Jak Ewa Kopacz radzi sobie w kampanii? "Wypada lepiej w pociągu niż w oficjalnych sytuacjach"

- Pokazuje, że jej się chce - komentowała w TOK FM prof. Ewa Marciniak. Podkreślała, że wyciągnięto naukę z kampanii prezydenta Komorowskiego.
- W pociągu może spotkać nie tylko swoich zwolenników, ale osoby niesprzyjające - komentowała w TOK FM prof. Ewa Marciniak. - Premier Kopacz wypada w naturalnych interakcjach lepiej niż w oficjalnych przemówieniach sztucznych i odczytywanych drżącym głosem. Pokazuje się jako osoba ze strony prywatnej. Pokazuje też, że jej się chce, ma ochotę, by rozmawiać z ludźmi - dodała prof. Marciniak.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (6)
Jak Ewa Kopacz radzi sobie w kampanii? "Wypada lepiej w pociągu niż w oficjalnych sytuacjach"
Zaloguj się
 • klara551

  Oceniono 6 razy 4

  O PO ostatnio mówi się co najwyżej w kontekście PiS. PO jest be,premier,prezydent to marionetki,a sama PO? Jej wedle pismaków już nie ma.I nie chodzi o to by bronić PO ale o to co co nowi władcy proponują.Jakby nie patrzeć żadna z istniejących partii nie rządziła tyle lat,bo albo jak PIS sama oddała władzę albo miały tak przechlapane u Polaków jak AWS,czy SLD. O PSL nie ma co wspominać bo to przywra co za bycie u koryta zaprzeda się i diabłu.Teraz obok PiS są różne spady z różnych partii i oczywiście Kukiz szansonista co marzy o polityce.A real? Real jest obcy Kukizowi,prezesowi,Korwinowi co tylko wie jak ....i płodzić kolejne dzieci.PO przechlapało dużo,ale też dużo zrobiło mając przylepiony do zadka PSL,PiS co wszystko negował.Polska w tym maglu polityczno -kumoterskim jest najmniej ważna.Ważne jest to jak Polacy odniosą się do wyborów i czy wybiorą pisowskie fantasy,Kukizową rewoltę a po niej gruzy czy PSLową koterię lub tych banksterów co obiecują dużo choć mniej niż PiS.Jest biblijna/około biblijna opowieść /o rannym samarytaninie którego obsiadły muchy.Ratujący rannego usłyszał-nie zganiaj tych much bo się już objadły a następne będą głodne. Weźcie to pod uwagę i pomyślcie ile much zleci się do świeżego mięcha jakim będzie Polska po wyborach i jak będą żreć

 • ot48

  Oceniono 15 razy 1

  Jak Ewa Kopacz radzi sobie w kampanii? "Wypada lepiej w pociągu niż w oficjalnych sytuacjach"
  ......................................................................
  To powinna zmienić profesję i zostać konduktorką.

 • 66kropek

  0

  To może najlepiej wypada po prostu u siebie w domu? W przyjaznej atmosferze przyjaciół i rodziny z pewnością staje się błyskotliwą ,ciepłą i ZRÓWNOWAŻONĄ osobą.

 • zdzisek1949

  Oceniono 14 razy -6

  Widziałem jak w pociągu pies mordę lizał pani Ewie Kopacz.

 • pimpao

  Oceniono 13 razy -7

  Konkrety, a nie lanserka. Gdzie PO zrobiła jakiejkolwiek gruntowne reformy czegokolwiek? Od jeżdżenia pociągiem czy innym pisobusem w Polsce się nie poprawi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX