"Za dużo miękkiej Szydło i rozmemłania. Sztab PiS zdecydował, że krok marszowy jest bardziej potrzebny"

Dla prof. Radosława Markowskiego nie ma przypadku, że na trzy tygodnie przed wyborami na polityczną pierwszą linię wrócił Antoni Macierewicz. I wielokrotnie stosowana przez niego - i prezesa PiS - retoryka. - Te nieestetyczne insynuacje. Gdyby ktoś się chciał zniżyć do poziomu Macierewicza, to powinien zapytać: Z którego psychiatryka uciekł ten pan? A jak nie wiecie państwo, to po czynach oceńcie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Wygląda na to, że sztab podjął decyzję, że za dużo już tej miękkiej Beaty Szydło, rozmemłania, niepoważnego gadania. Że musztrowanie i marszowy krok jest bardziej potrzebny - ocenił prof. Radosław Markowski w "Poranku Radia TOK FM".

I dodał, że podczas spotkania w Chicago Antoni Macierewicz odpowiadał na pytania, "które sam napisał", bo chciał na nie odpowiedzieć.

"Pani kandydatko, Macierewicz nie jest tematem zastępczym! To temat podstawowy" - Janina Paradowska apeluje do Beaty Szydło>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (20)
"Za dużo miękkiej Szydło i rozmemłania. Sztab PiS zdecydował, że krok marszowy jest bardziej potrzebny"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 11 razy 5

  Duda klęczy, Szydło jęczy, a Macierewicz ZNOWU ODSTAWIŁ TABLETKI !

 • precz_z_komunia

  Oceniono 13 razy 5

  Póki w Polsce żyją wciąż ludzie o poglądach i mentalności człowieka sowieckiego, póty takie kreatury jak Macierewicz i Rajmundowicz będą miały wyznawców i poklask.

 • brian1234

  Oceniono 3 razy -1

  Markowski jest takim czerskim odpowiednikiem Zybertowicza. Tylko sekta z Czerskiej ostatnio się wykrusza. To chyba ludzie słabej wiary

 • cracovia.figiel

  Oceniono 12 razy -6

  Jeszcze medal Solidarności niech jej Bronek dołoży i te meble co se sam sobie wypożyczył z kancelarii Prezydenta.

 • snakeinweb

  Oceniono 19 razy -15

  Najgorsze trolle z internetu rozlazły się do studiów radiowych i telewizyjnych. Tak jak ten troll o nicku Markowski. Z onetu i z prawica.net go wywali, to się u Paradowskiej produkuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX