Lewandowski ogłasza: W realu Komorowski wcale nie przegrał

Przegrał w internecie, gdzie dominowały spirala hejtu i karykatura prezydenta - mówił w Poranku Radia TOK FM europoseł PO Janusz Lewandowski.
W realu Komorowski wcale nie przegrał - stwierdził w Poranku Radia TOK FM Janusz Lewandowski, europoseł PO. - W realu decyduje karta życiowa, prezydentura, która była dobra. W debatach miał więcej argumentów. Ale w świecie wirtualnym - świecie zbuntowanej młodzieży - gdzie rządziły złe emocje, dominowała spirala hejtu, przemalowania Polski na czarno, tam była karykatura prezydenta. I z tym musimy się zmierzyć - mówił przewodniczący Rady Gospodarczej przy premierze.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (187)
Lewandowski ogłasza: W realu Komorowski wcale nie przegrał
Zaloguj się
 • kokokotek

  Oceniono 307 razy 227

  swieta racja. nie przegral i bedzie (w realu) prezydentem kolelna kadencje.

 • Oceniono 347 razy 223

  Szanowny Panie Lewandowski. Jest zupełnie odwrotnie - PBK wygrał i to znacznie w świecie wirtualnym - rozumianym jako świat, którego nie ma, wymarzony Eden Pana i panu podobnych - wymuskanych, zarabiających miesięcznie tyle, ile łącznie obywatele małego miasteczka ściany wschodniej, żywiących się ostrygami po 12 euro za sztukę popitych Dom Perignion po lekko licząc kolejne 2 tyś, którzy nigdy nie jechali o świcie miejskim autobusem i nie wiedzą, co to znaczy jak brakuje stu czy 200 złotych. W tym świecie wygraliście "w cuglach" i będziecie nadal wygrywać - bo przecież świat rzeczywisty nie jest w stanie oderwać Was od koryta, które podzieliliście między siebie. Ale na szczęście jeszcze nie udało się Wam pozbawić głosów świata rzeczywistego, ludzi, w śród których 6 tyś złotych pensji miesięcznie to poczucie grubego bogactwa. Nie życzę Panu, żeby musiał pan spróbować takiego życia, nie dlatego, żeby się panu to nie należało, tylko nie mam złudzeń.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 239 razy 185

  W realu to multimilioner Lewandowski by się chyba bał pokazać.

  Pamiętamy tych gołodupców z partii kanapowej KL-D? Liberałowie?
  Lewandowski, Bielecki, Tusk, Piskorski... dzisiaj każdy jest gruuuubym multimilionerem upasionym na publicznym groszu. Można? Można.

 • rot.leszek

  Oceniono 233 razy 167

  Przegral ale Wygral
  Przybyl ale Nie dotarl
  Zastrzelil ale Nie zabil
  Powiedzial ale Milczal

  ... czy to tak trudno przyznac ze - p r z e g r a l - mimo wszystko ?

 • 66kropek

  Oceniono 209 razy 139

  Głosowanie było w internecie? Przeoczyłam coś, po co polazłam do tej komisji? Lewandowski, ma rację, wszystko panie przez te internety i tych gó...arzy, którym się d...ch poprzewracało i nie rozumieją jak mają dobrze , fajnie i europejsko, jaki fajny fajny jest Bronek i PO i Lewandowski , który jak był w ich wieku to nie miał żadnych , panie, internetów a został wybitnym europosłem i znawcą tematyki kampanii wyborczych przypomnę jego odpowiedź na pytanie o jakąś obietnice PO z wyborów: " Ależ to była kampania wyborcza!!!" (śmiech)

 • ksks3

  Oceniono 171 razy 121

  Następny kosmita wygłasza swoje teorie

 • bendyks7

  Oceniono 143 razy 109

  Panie Lewandowski, jako antypisowiec, powiem panu, że Komorowski nie przegrał z powodu hejtu, źle dobranego krawata, czy też innych dupereli. On przegrał z powodu PO. Przegrał, bo za bardzo liczył się z klerem w życiu publicznym. Przegrał, bo tacy spasieni kombinatorzy polityczni, jak pan, od lat wyalienowani od problemów szarych obywateli, zarabiających faktycznie po 1200PLN (średnia z waszymi zarobkami to 4100PLN), nie mających szans na poprawę warunków bytowych, karmionych przez was propagandą sukcesu. Te frukty, do których się dobraliście dzięki kilku nocom spędzonym na styropianie, spowodowały, że lewitujecie w kosmosie, nie mając pojęcia o życiu w realu. Przgrał również dzięki takim zadufanym w sobie cwaniarom, jak Bieńkowska, która gardziła ludźmi, którzy zarabiają tylko 6000PLN, podczas, gdy większość pracowników marzy o tym, by zarabiać chociaż 2500PLN. Ale, co ja będę pana zanudzał, przecież wskaźniki statystyczne są wporzo. Niech pan zejdzie na ziemię. Jest pan synonimem karierowiczostwa politycznego. To dzięki takim, ludziom, jak pan, dbającym wyłącznie o nabicie własnej kabzy, wśród ludzi zapanowała totalna beznadzieja.

 • wanka-matrioszka

  Oceniono 182 razy 108

  Komorowski odniósł moralne zwycięstwo, a na Dudę głosowali młodzi (głupi), starzy (zdemenciali), niewykształceni (robole) i mieszkańcy wsi (chamstwo).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX