Duda zasypie Sejm projektami ustaw, które PO odrzuci? "W interesie prezydenta leży..."

- W interesie prezydenta leży, żeby mieć taką większość sejmową, która odpowiada jego programowi - mówił w TOK FM Paweł Lisicki.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- W interesie prezydenta leży, żeby mieć taką większość sejmową, która odpowiada jego programowi, bez względu na to, czy to jest program dobry czy zły - mówił w Poranku Radia TOK FM Paweł Lisicki z tygodnika "Do Rzeczy". - Nic dziwnego, że Andrzej Duda będzie robił wiele, żeby tę władzę otrzymała jego formacja - dodał.

Jego zdaniem elementem tego będzie wysyłanie projektów ustaw do Sejmu, a one zostaną odrzucone.

Andrzej Duda zdaniem części publicystów "przelicytował" innych kandydatów pod względem obietnic jak obniżenie wieku emerytalnego czy 500 zł na dziecko.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (21)
Duda zasypie Sejm projektami ustaw, które PO odrzuci? "W interesie prezydenta leży..."
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 18 razy 16

  Chyba projektami pomników.

 • syjamek1809

  Oceniono 14 razy 12

  Piękne uzasadnienie uczestnictwa Dudy w kampanii wyborczej PiS.
  I tak można wszystko odwrócić kota ogonem( tak po pisowsku)

 • ciemnyluddd

  Oceniono 17 razy 11

  "W interesie prezydenta leży..." PO PROSTU NIE WYCHODZIĆ Z TYŁKA KACZYŃSKIEGO....

 • fortuna1972

  Oceniono 14 razy 10

  Po kiego wacka czcigodna pani redaktorzyca zaprasza do audycji tylu "komentatorów"? Przecież taki Lisicki czy Semka jest w stanie samodzielni wypełnić cały czas antenowy, bezustannie tokując, wpie.dalając się innym w pół słowa, w ostateczności chrumkając niczym wieprz. Inni są tam zbędni. Słuchając Poranka prowadzonego przez czcigodną panią redaktorzycę muszę cały czas sprawdzać, czy aby na pewno jest to TOK FM, czy może jakiś RDS przerzucił mi radio na rozgłośnię toruńską lub inną "niepokorną" szczekaczkę, tak z głośników PiS-dą jedzie.

 • youdontsay

  Oceniono 4 razy 4

  A co to w ogóle jest "interes prezydenta"?
  Prezydent podobno sprawuje swoją funkcję w interesie narodu. To jednak nie? :(

 • fortuna1972

  Oceniono 5 razy 3

  "Duda zasypie Sejm projektami ustaw, które PO..."

  ... wsadzi do "zamrażarki". Jako była marszałkinia Sejmu czcigodna pani premierzyza ma w takim "zamrażaniu" olbrzymią wprawę. Co akurat w tym przypadku bardzo się przyda, niech PiS-dzielcy rozpie.dalają kraj na własny rachunek.

 • stef0909

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Lisicki daj pan spokój zmień pan zawód !!! pańskie EGO już odleciało na inną planetę....normalny człowiek z pana niestety już nie jest.....

 • eski57

  Oceniono 1 raz 1

  Pan prezydent naobiecywał gruszek na wierzbie i spieszy się , by te gruszki zawieszała premier Kopacz , MAJĄC – jednocześnie świadomość – prezydent oczywiście , że ONA z wiadomych względów JEGO obietnic spełnić NIE może , co jemu i PiS-owi otworzy WROTA do ataków na PO przed wyborami ; widzicie KTO PRAGNIE DOBRA dla NARODU !!!
  Dlatego premier i odpowiedni ministrowie ( ekonomiści..)powinni DOKŁADNIE wyjaśniać powody odmowy wykonania....!!

 • fortuna1972

  Oceniono 1 raz 1

  " W interesie prezydenta leży"

  To zadziwiające, jak te świątojebliwe mendy uwielbiają grzebać ludziom w rozporkach. Temu sprawdzą, czy aby nie obrzezany, tamtemu - czy nie założył (apage!) prezerwatywy, nawet swojemu pogrzebią aby się upewnić, czy mu interes bogobojnie leży czy może pogańsko stoi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX