Żakowski: A ilu trolli wynajęło PiS? Waszczykowski: nie stać nas na takie bzdury

Wynajęcie przez PO ludzi do deprecjonowania PiS w internecie jest wiodącym tematem prawicowych mediów. Czy PiS miał swoich hejterów w kampanii wyborczej. - Nie, nie stać nas - mówił Witold Waszczykowski.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- A ilu trolli wynajęło PiS? - pytał Jacek Żakowski. - Nie było trolli, tylko młodzi ludzie, którzy użyli Facebooka. Nie mamy pieniędzy na takie bzdury. Nie stać nas. Usiadło kilku łebskich ludzi, którzy wiedzą, jak funkcjonują Twitter i Facebook, i używali argumentów - komentował polityk PiS.

W środę tuż przed długim weekendem pojawiła się plotka, że podczas spotkania klubu parlamentarnego PO w Jachrance pojawił się pomysł, aby Platforma wynajęła ludzi do naprawy wizerunku PO w internecie i atakowania Prawa i Sprawiedliwości. - Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100 -miał zdradzić "Rzeczpospolitej" informator .

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (294)
Żakowski: A ilu trolli wynajęło PiS? Waszczykowski: nie stać nas na takie bzdury
Zaloguj się
 • ekomorda

  Oceniono 358 razy 204

  Niejaki Dorn w tamtym roku, przy okazji przepychania Glińskiego na technicznego zdradził ile to pis wydaje na osoby, które jak to ujął mają w internecie korzystnie kształtować obraz pis...

 • 1-mark-adams

  Oceniono 255 razy 183

  PiS nie wynajmuje trolli. Ma ich w swoich szeregach w dowolnej ilości. ZA DARMO!!!

 • ail7879

  Oceniono 171 razy 103

  Przykładowo cała Interia i Onet są oblegane komentarzami pro-pisowskimi. Nie, to nie krytyka PO typu "podwyższenie wieku emerytalnego", to komentzarze w stylu PiS dobry, PO złe + klikanie plusów na wypowiedzi pro-pisowskie. Wyniki typu 1200:98 przy pro-pisowskiej wypowiedzi. Podejrzewam, że kasa na trolli poszła ze skoku na SKOKi.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 130 razy 90

  TROLLE PIS-u...? Nie były potrzebne...Było dość trolli parafialnych...ZIONĄCYCH WRĘCZ BIBLIJNĄ NIENAWIŚCIĄ DO KOMOROWSKIEGO I PO...

 • jxl82

  Oceniono 141 razy 89

  Trollowanie jest zapisane w Genotyp każdego Pisiaka jako wyraz jego życiowych porażek. W ten sposób znajduje sobie taka osoba ujście dla swojego jadu, który kumuluje się zwłaszcza po ejakulacjach oralnych prezesa Jarosława. .

 • Maciej Ka

  Oceniono 105 razy 75

  Oczywiście, że PIS nie zatrudniał troli, zrobił to pewnie jakiś SKOK bez wiedzy PISu, tak z dobrej woli... za pieniądze ciułaczy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX