"Ohyda" - Wróbel dobitnie o okładce "wSieci"

- Strasznie mnie zdenerwowała okładka "wSieci", na której Ewa Kopacz jest przebrana za muzułmankę - przyznał w "Poranku Radia TOK FM" Jan Wróbel. Zdaniem publicysty, gdyby chodziło wyłącznie o zdjęcie premier w stroju muzułmańskim, "można by powiedzieć, że to jakiś rodzaj żartu". Ale jeśli szefowa rządu ma na zdjęciu laski dynamitu w rękach, to "już nie jest ostra publicystyka".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Jak mówił Jan Wróbel w "Poranku Radia TOK FM", cieszy się, że może czytać w prasie skrajne opinie na ważne tematy.

- Tylko tak mnie strasznie zdenerwowała okładka "wSieci", na której Ewa Kopacz jest przebrana za muzułmankę. Ma w ręku laski dynamitu, czyli jest islamistką samobójczynią, która - cytuję - "urządzi nam piekło na rozkaz Berlina". To już nie jest ostra publicystyka. To jest ohyda - ocenił.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (350)
"Ohyda" - Wróbel dobitnie o okładce "wSieci"
Zaloguj się
 • peter-321

  Oceniono 56 razy 22

  A na co tych cwokow Karnowskich stac ? Na nic pozytywnego. tylko nienawisc, zazdrosc dwoch malych medialnych karlow , msciwosc, medialny prymityw. Taka jest atmosfera w Polsce, jako efekt demontazu panstwa przez Kaczynskiego.

 • btr73kk

  Oceniono 46 razy 20

  Szok ,uchodzcy pseudo wojenni narzekaja na warunki w Szwecji

  W reportażu szwedzkiej telewizji publicznej SVT przedstawiono muzułmańskiego imigranta, który skarży się, że w miejscowości, w której zostali zakwaterowani, jest za mało wygód. W imieniu imigrantów domaga się zakwaterowania bliżej centrum i w lepszych warunkach.

  „Właśnie tu przyjechaliśmy, nie znaleźliśmy tu żadnej pobliskiej cywilizacji” – skarży się. „Chcemy znaleźć się w miejscu w pobliżu centrum. Mamy dzieci, żony… Potrzebujemy miejsca w którym moglibyśmy się uczyć, mieć dobre życie…” – mówi mężczyzna.

  „Przyjechaliśmy do Szwecji, bo powiedziano nam, że znajdziemy tu krainę wolności. Uważamy, że nas okłamano” – stwierdza.

 • siekieraaxe

  Oceniono 48 razy 8

  Prosta analiza przeprowadzonych w UK ankiet pokazyje ze:
  20% wyznawócw islamu to radykałowie
  2 % islamistów w UK deklaruje gotowsc do użycia przemocy
  Czyli z 5000, zadeklarowanych jutro, przez Kopacz bedziemy mieli:
  1000 radykałow i 100 terrorystów
  Gdzie przesada na okładce?

 • jndy

  Oceniono 7 razy 7

  To nie jest ohyda, to po prostu coś zarazem dla "koneserów intelektu", a i dla prostych rybaków czyli - "W sieci'. Papierosy jeszcze bardziej szkodzą i śmierdzą, więcej kosztują , a też mają miłośników..

 • czytakczynie12

  Oceniono 21 razy 7

  Media prawicowe są NIELUDZKIE. Hańbią nasza Ojczyznę. Pokazują brak człowieczeństwa. Tam nie ma odrobiny współczucia , zachęcania do pomocy w jakiejkolwiek formie tym ludziom. Jest tylko nienawiść i straszenie. W Syrii naprawdę jest wojna. Życie tych ludzi przed wojną było takie jak teraz u nas. Ci ludzie mieli pracę, szkołę, piękne domy, sklepy, a teraz proszą się o pomoc i niestety może ich spotkać przysłowiowy kop w d. Po pierwsze zobaczyć w uchodźcach LUDZI, bo widać, że wielu Polaków ma z tym problem, tak samo jak ta pani z Węgier. Kiedy leci taki tłum często szarych, w zakurzonych ubraniach z reklamówkami w rękach ludzi to nie widzi się człowieka, nie myśli o historii poszczególnych ludzi tylko wszystkich wkłada się do jednego worka. Media prawicowe zatruwają serca nienawiścią. To jest zło.

 • buffalo69

  Oceniono 25 razy 7

  Tygodnik "Sieci" pełni dziś taką rolę propagandową, jaką w czasie okupacji pełniły polskojęzyczne hitlerowskie gazety nazywane "gadzinówkami".

 • caro3139

  Oceniono 6 razy 6

  Każdy może zostać uchodźcą. Nawet premier Holandii. Dowiódł tego holenderski dziennikarz, który kupił syryjski paszport ze zdjęciem premiera Marka Rutte’a za 750 euro. Dla jasności zmienił on nazwisko szefa rządu: teraz on nazywa się Malek Ramadan, urodzony w Damaszku. Co ciekawe, blankiet paszportu jest jak najbardziej prawdziwy. Chodzi o to, że w północnych rejonach Syrii bojownicy przejęli tysiące blankietów dokumentów urzędowych, a teraz sprzedają paszporty każdemu, kto jest gotów zapłacić. „Wszystko, czego potrzebujesz, to numer telefonu jednej z osób, która się tym zajmuje i 750 euro. W ciągu 40 godzin masz paszport w rękach”,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX