Żakowski: Duda rusza w Polskę jak Bolesław Chrobry

- Dzień wejścia Andrzeja Dudy na urząd i następne dni. Wyobraźmy sobie ten okres kampanii - co to znaczy, że rusza w Polskę? - zastanawiał się w "Poranku Radia TOK FM" Wiesław Władyka. Jacek Żakowski miał prostą odpowiedź. - No normalnie, jak Bolesław Chrobry i Mieszko I.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Słuchajcie, taki drobiazg jest, że zdaje się prezydent nam się zmienia za tydzień. To my to komentujemy? - zastanawiał się w "Poranku Radia TOK FM" Tomasz Lis. Pozostali publicyści odparli, że cały czas rozmawiają o PiS-ie i trudno powiedzieć, czy w ostatnich dniach przed inauguracją Andrzeja Dudy coś można jeszcze dodać.

- Jest do dodania to, że PiS jest taki, jaki jest, a za chwilę PiS może nam tu rzeczywiście urządzić Stambuł. To nie jest drobiazg - obruszył się Lis.

Prof. Wiesław Władyka zaczął się zastanawiać nad pierwszymi chwilami nowej prezydentury. - Dzień wejścia Andrzeja Dudy na urząd i następne dni. Wyobraźmy sobie ten okres kampanii - co to znaczy, że rusza w Polskę? - zapytał. - No normalnie, jak Bolesław Chrobry, Mieszko I... - odparł Jacek Żakowski.

- Ja to sobie wyobrażam, że rusza w Polskę, żeby poprzeć PiS - stwierdził Władyka. - Jaki jest obraz tej prezydentury? Czy to jest prezydent PiS-u, czy to jest prezydent wszystkich Polaków, tak jak chciał się zaprezentować? - zastanawiał się z kolei Tomasz Wołek.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (38)
Żakowski: Duda rusza w Polskę jak Bolesław Chrobry
Zaloguj się
 • maradix

  Oceniono 50 razy 40

  Plastikowy Dudosław - prezydent defekt, wraz ze swoim 'cappo di tutti cappi'/Jadosławem/ oraz biurem politycznym zwanym episkopatem-już nie długo zrobią z tej krainy istny raj /dla siebie/,a piekło dla wszystkich inaczej myślących,ba w ogóle myślących...Biedna Polska -ojczyzna biednych,głupich,zniewolonych i oczadzonych przez pazernych hipokrytów i podłych,małych ludzi...

 • klara551

  Oceniono 47 razy 37

  Panie Żakowski kiepskie porównanie.Lepszym jest cytat z piosenki Młynarskiego -W Polskę idziemy drodzy panowie w Polskę idziemy.Mieszanie pana Dudy z nazwiskami władców co Polskę tworzyli jest nie na miejscu panie Żakowski bo puki co to pan Duda tylko szykuje koronację a Mieszko królem nie był a chrobry został na krótko przed śmiercią .Zasług mają sporo w przeciwieństwie do pana Dudy

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 40 razy 34

  Panie Żakowski, znaj pan miarę i wielkich z nicością nie mieszaj

 • precz_z_komunia

  Oceniono 38 razy 28

  Czyżby PISIS już zaczęło pokazywać wyborcą Du.ę?

 • 1theguru1

  Oceniono 28 razy 24

  A może pójdzie w Polskę jak królowie i Kaczyński NA WAWEL !!!

  Kapciowy JPII może mu to załatwić za bycie PIERWSZYM MINISTRANTEM RP ....

 • ciemnyluddd

  Oceniono 14 razy 12

  Magnetofonowego Dudę już mamy...Teraz czas na MIKROFONOWEGO PREZYDENTA... Przy wsparciu internetowej hejterki oraz kiboli na zebraniach przeciwników...Zadziałało ?...P o w t ó r z y m y...!!!

 • przyganiacz

  Oceniono 5 razy 5

  Żakowski: Duda rusza w Polskę jak Bolesław Chrobry

  Niech sobie doklei wąsy i brodę. Jedno oszustwo więcej ma niewielkie znaczenie...

 • lemoniada67

  Oceniono 2 razy 2

  Szydło była szefem kampanii Dudy, a teraz Duda będzie szefem kampanii Szydlo, jakiś problem, coś sie nie zgadza?

 • jasen16

  0

  Czy Pan wie że podstawą ekonomiczną na której opierało się utrzymanie drużyny Mieszka i Chrobrego był handel niewolnikami - dostarczano ich do Kalifatu Kordobańskiego - via Praga zresztą. Ładne perspektywy na przyszłość!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX