"Mam wrażenie, że młode pokolenie zostało nauczone nieprawdziwego świata" A Pinior na to: Nie sądzę

- Zła edukacja przynosi zły rezultat. Młode pokolenie zostało nauczone nieprawdziwego świata. Wielkim wysiłkiem nawkładano masę głupot do głowy, głupot, które powtarzają Leszek Balcerowicz czy Ryszard Petru - mówił Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM. Nie zgodził się z nim jego rozmówca - Józef Pinior.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJózef Pinior, senator PO: My wiemy, że Słońce nie krąży wokół Ziemi, tylko Ziemia wokół Słońca, choć gołym okiem widać, że Słońce krąży wokół Ziemi. Na czym polega problem z JOW-ami? Ludzie nie czują się reprezentowani, ludzie mają poczucie, że elity polityczne są wyalienowane - mówił w Poranku Radia TOK FM Józef Pinior.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (192)
"Mam wrażenie, że młode pokolenie zostało nauczone nieprawdziwego świata" A Pinior na to: Nie sądzę
Zaloguj się
 • obiektywww

  Oceniono 355 razy 251

  Głosowałem na PO ale mam już ich serdecznie dość. Niektóre powody: grabież naszych oszczędności z OFE; brak likwidacji przywilejów górników i innych sił nacisku; zamiast wcześniejszej prywatyzacji kopalni kiedy dawały zyski - teraz dokładanie do strat; brak rozprawienia się z KRUS itd. itp.

 • bitykije

  Oceniono 297 razy 105

  To co w takim razie co nawkładano w głowę wyborcom pisu i kukiza ... boję się pomyśleć

 • napohybel.live

  Oceniono 194 razy 96

  Piłsudski na 19. lat odepchnął zarazę bolszewicką, my na dłużej musimy odepchnąć czarną zarazę. Kościuszko i Piłsudski wiedzieli jak rozmawiać z twardym klerem. W XXI wieku poddajemy się klerowi - coś nie do pomyślenia.

 • gazetalogin12

  Oceniono 147 razy 89

  Gdyby Petru spełnił choć jedną swoją obietnicę tj. wyciął w pień przywieje emerytalne, to i tak już warto na niego zagłosować. A jakby jeszcze wprowadził PIT dla rolników i zlikwidował ZUS to już byłoby więcej niż oczekuję.

 • aibo

  Oceniono 142 razy 86

  PO dalej myśli że zrobią badania, sprawdzą czego ludzie potrzebują, przefarbują się w te barwy, wezmą jakiegoś Rozenka, Kalisza i kogo tam jeszcze się da a ludziska polecą im w ramiona na następne cztery lata. No tak tępymi to już grzech być…
  facebook.com/toGlosRozsadku

 • mao111

  Oceniono 270 razy 82

  Młodym się wydaje, że coś im się należy. Ten kraj podniesiono niedawno z ruiny. Jak ktoś mówi: "co to za sukces, że mam 5 letni samochód i mieszkanie na kredycie". To jest sukces. Ale młodzi nie mają punktu odniesienia.

 • lodzermensz1

  Oceniono 99 razy 77

  Brawo, panie senatorze!
  Takimi pierdołami pogrąża pan Platformę jeszcze bardziej.
  PO zaczynała wiele lat temu właśnie jak grupa Petru: jako liberalna gospodarczo grupa fachowców. Jako ruch społeczny, a nie partia. I co z was zostało? Zamieniliście się w SLD, z którym kiedyś walczyliście (pod rękę z PISem zresztą).

 • zraluk7

  Oceniono 93 razy 69

  Ta wypowiedź pokazuje jak daleko oderwała się PO od własnego elektoratu i własnego programu. Jak tak dalej pójdzie to będą mieli wynik jednocyfrowy w wyborach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX