Wróbel pyta Morawieckiego: Co pan robi na jednej liście z narodowcami?!

Paweł Kukiz ogłosił jedynki na swoich listach wyborczych. Oprócz rapera i narodowców jest tam b. opozycjonista Kornel Morawiecki.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Co pan robi na jednej liście z członkami Ruchu Narodowego? - pytał Kornela Morawieckiego Jan Wróbel. Były opozycjonista będzie startował w wyborach parlamentarnych z ramienia partii Pawła Kukiza - na listach jest obok Krzysztofa Bosaka, Roberta Winnickiego czy rapera Liroya.

- Faktycznie, przełożenie na Ruch Narodowy jest za duże. To jest jednak przesada. Wolałbym, żeby ten ruch, który powstaje, był bardziej obywatelski, bardziej szeroki, nie tak sprofilowany.

- Ale chłopaki mają struktury i mają przewagę - dodał Wróbel. Morawiecki przypomniał, że Solidarność też była ruchem, który łączył ludzi o rożnych poglądach.

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (13)
Wróbel pyta Morawieckiego: Co pan robi na jednej liście z narodowcami?!
Zaloguj się
 • jasiekltd

  Oceniono 5 razy 5

  Bohater bohaterem a żyć trzeba.Pecunia non olet.....

 • rot.leszek

  Oceniono 7 razy 5

  A jednak. .zagrzmial❗
  kolokwialnie piszac - ch.j go w koncu strzelil

  PS
  O wesolowskim pisze
  bo pod informujacym o tym Newsem
  komentowac oczywiscie nie mozna

 • r.maszkowski

  Oceniono 5 razy 3

  Morawiecki już nie raz się kompromitował.

 • peter-321

  Oceniono 1 raz 1

  Bylem delegatem z regionu dolnoslaskiego z Morawieckim na I Zjazd NSZZ "Solidarnosc". Biedula, dr. fizyki, spacrujacy z obdarta skorzanna teczuszka konsultowal swoje poslanie do narodow wschodu. Byl do zaakceptowana. Pozniej jednak bylo widac ze jego jedynym celem pelnym egoizmu bylo dojscie do wladzy. Skmpromitowany kandydat na Prezydenta, dzis dziadek, ciagle z parciem na wladze spaskudzil z Ruchem Narodowym. Wnuki bawic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX