Żakowski do Millera: Jeżeli chce pan odejść z godnością, to jest ostatnia chwila [PRZEGLĄD PRASY]

- Panie Leszku, trzeba się pakować - mówił do Leszka Millera, szefa SLD, Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM. - Jeżeli chce pan odejść z godnością, to jest ostatnia chwila. Potem będzie już tylko rozpaczliwe dorzynanie Millera - dodał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (57)
Żakowski do Millera: Jeżeli chce pan odejść z godnością, to jest ostatnia chwila [PRZEGLĄD PRASY]
Zaloguj się
 • adamofsky

  Oceniono 97 razy 33

  Żakowski, zamiast relacjonować i komentować, na starość jął się mówić ludziom co mają zrobić. Wczoraj Kopacz miała odejść, dzisiaj Miller. Jeszcze kilka dni a zaśpiewa "Jak ja was ku.wy nienawidzę"

 • lewyprawydlazabawy

  Oceniono 57 razy 23

  Pan Żakowski już od dłuższego czasu usiłuje decydować kto ma rządzić w Polsce, to on chce decydować o obsadzie personalnej rządu, kto ma być przywódcą partii. Niedawno wysyłał Kaczyńskiego na emeryturę, teraz Millera, mówił gdzie jest miejsce Kukiza... Przestałem lubić tego dziennikarza.

 • Ha Bu

  Oceniono 30 razy 14

  Żakowski, co ty się czepiasz Millera... on już od wielu wielu lat nie rządzi... zainteresuj sie RAZEM

 • dzicyorficy

  Oceniono 61 razy 11

  Najlepszym prezentem dla polskiej lewicy będzie brak SLD w przyszłym sejmie, dlatego ja jako lewicowiec kibicuję pozostaniu Millera na stanowisku grabarza tej partii oportunistycznych leśnych dziadków. Na szczęście powstała na lewicy nowa partia Razem, której mocno kibicuję.

 • mietekkowalski

  Oceniono 38 razy 10

  Czy Żakowski będzie miał cywilną odwagę, żeby powiedzieć to samo Paradowskiej, Olejnik, Lisowi a na samym końcu do lustra?

 • widziane_z_ryczki

  Oceniono 25 razy 9

  Żakowski przeżywa okres publicystycznego wzmożenia. Jakości jego dziennikarstwa zdecydowanie to nie służy. Odwieczny konflikt między emocjami a intelektem.

 • dezyd

  Oceniono 33 razy 9

  Żakowski ma swojego kandydata na szefa SLD? Odejście czy nie Millera naprawdę nikim teraz nie wstrząśnie, teraz jest ostatni czas na zmiany, ale w PO...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX