Blisko wyborów i Miller mówi ludzkim głosem. ?Prezydent rozumie wolność jako wolność polityczną. A wolność to coś więcej"

- Dla wielu ludzi ważna jest też wolność od strachu czy bezrobocia - mówił w "Poranku Radia TOK FM" Leszek Miller, szef SLD.
- Czy wolny czuje się człowiek na umowie śmieciowej? Czy czuje się wolny człowiek chory i zrozpaczony, który miesiącami czeka na wizytę u specjalisty? Moim zdaniem nie czują się wolni - mówił w TOK FM Leszek Miller, lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, o wolności przez prezydenta Komorowskiego "sprzedawanej" jako wolność tylko polityczna.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (58)
Blisko wyborów i Miller mówi ludzkim głosem. ?Prezydent rozumie wolność jako wolność polityczną. A wolność to coś więcej"
Zaloguj się
 • jur.jam

  Oceniono 92 razy 54

  Ale jak był u władzy to sukin.... realizowało politykę dokładnie odwrotną od lewicowej, ciął socjal gdzie się dało i właził w d...... kościołkowym !!!!

 • rydzyk_fizyk

  Oceniono 60 razy 24

  Przecież śmieciówki dają wolność od płatnego urlopu wypoczynkowego.

  Wyborcy Bronka czują się wolni jak nigdy w tym 25-leciu wolności.

 • pavn

  Oceniono 29 razy 17

  Wiele czasu zajęło temu staremu pariasowi zrozumienie , że ludzie już nie tylko chcą trwać na pograniczu egzystencji . Że chcę zwyczajnie żyć jak istoty mające tylko jedno życie . Tu i teraz . I wcale niekoniecznie z 500 metrową willą z basenem i Bugatti .... ale jednak z pewnością , że z dziećmi nie wylądują jutro na bruku i że będzie im dać co jeść . Że będą mieli prawi do sprawiedliwego osądu , do opieki lekarskiej za którą płacą i mądrej edukacji ..... To wszytko to też " WOLNOŚĆ "

 • gm177

  Oceniono 16 razy 10

  skoczy mu poparcie z 3 do 13% to zacznie gadać inaczej

 • morgoth1974

  Oceniono 20 razy 10

  To już nie podatek liniowy panie Miller ?
  SLD-owski misio obudził się po latach neoliberalnego snu i zrozumiał w końcu co oznacza słowo lewica w nazwie jego partii.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 18 razy 8

  Prawda na którą za późno, gdyż prawie wszystkie ugrupowania (włącznie z SLD) zrobiły z tego kraju kościelno-prawicowy skansen.
  Odwrót z takiej sytuacji jest trudny a w naszych warunkach prawie niemożliwy.
  To wymagałoby wielkiej rewolucji kulturalnej, społecznej, z której wyrosłyby pokolenia polityków na miarę tych zachodnich, do których obecnym włodarzom jeszcze bardzo daleko.

 • puzonik48

  Oceniono 11 razy 5

  Czy może czuć się wolnym obywatel wsadzony na siłę pod watykańskiego buta ?Może Miller najpierw odpowie na to pytanie ?W końcu to nie kto inny ale on rozpoczął negocjacje w sprawie konkordatu z ramienia Rakowskiego a jego koleżka bez mrugnięcia okiem podpisał tę zniewalającą naród umowę :(((( A co dobrego w zakresie poprawy usług medycznych zrobił Miller z Balickim w czasie swoich rządów ?Skutecznie jak poprzednicy wypchnęli rzesze dobrze wykształconych ludzi z kraju :(((

 • rabingoldblatt

  Oceniono 18 razy 4

  Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.

  Żelazny kanclerz, pan świata i szorstki przyjaciel Kwaśniewskiego a teraz ino uwiąd..kariery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX