Jan Wróbel czyta gazety i szok. "Beata Szydło mogła być posłanką PO" [PRZEGLĄD PRASY 9 CZERWCA]

Dziesięć lat temu Beata Szydło mogła wstąpić do PO - ten nieznany fakt z biografii politycznej wiceprezesa PiS opisany w "Fakcie" zaskoczył Jana Wróbla.
- Niewiele brakowało, a Beata Szydło byłaby posłanką PO. W 2005 roku miałam zaproszenie, ale dziś mówię, że Pan Bóg mnie przed tym uchronił. Lokalni politycy mówią jednak, że to nie opatrzność, a Paweł Graś nie chciał burmistrz gminy Brzeszcze jako konkurencji w regionie - te rewelacje wyczytał w "Fakcie" Jan Wróbel. O czym jeszcze mówił? O prywatyzacji PKP, pendolino i o tym, czemu co czwarty Polak głosuje na Pawła Kukiza.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (3)
Jan Wróbel czyta gazety i szok. "Beata Szydło mogła być posłanką PO" [PRZEGLĄD PRASY 9 CZERWCA]
Zaloguj się
  • halfl-itra

    Oceniono 22 razy 16

    Szanowny red. Wróbel, proszę częściej zapraszać prof. Szczerskiego. To postać dla mnie niezwykle tajemnicza. Człowiek obdarzony wszelkimi tytułami naukowymi, a jednak zawsze gdy go słucham wydaje mi się, że jeszcze nie zdał matury i może mieć z tym egzaminem poważne kłopoty.

  • peter-321

    Oceniono 15 razy 9

    To dotyczy nie tylko "odkrytej wielkiej damy " PISu Beaty Szydlo. To samo dzialo sie z kariera znudzonej , sfrustrownej kuratora z Ostrzeszowa Betay Kempy ktora pchala sie do PO , ale nie bylo dla niej miejsca i poszla do PISu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX