"Duda ściemniał słuchaczom Radia Maryja w sprawie ustawy aborcyjnej?". Sasin broni elekta

Poseł PiS zapewnił w TOK FM, że partia nie planuje zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Choć Andrzej Duda w rozmowie z Radiem Maryja mówił, że przeciwnicy zakazu aborcji zniszczyli kompromis wypracowany przed laty. Choćby przez dopuszczenie do sprzedaży tabletki "dzień po". - Prezydent elekt bardziej mówił o swoich poglądach i odczuciach. Nie widzimy potrzeby, by zmieniać kompromis ws. aborcji - przekonywał Jacek Sasin.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Chce pan powiedzieć, że Andrzej Duda trochę ściemniał słuchaczom Radia Maryja? - odpowiedziała Dominika Wielowieyska, gospodyni "Poranka Radia TOK FM".

Prezydent elekt w rozmowie ze słuchaczami wspominał, że kiedyś był zwolennikiem kompromisu w sprawie aborcji. Ale "dzisiaj musimy sprawy życia stawiać w sposób zdecydowany i o jakimkolwiek kompromisie mowy być nie może, bo oni go zniszczyli".

- Andrzej Duda mówi to co myśli. W polityce to wartość. Ale czym innym są poglądy, a czym innym ich zrealizowanie. Bo to jest też kwestia wyważenia tego, czego oczekuje społeczeństwo - komentował poseł Sasin.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (211)
"Duda ściemniał słuchaczom Radia Maryja w sprawie ustawy aborcyjnej?". Sasin broni elekta
Zaloguj się
 • basienka8700

  Oceniono 586 razy 556

  Panie Sasin, każdy słyszał to co słyszał...pan ściemnia ile wlezie, uważa pan ludzi za idiotów??? nie wszyscy to kupują, przestań pan tłumaczyć co autor chciał powiedzieć. Duda już pokazał kim jest i dla kogo będzie prezydentem...

 • adamofsky

  Oceniono 491 razy 475

  Obniżenie wieku emerytalnego, 500 zł na każde dziecko, podwyżka kwoty wolnej to też tylko poglądy i odczucia Dudy.

 • safelogica

  Oceniono 476 razy 436

  Szanowny Pan Duda mocno myli się oceniając swój wynik wyborczy. Otóż do finału dotarł bo wsparła go zabetonowana partia i jej zelazny elektorat. Oznacza, to że każdy przedstawiciel PIS dotarłby do finałowej rozgrywki. Natomiast Komorowskiego zniszczyła nienawiść w internecie zwana hejtem a poza internetem polską zawiścią. Komorowskiego obciążono za wszystkie grzechy PO. Tym samym w finale nie tyle Duda wygrał ile Komorowskiego zdyskwalifikowano bez walki.
  A teraz Dudzie przyjdzie się zmierzyć z rzeczywistością oraz weryfikacją jego obietnic i deklaracji. Zobaczy czy żelazny elektorat PIS wystarczająco powstrzyma krytykę jego pustych deklaracji i kłamliwych obietnic. Ponieważ sytuacja Polaków jest katastrofalna w sferze finansowym może o wszystkim rozstrzygać kryterium uliczne a Pan Duda może być pierwszym prezydentem RP, który sam opuści urząd

 • kowalskyy49

  Oceniono 358 razy 338

  Duduś I Pitulant nigdy nie kłamie, nie jest bowiem kłamstwem mijanie się z prawdą dla osiągnięcia wyższego celu, jakim jest przejęcie władzy przez jedynych godnych i naznaczonych przez Opatrzność.

 • pietrek1960

  Oceniono 354 razy 334

  Człowieczek z dupą na brodzie ,wybrany na prezydenta przez buraków, gimbazę i katokołtuństwo, odda ten kraj we władanie szalonego kartofla, Antka agenta Kremla i episkopatu ,już raz bezmyślnie wrzuciliście karty do urny , on wam stworzy z episkopatem rodzaj katolickiego szariatu i będziecie się modlić do wraku Tupolewa oraz do portretu św.Chazana

 • maura4

  Oceniono 302 razy 284

  Większość Polaków, nawet zagorzałych katolików nie chce, żeby ich córki, siostry, żony umierały z powodu ciąży i oni to wiedzą. Tych bezdusznych, pozbawionych empatii i wyobraźni słuchaczy radyja jest mało. W wyborach każdy głos się liczy, to Duda tak mówił, aby im wydawało się, że zaostrzy ustawę. Oczywiście nikt z nich nie myśli, że mogłoby to spotkać jego córkę czy wnuczkę.

 • ekomorda

  Oceniono 283 razy 261

  Czyli kłamiecie pis-many ile wlezie, a jak się sezon wyborczy zakończy, to wtedy nagle dokonujecie epokowego odkrycia że wicie-rozumicie nie wszystko należy brać dosłownie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX