Paradowska: NIK albo jest ślepy, albo ma wyjątkowo marnych kontrolerów

- Trzeba być ślepym albo mieć wyjątkowo marnych kontrolerów, żeby takie rzeczy robić z polityką rodzinną - krytykowała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska ostatnią kontrolę NIK.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- NIK nie ma dobrej passy - narzekała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska. Publicystka była zbulwersowana ostatnimi raportami pokontrolnymi izby. NIK nie zostawiła suchej nitki na rządowej polityce prorodzinnej, ostro wypowiedziała się także na temat sytuacji na polskim rynku pracy.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (41)
Paradowska: NIK albo jest ślepy, albo ma wyjątkowo marnych kontrolerów
Zaloguj się
 • krzysztof-s-live

  Oceniono 66 razy 34

  Czyli możemy uznać, że pani Paradowska wie lepiej. Nie uczestniczyła w kontroli jaką przeprawadzał NIK. Ale wie lepiej!

 • pimpao

  Oceniono 55 razy 23

  NIKiem dowodzi pan Kwiatkowski. Były minister sprawiedliwości z PO. Szybko jednak dał nogę, jak zobaczył wolę do reformowania ze strony PO. Wtedy jeszcze pani Paradowska, nad Kwiatkowskim rozpływała się w zachwytach.....dziś już nie.... Czyżby dlatego, że z PO odszedł i śmie wytykać im marnowanie czasu, pieniędzy , nieudaczność i zero efektów? A warto przed poranną kawką i czytaniem gazet sięgnąć do internetów. Można tam wyczytać, na przykład, że takie Czechy mają wyższy przyrost przy mniejszych nakładach budżetowych. Dlaczego? A no dlatego, że mają system, my mamy goowno. Akcje, zrywy, pojedynki i ideologia nie przynoszą żadnych skutków......za to zarabiają ci co powinni, w mediach można się pochwalić i poopowiadać głupotki dla ciemnegoluda lub lemingów.

 • flymen22

  Oceniono 43 razy 17

  NIK nie może mieć dobrej passy, krytykując ośmioletnie nieróbstwo PO-PSL. Przecież oni tak dbają o swoje rodziny. No i ulgi prorodzinne dla najbogatszych, bo mają z czego odpisać. Ponadto wzorowe domy dziecka i nadzór nad rodzinami zastępczymi. Z pendolino tego nie widać?

 • wlomat1

  Oceniono 37 razy 13

  Ach - jak ona dzielnie daje odpór wrażym siłom zagrażającym jedynie słusznej partii.
  Zupełnie jak za starych, dobrych czasów - no nie ?>?>?>?

 • Piotr Kolec

  Oceniono 18 razy 12

  Lustracja w ZUSie była
  Uczciwych nie wykryła
  A przekręty, owszem, były
  Aż gały wyłaziły

  Ale o tym buzia w ciup
  Do wyborów ciemny grób!
  Jakby coś o ZUSie wyszło
  Marna pani premier przyszłość

  Marna też przyszłość Polaków
  Kości, skóra, trochę flaków
  Lecz nieważne bliźnich życie
  Ważne trwanie przy korycie…

 • ciemnyluddd

  Oceniono 18 razy 10

  NIK MA DOBRYCH KONTROLERÓW... Ale również..."targeting" p o b o ż n y... Zbawienie wieczne im się też należy... Na równi z Chazanem i Trybunałem Konstytucyjnym,

 • DJ'Irek Wrocław

  Oceniono 33 razy 7

  No gratuluję tej wypowiedzi Pani Paradowskiej kobiecie bardzo obiektywnej wg tradycji Korei Północnej.Nic złego co mogłoby oczernić rządy PO.NIECH PANI IDZIE NA EMERYTURĘ I DA SZANSE MŁODYM DZIENNIKARZOM BO JEST PANI JUŻ STARA I PLECIE CO POPADNIE.

 • oby.watel

  Oceniono 23 razy 5

  Zaiste NIK jest ślepy, że nie dostrzega polityki prorodzinnej prowadzonej przez PO. Co prawda Paradowska też nie dostrzega, bo jakby dostrzegała to by zdradziła na czym ta polityka polega, ale Paradowska nie musi dostrzegać. Bo zaiste trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że pierwsze radio informacyjne prowadzi politykę propagandową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX