"Tęsknię za Kaczyńskim i Macierewiczem"

Joanna Mucha o tęsknocie za "schowanymi" liderami PiS oraz tym, że rozumie, że urzędnicy, które zadają "idiotyczne" pytania irytują ludzi.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Bardzo tęsknię za Jarosławem Kaczyńskim i Antonim Macierewiczem. Już jest czas, żeby wrócili, pokazali się i powiedzieli, co mają do powiedzenia - mówiła w Poranku Radia TOK FM Joanna Mucha. - Bo jak się nie pojawią, to przegracie - stwierdził Jan Wróbel.

Zdaniem posłanki PO scena polityczna po wyborach prezydenckich się zmieniła. Głównie miała na myśli spektakularny sukces Pawła Kukiza, który do wyborów szedł z jawnie antysystemowymi hasłami. - Wnikliwie próbowałam przemyśleć, z czego wynika niezadowolenie ludzi, którzy na niego głosowali. Ci ludzie mają poczucie, że w Polsce wszystko się załatwia i poczucie, że państwo nie jest fair w stosunku do nich - komentowała Mucha w TOK FM.

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (130)
"Tęsknię za Kaczyńskim i Macierewiczem"
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 367 razy 207

  Ja też tęsknię. Za Kaczyńskim i Macierewiczem, skazanym na milczenie do jesiennych wyborów. Za panną poseł Pawłowicz i jej ekspresyjnymi wypowiedziami. Za Hofmanem i Ziobrem z ich moralnością.

 • Zbyszek Bratkowski

  Oceniono 286 razy 106

  "Tęsknię za Kaczyńskim i Macierewiczem"

  Pani Minister? Jak do czasu zmiany rządu nie znajdzie pani tych biletów na koncert madonny co to znikneły w pani resorcie to przestanie pani za nimi tęsknić... W końcu 1,6 mln złotych publicznej kasy to nie w kij dmuchał i ja oczekuję, że ktoś kiedyś wreszcie mi wyjaśni gdzie znikneła ta kasa..

 • tw.zecik

  Oceniono 131 razy 81

  Już nie długo młodzi-gniewni zapewnią nam wszystkim nadmiar Kaczyńskiego i Macierewicza. Mam nadzieje, że nie pozmieniają nicków, jak będą potem na nich wylewali swoje żale i frustracje.

 • tomtg123

  Oceniono 120 razy 62

  Tęsknisz ? To jeszcze potęsknisz.
  PiS już rozumie, że brzydkich słów takich jak za przeproszeniem "Macierewicz" albo "Kaczyński" używa się PO WYBORACH, a nie przed wyborami - a wybory sejmowe dopiero przed nami.
  PiS zamknął swoje dwa Pokraki w jakiejś skrzyni i wypuści je dopiero za jakiś czas.
  A do tego czasu PO będzie skazana na rozliczanie się ze swoich rządów - co nie będzie wesołe.
  Bo to, że po drugiej stronie są te Pokraki, to niczego nie załatwia.
  Nie da się Polski straszyć Pokrakiem w nieskończoność, jednak trzeba mieć poza straszeniem jakąś ofertę.

 • matitalolo

  Oceniono 94 razy 48

  Będziecie ich mieli aż do bólu po jesiennych wyborach. Tęsknota minie, pojawi się strach.

 • cli-ff

  Oceniono 84 razy 42

  Od posła PiS-u, który ściśle współpracuje z Gazetą dowiedziałem się, że Macierewicz podjął naukę rzucania nożami i zamówił sobie dwa komplety żelaznych zębów, a Mariusz Kamiński rozważa zbudowanie w pobliżu Warszawy fabryki narzędzi tortur.
  Jak wygrają wybory, to pani muszce szybko minie tęsknota.

 • 66kropek

  Oceniono 132 razy 32

  A ja tęskniłam do Joanny Muchy i jej mądrości, która zawsze mi się przypomina kiedy słyszę np. słowa Stadion Narodowy. Przypuszczam, że pani Mucha jest wielką nadzieją PO jako osoba nie związana do tej pory z polityką

 • invest_pl

  Oceniono 102 razy 24

  przyjadą PO panią o 5 rano - proszę się tak nie obnosić z tęsknotą. Będzie pani miał jeszcze nabrać niechęci za wtrącanie się w machloje koncertowe....

 • kubanh

  Oceniono 55 razy 19

  niestety PO nie jest w stanie zrobić nic dobrego, nie mają pomysłów, nie mają odwagi przeprowadzać reform, nei garną się do pracy i w taki sposób zjednywać sobie wyborców. PO liczy tylko że postraszy PiSem i to im załatwi stołki. Taka postawa to jest dno i metr mułu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX