Komentarze (277)
?GW": Podsłuchano rozmowę Tuska z Kulczykiem. Klich: To służby stoją za aferą podsłuchową
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 7 razy 3

  Nie panie ministrze, myli się pan. Afery podsłuchowej by nie było, gdyby konstytucyjni ministrowie Waszego rządu nie wałęsali się po knajpach, żeby w zaciszu prywatnych stolików obżerać się za państwowe pieniądze i kombinować, jak tu nagiąć prawo, żeby znowu sobie załatwić ciepłe posadki, albo z pogardą wypowiadać się o państwie, któremu służą. Zresztą bardzo marnie, co było słychać.

 • Arkadiusz Wosik

  Oceniono 3 razy 3

  słuzby ciagle pociagały i pociagaja za sznurki na któreych sa uwiazani "biznesmeni" ...
  ci którzy troche im sie sprzeciwili juz siedza cichutko i spokojnie , Gawronik , Stajszczak i im podobne komety biznesu z pocztku lat 90 ... Kulczyk urwał sie im .. wiec Kulczykowi "zrobił" sie zator ... jak Baraninie... takze we Wiedniu ...

 • garko_siura

  Oceniono 11 razy 3

  Dobrze, że chociaż premierem nie jest psychiatra :)

 • garko_siura

  Oceniono 9 razy 3

  POdobno ten "Gruzin" to psychiatra :)

 • komandor_mrw

  Oceniono 5 razy 3

  Na logikę jakby zależało im na wywrocenie rządu, to tę rozmowę dawno już by opublikowano (jeśli istnieje faktycznie).

 • oelefante

  Oceniono 35 razy 3

  Aha, czyli peowcy i Tusk osobiście łagli, twierdząc, że:
  1. za podsłuchami stoją Rosjanie
  2. za podsłuchami stoi PiS
  3. za podsłuchami stoi handlarz węglem..

  Peowcy po prostu nie panują nad służbami. Teoretyczne państwo PO.

 • krzy-czy

  Oceniono 29 razy 3

  nie jest ważne jak se chłopaki handlowali polską.
  ważne że chtóś podsłuchiwał.

 • twstyropian

  Oceniono 9 razy 3

  chodziło o to, żeby państwo sprzedało po cenie politycznej lasy oraz gigantyczne złożą miedzi, cynku I uranu, które to potem ktoś odsprzeda zachodnim inwestorom z 100x przebitką ? negocjacje dotyczyły spread, czy 5 czy 10% od wartości transakcji ?

 • rbik53

  Oceniono 9 razy 3

  to mozliwe jest tylko w takm burdelu, ktory nazywa sie Polska

 • badziewiak66

  Oceniono 19 razy 3

  Ja tam myślę że to żadna sensacja. "Grupa trzymająca władzę" była tak pewna że ich służby kontrolują wszystko i wszystkich , że bez zachowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa rozprawiała w knajpach o sprawach bardzo wrażliwych dla państwa i społeczeństwa. Tak nie zachowa się żaden zawodowy polityk na zachodzie. To świadczy o arogancji tej władzy, o poczuciu nieomylności i bezkarności. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli prawdą jest, że Tusk reprezentował interesy Kulczyka i tak naprawdę rząd polski realizował zadania powierzone przez biznes.

 • jingo777

  Oceniono 4 razy 2

  GW próbuje zdetonować nadchodzącą bombę podsłuchową. Michnikoidy i nawet jak osłabicie nadchodzące uderzenie podsłuchowe to nie na tyle, żeby pomogło to waszym pupilom z PO.

 • pigol07

  Oceniono 4 razy 2

  Agencje, służby, wywiady, kontrwywiady, kontrole, komisje, nadzór, superwizory, kopie, kalki i komputry a burdel i złodziejstwo w (nie)rządzie i tzw. parlamencie coraz większe. Domagam się wystawiania szubienic dla skorumpowanej "władzy" na rynki miast i miasteczek, a po wsiach wystarczy pieniek i siekiera.

 • sledczy112

  Oceniono 2 razy 2

  J-23 znowu nadaje?

 • karamurek

  Oceniono 2 razy 2

  Nie PiS, nie ABW, nie kelnerzy, no to zostają w grze: Mossad, CIA i KGB albo UFO

 • antypopis

  Oceniono 8 razy 2

  Ha ha ha.....
  Rozumicie, lemingi? Wszystko dlatego, że dobry minister Sienkiewicz chciał zrobić coś dobrego dla was i dla ukochanej Ojczyzny. A tu zły układ go obalił. Obaliły go złe służby, te same, którymi od 8 lat zarządza dobry Donald Tusk, i które chciał zlikwidować zły Macierewicz....
  Platforma bredzi coraz mocniej. Został im już tylko najtwardszy elektorat - recydywiści, resortowi emeryci i ich potomstwo, państwowa biurokracja oraz uwłaszczeni na polskim majątku styropianowi i komunistyczni złodzieje. Niestety, ta swołocz to jakieś 15% Polaków.

 • leo2rys2

  Oceniono 6 razy 2

  Prosimy o ujawnienie przed wyborami treści rozmów , niech Polska opina publiczna posłucha przedstawicieli budowniczych teoretycznego państwa na mozolnie przez osiem lat budowanych fundamentach z ch..a,du.y i kamieni kupy.

 • leo2rys2

  Oceniono 8 razy 2

  Teraz w PełO robią ze strachu w pantalony.

 • feniks230655

  Oceniono 8 razy 2

  Już PiSowski prokurator Seremet postara się o umorzenie śledztwa. A kto stoi za podsłuchami? No ten, który na tym skorzystał. PiS się nazywa.

 • leo2rys2

  Oceniono 4 razy 2

  Teraz dowiemy się że to robił wstrętny chcący dokonać zamachu na NAJDOSKONALSZY rząd III RP Macierewicz.

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 2

  Zdrajcy Polski wystawia Putinowi Polske na tacy.
  I Niemcy i Putin beda sie smiac,
  ze Polacy to jednak narod niewolnikow.

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 2

  Wybory moga odbyc sie dopiero po unieszkodliwieniu
  zorganizowanej bandy zmierzajacej do zamachu stanu w Polsce
  i wprowadztenia putinowskiej dyktatury.

 • cromio

  Oceniono 10 razy 2

  Największymi "specjalistami" od służb specjalnych są w tej chwili prawacy z PiSu. Potworzyli nawet studia ds. bezpieczeństwa albo, na przykład, "interesów grupowych", jak w Toruniu. To są macki, które ogarniają powoli cały kraj. Długo nie wyjdziemy z tego podejrzliwego goowna.

 • wmc-33

  Oceniono 6 razy 2

  Jeżeli służba specjalna usiłuje wywrócić rząd, to taka służba nie ma prawa istnieć.

 • byrcyn11

  Oceniono 4 razy 2

  Spokojnie, prokuratura prowadzi już intensywne i szeroko zakrojone śledztwo i niedługo wszystko się wyjaśni ;)))

 • oloros11

  Oceniono 2 razy 2

  Służby wywróciły po prostu rzad - a oni dalej o kelnerach
  bunt służb a rzad co robi?
  NIC
  czeka - brak inicjatywy - po prostu samobójstwo

 • jw1

  Oceniono 4 razy 2

  TREŚĆ ROZMOWY KWALIFIKUJE JĄ DO SZANTAŻU???
  Z Grasiem Kulczyk też się spotykał. I chyba z ministrem Karpińskim. CAŁY RZĄD TUSKA CHODZIŁ NA JEGO PASKU.

 • socjolog12

  Oceniono 4 razy 2

  No co ten Klich wygaduje, przecież to PiS jest winne. Oczadział, czy co?
  No jeśli nie PiS a służby, to pewnie tymi służbami kieruje PiS....
  Nagranie Premiera w jego willi tylko potwierdza słowa klasyka, i to nie z PiSu, że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie, w praktyce to chooj, doopa, kamieni kupa...
  Można by się pośmiać na ten temat, ale to jest nasze państwo, nasz rząd.... Jeśli ich rozpracowują kelnerzy i własne służby, to.... strach się bać....

 • prelude93

  Oceniono 8 razy 2

  Ale przeciez podsluchy raczej sa na korzysc rzadu PO i Tuska. Wszyscy sie dowiedza ze dzialali dla dobra kraju! ;) Chyba nikt nie wierzy ze moglo byc inaczej!

 • emzaprawa

  Oceniono 6 razy 2

  Miał być PIS, potem Rosja, teraz służby specjalne. Na Prezesa, Putina - Pan Tusk nie miał wpływu, ale służby specjalne chyba mu podlegały. Ch...d....i kamieni kupa, taki to chyba peowski kraj.

 • si-si2

  Oceniono 6 razy 2

  To tylko może znaczyć ze inteligentni chłopacy ze służb wiedzą, jakie wały robił Ryży i jego szajka , ale, mając oficjalnie trzymać "mordy w kubłach" , postanowili złodziei załatwić inaczej. I chwała służbom. Chapeau bas !

 • tuskambergold

  Oceniono 10 razy 2

  Tuska nagrały służby podległe pod Tuska, dobre, prawda? Widać nawet oni nie lubili rudego.

 • twstyropian

  Oceniono 2 razy 2

  a # Ruska prowokacja # to bajeczka, którą się wyciągnie jak coś pójdzie nie tak albo jak będą podejrzenia - przecież wiadomo, że ruskie chcą osłabić państwo polskie I publiczka to łyknie, tym bardziej łykną Amerykanie I Zachód, te ruskie złodzieje. klasyczny spin. spion spin.

 • guru133

  Oceniono 14 razy 2

  Po prostu Antoni Macierewicz w odpowiednim momencie uruchomił kretów, których zainstalował w służbach specjalnych podczas swojego krótkiego, destrukcyjnego ministrowania.

 • buul_to_jest_nasz_ostatni

  Oceniono 14 razy 2

  Pełowskie służby chciały obalić pełowski rząd? A to dobre. wywalmy tych idiotów i nieudaczników od koryta raz na zawsze.

 • Krzysztof Kometa

  Oceniono 3 razy 1

  "Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprzeczyła ..."
  A co innego Agencja miala by powiedziec ?
  No i wychodzi na to ze posel Antoni racje mial.

 • Igor Kowalski

  Oceniono 1 raz 1

  I oto głos zabrał pan Klich - minister obrony, pod [nie]rządami którego miały miejsce dwie największe katastrofy w historii polskiego lotnictwa wojskowego (Mirosławiec i Smoleńsk), których główną (o ile nie jedyną) przyczyną był totalny chaos panujący we wojskach lotniczych...

  Nikt po panu Klichu już pewnie takiego spektakularnego sukcesu w zarządzaniu wojskiem nie odniesie...

  Istnieje natomiast ponoć uzasadniona obawa, że gdyby po smoleńsku rozwaliło się jeszcze z 10 samolotów wojskowych, to pan Klich nadal nie widziałby potrzeby, aby złożyć dymisję... Ot takie mamy dziś poczucie honoru... Nie to, co kiedyś, gdy oficer, który "dał plamę", strzelał sobie honorowo w łeb... No tak.... Ale przeca pan Klich to nie oficer... Więc czego tu wymagać od człowieka...

 • diabetyczka

  Oceniono 1 raz 1

  Patrząc z pozycji byłych prezydentów i premierów można mówić, że najbardziej zdemoralizowana jest prokuratura, służby specjalne i media.
  Ale patrząc z pozycji zwykłego szarego człowieka to zdegenerowany jest burmistrz miasta i gminy, starosta zrobił organizację przestępczą ze starostwa powiatowego, urząd wojewódzki, którego urzędnicy są zblatowani z tymi, których maja kontrolować i nadzorować. Oraz wszelkie inne - jak nadzór budowlany, który udaje, ze nie widzi.
  Z punktu lokalnego więc, gdy ktokolwiek nagrał miejscowego władcę mafioza to by to się nigdy nie przebiło, bo prasa lokalna jest dofinansowywana przez tych mafiozów, a centralna ma to gdzieś. Więc dobrze, ze ktoś zdemaskował te Złote Sztabki, Elewarry, pyszałkowate ośmiorniczki. To tylko wyjdzie Polsce na dobre, albo wyjdzie bokiem.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Od początku pisałem, że to walka między służbami by się wdrapać na lepszą pozycję, jaki by system nie był zawsze część służb to zwykłe obiboki i kapusie, tylko, że na państwowej posadzie, w podobny sposób wiele dawnych TW pozyskiwali o czym niektórzy nawet nie wiedzieli vide przypadek pani Gilowskiej i wielu innych.

 • konfuziussagt

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedys szpiegow i zdrajcow wbijali na pal.
  Jakos nikt nie bral pod uwage ich wykretow.

  Dzis tylko technika sie zmienila,
  a zaplaty i orderow moga oczekiwac
  tylko od zleceniodawcow.

 • siekieraaxe

  Oceniono 1 raz 1

  polacy muszą to usłyczec

 • olekgw

  Oceniono 7 razy 1

  Może zaczniecie chwalić takich jak Macierewicz, którzy wszędzie widzą służby i podsłuchy i chcą to reformować, może nieudolnie ale zawsze

 • blumkwist

  Oceniono 5 razy 1

  Wprawdzie zbudowano autostrady ( najdroższe w Europie) kilka stadionów i lotnisk, (doprowadzając branżę budowlaną na krawędź bankructwa), ale to co dzieje się w strukturach władzy, rozwałka kluczowych instytucji - jak służby specjalne - to rzeczywiście świadczy o ruinie tego państwa, czy też że, istnieje ono tylko teoretycznie...

 • jndy

  Oceniono 1 raz 1

  Podsłuchiwali, podsłuchują i będą podsłuchiwać. Nawet w PL-u ważne rozmowy towarzysze prowadzili w parkach. Po postu trzeba być politykiem profesjonalnym.

 • melemoth

  Oceniono 1 raz 1

  No cóż , przyganiał kocioł garnkowi ....

 • astrolog-2

  Oceniono 5 razy 1

  Brawo służby, gnoić złodziejskich łachmytów !!!!

 • garko_siura

  Oceniono 5 razy 1

  Podobno dziadek mini-prezesa służył w wojsku carskim - znaczit też był w służbach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX