"To śliska droga, często kończy się zapomnieniem" - Nowacka jako przykład "feudalnego sposobu uprawiania polityki"

- To nie pierwszy raz, kiedy środowisko związane z SLD decyduje: trzeba znaleźć kogoś młodego, kto będzie nową twarzą SLD - mówił Adrian Zandberg z partii Razem o Barbarze Nowackiej. Wg gościa TOK FM, zrobienie z Nowackiej liderki kampanii Zjednoczonej Lewicy to przykład "feudalnego sposobu uprawiania polityki".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak przekonywał Zandberg, partia Razem stawia na demokratyczny model, czyli walczy o poparcie wyborców, przekonując ich do swojego programu.

Na czym polega feudalny sposób uprawiania polityki? - Znajduje się możnego protektora, składa się mu - nie patrząc na to kim jest - hołd lenny. Dostaje się od niego nadział - kiedyś była to ziemia, dziś okienko w telewizji. To śliska droga, która kończy się zapomnieniem - przestrzegał Zandberg w "Poranku Radia TOK FM".

Jak przypomniał polityk partii Razem, "środowisko związane z SLD", nie pierwszy raz stawia na taktykę "nowej twarzy".

- Leszek Miller z Krzysztofem Janikiem się spotykają i mówią: idzie nowy rok, trzeba wystawić kogoś młodego, kto będzie nową twarzą SLD - ironizował.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (54)
"To śliska droga, często kończy się zapomnieniem" - Nowacka jako przykład "feudalnego sposobu uprawiania polityki"
Zaloguj się
 • andrzej4001

  Oceniono 26 razy 16

  Szkoda Nowackiej... niestety jedna ładna buzia nie przykryje tych, którzy >25 lat kpili sobie z Polaków. Będę głosował na Razem, w końcu mamy partię, w której są normalni ludzie, nie skażeni przeszłością.

 • w_pracy

  Oceniono 33 razy 15

  Zza pleców Nowackiej wyziera Senyszyn, Iwiński, Czarzasty i Miller. A już najzabawniejsze jest to, że z tych młodych twarzy do Sejmu dostanie się tylko ona i to wąsate towarzystwo, które szybko jej za szefowanie podziekuje, jak tylko przyjdzie do układania się i stołków. Te eksponowane "młode twarze" są na dwójkach, trójkach i siódemkach. Majstersztyk Millera, poprawka po nieudanym projekcie Ogórek.

 • falowod

  Oceniono 35 razy 15

  Ja bede glosowal na Razem :) bo mnie przekonuja, a Miller to neoliberal prostytuujacy sie z Kosciolem ,PO lub PiSuarami,jak mu pasuje.
  Wiecej zrobil zlego dla lewicy niz dobrego.
  Juz sie utargowal ze Nowacka bedzie roztaczac nad nim parasol ochronny.

 • roman niesteta

  Oceniono 21 razy 11

  Bardzo chciałbym uwierzyć Nowackiej, ale za nią stoi SLD a dotychczas SLD konsumowało wszystkich koalicjantów. Ciekaw jestem jak będzie tym razem.

 • dumlat

  Oceniono 22 razy 10

  Dziwiesie tej inteligentnej i ladnej kobiecie, ze sie dała tak manipulowac Millerowi- staremu komuchwi i Paliknutowi, bardzo jej sie dzwiei, uwazma, ze ona skonczy dokladnie talk jak Ogórek.. w słoiku//

 • andy18m

  Oceniono 13 razy 9

  Radzę posłuchać całej rozmowy. Nie tylko portalowej zajawki.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 15 razy 5

  Miller rozegrał to po mistrzowsku. Żadna z jego przystawek nawet się nie zająknie o tym, jak to ochoczo wydał zgodę na tortury w Polsce.

  Szkoda, że nie było koalicji bez SLD i Palikota. Była szansa na nową lewicę. Może za cztery lata.

 • pan.szklanka

  Oceniono 10 razy 4

  Miller to się teraz spotyka z Krzysztofem J.

 • kat-kk

  Oceniono 4 razy 2

  Wybieram partię Kosciół Katolicki.Dawno już Polską nie rzadził.A to sami sprawiedliwi ludzie chociaż pedofile i geje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX