Napieralski oburzony: Miller próbuje być tyranem, a to ja rozbijam lewicę?

Grzegorz Napieralski był oburzony pytaniem Janiny Paradowskiej w "Poranku Radia TOK FM", czy rozbija lewicę. - SLD jest wewnętrznie skłócony, a Miller próbuje wprowadzić tyranię. I to ja rozbijam lewicę? - mówił jeden z liderów partii Biało-Czerwoni.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- - Rozbija pan lewicę? - pytała Janina Paradowska Grzegorza Napieralskiego w "Poranku Radia TOK FM". Jego nowa partia, Biało-Czerwoni, nie weszła do koalicji Zjednoczonej Lewicy.

- Kto wypychał polityków ze swoich partii? Miller i Palikot. Ja odszedłem w ramach buntu, kiedy SLD poniósł klęskę w wyborach samorządowych - mówił Napieralski. - Kiedy poruszałem poważne problemy, nie zostałem wysłuchany. Okazało się, że partia jest wewnętrznie skłócona, a Miller próbuje wprowadzić tyranię. I to ja rozbijam lewicę? - pytał poseł.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Napieralski oburzony: Miller próbuje być tyranem, a to ja rozbijam lewicę?
Zaloguj się
 • cynnik2

  Oceniono 8 razy 6

  Napieralski to jeden z tych, co mamusi jeszcze za mleko nie zapłacili.
  Niczego w życiu nie dokonał oprócz bycia partyjnym działaczem.
  To tragedia dla Polski, gdy takie szczuny pchają się (skutecznie) na świecznik.

 • rbik53

  Oceniono 12 razy 6

  Napieralski, chłopie, ty jesteś po prostu za mało inteligentny i kompletnie bez charyzmy. Już ten Czarzasty byłby 100 razy lepszy bo przynajmniej bystry jest i jaja ma.

 • coda1980

  Oceniono 4 razy 4

  W SLD jak było - nie wiem, nie byłem przy wewnętrznych rozmowach. Ale teraz Napieralski i Rozenek (który z Palikotem rozstał sie jednak nieelegancko) prowadzą działania nie tylko rozbijackie, ale zupełnie bezsensowne. Czy oni naprawdę wierzą, że uzyskają choćby 0,5 % głosów?

 • peter-321

  Oceniono 1 raz 1

  Przyrosl do stolka i nierobstwa , a to jest polityczny smiec.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 3 razy 1

  Wyszedł z SLD, ale SLD z niego nie wyszło. PZPR-owskie dziadki i hunweibini pokroju Napieralskiego czy Jońskiego powinni zrobić przysługę lewicy i wzorem Cimoszewicza zaszyć się gdzieś głęboko w puszczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX