechowsku: "przypuszczam że wątpię!"

 • napohybel.live

  Oceniono 12 razy 10

  Za to, że rozbił samolot dostał wawel, a teraz ma dostać pomnik ?
  Niesłychane !!!!!

  "Przez prezydenta zginie wielu ludzi"
  Pan prezydent kiedyś doprowadzi do tragedii, zginie wielu niewinnych ludzi – tak miał mówić zdenerwowany oficer BOR do swojego szefa, po jednej z podróży z prezydentem
  Marian Janicki zdradził śledczym, co mówili mu o swojej pracy oficerowie biura, odpowiedzialni za ochronę prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Janicki wspomina dramatyczne sytuacje jeszcze sprzed katastrofy smoleńskiej.
  Przypomina sobie, że około trzech miesięcy przed katastrofą, płk Jarosław Florczak (zginął w Smoleńsku) po kolejnym przylocie z prezydentem bardzo zdenerwowany oznajmił mu: – Szefie, pan prezydent kiedyś doprowadzi do tragedii, zginie wielu niewinnych ludzi.
  Gdy Janicki dopytywał się o co chodzi, Florczak miał mówić dalej o tym jak wyglądała podróż z Lechem Kaczyńskim. – Szefie, jak zwykle burdel, nikt nic nie wie, programy swoje, a realizacja swoje. Jeżeli pan może, to niech mnie pan więcej nie wysyła. Może jestem za stary, może się do tego nie nadaję – Florczak tak miał żalić się generałowi Janickiemu.
  Florczak ponoć miał narzekać na współpracowników prezydenta. – Szefie, współpracowałem z kancelarią prezydenta Kwaśniewskiego, przez osiem lat ta współpraca była ideałem, każdy wiedział, co ma robić, nikt nikomu nie wchodził w kompetencje. To, jak wygląda nasza współpraca z obecną kancelarią, to jedna wielka katastrofa. Prowizorka i jeszcze raz prowizorka, a nuż się uda, jakoś to będzie – miał powiedzieć swojemu dowódcy Florczak.

 • wielebnyelvis

  Oceniono 26 razy 10

  Im więcej Smoleńska tym lepiej. Koniecznie wyciągnąć jeszcze Maciarewicza i odkurzyć kaczora przed jesiennymi wyborami

 • John Smith

  Oceniono 4 razy 4

  Odszkodowania,renty,darmowe pogrzeby,wszystko za wycieczke do Katynia i rozkaz kurdupla do ladowania we mgle.Mysle ,ze A.Duda każdego 10 będzie w Smolensku walczyl o wrak i kleczal przed MISZCZEM na Wawelu.

 • szpung

  Oceniono 2 razy 2

  Babunia, ze zacytuje 'otwarla' sondaz. To ciekawe ze ludzie ktorzy awans zspoleczny zawdzieczaja PRL zieja nienawiscia do tamtego systemu.

 • andrzej.kolczynski

  Oceniono 1 raz 1

  Wersja po korekcie - w poprzedniej wersji pierwsze zdanie było nieprecyzyjnie sformułowane, dyplomatycznie mówiąc, mea culpa.

  A propos pomnika smoleńskiego …każdy wojskowy wie, że (prawie za każdą cenę - w demokratycznym kraju nie utrzymuje się/nie zdobywa się władzy szastając życiem żołnierzy) zawsze należy koncentrować się na obronie punktów kluczowych dla całej operacji oddając - oczywiście w zamian za korzyści z tego tytułu, np. okupione wysokimi stratami (w tym przypadku – wizerunkowymi) nieprzyjaciela wyhamowanie impetu jego uderzenia, albo skierowanie tego uderzenia w przez nas pożądanym kierunku - te mniej ważne albo bardzo trudne do obrony.

  Lepiej oddać to, co jest nie do utrzymania niż pozwolić by zostało odebrane siłą.

  „Kto chce wszystko – nie dostaje nic.” – mówi stara mądrość. Każdy szachista to wie.

  Summa summarum – pani Paradowska nie jest szachistką a PO przegra jesienne wybory.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

 • andrzej.kolczynski

  Oceniono 1 raz 1

  A propos pomnika smoleńskiego …każdy wojskowy wie, że - prawie za każdą cenę (w demokratycznym kraju nie utrzymuje się/nie zdobywa się władzy szastając życiem żołnierzy) – zawsze należy koncentrować się na obronie punktów kluczowych dla całej operacji oddając, oczywiście w zamian za korzyści z tego tytułu, np. okupione wysokimi stratami (w tym przypadku – wizerunkowymi) nieprzyjaciela wyhamowanie impetu jego uderzenia, albo skierowanie tego uderzenia w kierunku przez nas pożądanym.

  Lepiej oddać to, co jest nie do utrzymania niż pozwolić by zostało odebrane siłą.

  „Kto chce wszystko – nie dostaje nic.” – mówi stara mądrość. Każdy szachista to wie.

  Summa summarum – pani Paradowska nie jest szachistką a PO przegra jesienne wybory.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

 • langston

  Oceniono 9 razy -7

  Pomnik światła byłby symbolem jedność Polaków jaka zaczęła się rodzić po katastrofie Smolenskiej. UBekistan nienawidzi takiej jedności i dlatego nigdy do tego nie dopuści

 • langston

  Oceniono 15 razy -13

  POjeby nie potrafia inaczej rzaadzic tylko manipulacją i prowkacją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX