Mastalerek zapłacił za konflikt z Kaczyńskim? "Cóż, pan prezes nie ma do niego słabości"

- Gdyby to miało zależeć tylko od Kaczyńskiego, to chętnie wziąłby Jacka Kurskiego na listy. Ma do niego nieskrywaną słabość - oceniła w TOK FM Kinga Baranowska. Dla dziennikarki "Do Rzeczy", znacznie ważniejsza niż nieobecność na listach PiS Jacka Kurskiego jest to, że kandydatem na posła nie został Marcin Mastalerek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Nie rozumiem tego posunięcia. Mastalerek to jeden z głównych autorów kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Ciężko pracował i bardzo się przyczynił do sukcesu Dudy - komentowała Baranowska.

Zdaniem dziennikarki, powodem wyeliminowania Marcina Mastalerka z walki o mandat poselski jest konflikt, między nim a prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Różnice zdań miały się pojawić w czasie kampanii prezydenckiej.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (93)
Mastalerek zapłacił za konflikt z Kaczyńskim? "Cóż, pan prezes nie ma do niego słabości"
Zaloguj się
 • guru133

  Oceniono 37 razy 35

  Kurskiemu wazelina nie pomogła a Mastalerkowi brak wazeliny zaszkodził, ale to nie mój kłopot, natomiast zastanawiam się czy umieszczenie na liście skazanego na więzienie Mariusza Kamińskiego ma zachęcić kryminalistów do głosowania na pislam, czy to efekt słabości wodza pislamu do wiernego kryminalisty.

 • Piotr Kolec

  Oceniono 31 razy 25

  Musisz wiedzieć Mastalerku, że dupa prezesa
  Delikatna jest i chce finezji w poddańczych ekscesach
  Może nadmiar wazeliny, której nikt nie zliczy
  Sprawił, żeś się - liżąc dupę prezia - przejęzyczył…

 • g0straight0n

  Oceniono 25 razy 21

  To jest zemsta Poskęzbawa, za to, że w kampanii wyborczej, świński ryjek kazał zamknąć go w komórce, razem z Tośkiem Węszybródką i sałatkowym potworkiem.

 • gaz-wegaz

  Oceniono 20 razy 20

  No widzisz Mastalerku? Z takim zaangażowanie robiłeś z siebie szmatę wyjadając prezesowi rodzyny z dpy, żeby mu się przypodobać, a i tak dostałeś kopa.
  A przed obliczem prezesa, niczym przed obliczem Stalina nikt się za tobą nie ujął, gdy przyszło do głosowania za twoją kandydaturą.

 • mika26

  Oceniono 20 razy 20

  Twoja buta i chamstwo zostały nagrodzone.Nawet człowieku nie potrafiłeś udawać jak inni,że nie jesteś chamowatym gó...arzem.

 • ciemnyludd

  Oceniono 20 razy 20

  Teraz Mastalerek ma jednak szczęście... Niektórzy "wodzowie" w przeszłości mieli dla nich łagry, albo obozy koncentracyjne... I TO W NAJLEPSZYM WYPADKU...

 • 1theguru1

  Oceniono 22 razy 18

  "Różnice zdań miały się pojawić w czasie kampanii prezydenckiej. "

  bo D**a miał MINIMALNIE PRZEGRAĆ a nie urwać się prezesowi ze smyczy !!!

  Wygląda na to, że Beatka też długo szydełkować nie bedzie ...

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 19 razy 15

  Wykopanie Mastalerka potwierdza ostatecznie niezrównoważenie Kaczyńskiego. Emocje rządzą Kaczyńskim. Rozum śpi.

 • konigin

  Oceniono 13 razy 13

  Odetchnelam. Juz maciarewicz, unijna szmata, lichocka czy podnozek kaminski sprawili, ze dostalam konwulsji, a jakby jeszcze mastalerek z kur(ew)skim sie zalapali to moglabym zejsc ze smiechu. Wolski zbawiciel czopki wydalil.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX