"Szydło chowa głowę w piasek. Pani kandydatko, Macierewicz to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy"

- Pani kandydatko, Macierewicz to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy. Niech pani powie, o co pani chodzi. Czy chce stać na czele państwa nieustannych weryfikacji, w którym "trzeba zmienić zdemoralizowany, przesiąknięty antypolskością aparat władzy", czy na czele państwa, które zrobiło ogromny postęp podczas 26 ostatnich lat? - apeluje Janina Paradowska do Beaty Szydło.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Kandydatka PiS na premiera unika wypowiedzi na temat Antoniego Macierewicza. Argumentuje, że "nie będzie wchodzić w narrację PO".

- To jest kolejny przypadek, kiedy pani kandydatka zachowuje się jak struś i chowa głowę w piasek. Pani kandydatko, to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy. Macierewicz nie jest członkiem PO. Jest wiceprezesem PiS, podobnie jak pani. Niech pani wejdzie w tę narrację i powie, o co pani tak naprawdę chodzi - mówiła Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Antoni Macierewicz podczas spotkania w Chicago zapowiedział, że po wyborach prezydent Andrzej Duda opublikuje aneks do raportu z likwidacji WSI. Wiceszef PiS porównał też Bronisława Komorowskiego do Bieruta, nazwał Donalda Tuska zdrajcą i obiecał, że w miejscu Pałacu Kultury w Warszawie stanie "kolumna chwały".Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (25)
"Szydło chowa głowę w piasek. Pani kandydatko, Macierewicz to nie jest temat zastępczy - to temat podstawowy"
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 24 razy 20

  Biedna zakłamana Straszydło, niedługo Macierewicz z Rajmundowiczem się jej pozbędą.

 • say69mat

  Oceniono 16 razy 12

  Jakim to cudem służby tworzone wysiłkiem Prawa i Sprawiedliwości, a autorskim Antoniego Macierewicza. Nie były w stanie obronić Prezydenta RP przed zamachem??? Tego typu pytania dziwnym trafem umykają z dyskursu nad zamachem, jako przyczyną katastrofy Smoleńskiej.

 • lubiedobrze

  Oceniono 16 razy 10

  Ze słów Szydło można wywnioskować, że ze słowa Antka odpowiada PO. Jak daleko w zaprzeczaniu logice można się posunąć popierając PiS? Jak na razie granica się przesuwa.

 • bihepi

  Oceniono 12 razy 8

  Zamordowanie JUTRZENKI WOLNOŚCI, NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO WODZA przyszła-niedoszła premiera nazywa "tematem zastępczym"?
  *
  Jak ona może wbrew PISdzielskiej mitologii gadać?
  Chyba się Sz. nie wyspała, zawiodły ją instynkty i zaczęła mówić, co myśli.

 • Oceniono 7 razy 7

  Nie przypominam sobie kiedy ostatnio Szydło odpowiedziała na zadane pytanie, czy PIS potrafi tylko ściemniać? Omijać ważne tematy?

 • arvelli_net

  Oceniono 5 razy 5

  ... macierewicz to koleś szydły więc szydło to koleżanka macierewicza więc.... hmmm, oboje odjechali :)

 • cracovia.figiel

  Oceniono 14 razy -2

  Ta baba całkiem już ocipiała.

 • matabule

  Oceniono 13 razy -3

  Macierewisz jest tylko soba, ale to bylo wiadomo, wyposcili Antoniego zeby troche ludzi sploszyc. Platformie moze troszke podskoczy i zostanie przy korycie, a Prezes bedzie gral swoje az doczeka sie roli Orbana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX