"Chciałbym, żeby Sellin przemyślał, to co powiedział ws. Lisa. Za chwilę będziemy mieć tu Związek Radziecki-bis"

- Czy Jarosław Sellin, człowiek na ogół rozsądny, wie, że kiedy polityk mówi, kto ma prowadzić program w TVP, to narusza konstytucyjną niezależność mediów publicznych? - pytał w TOK FM Jacek Żakowski. Wg publicysty, to że politycy mogą "mieć pokusę wpływania na media" można zrozumieć, ale nie powinni się z tym afiszować. Bo "dewastują" w ten sposób "zaufanie do niezależności mediów publicznych".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Zdaniem Jacka Żakowskiego, wypowiedzi Jarosława Sellina na temat Tomasza Lisa, to "sprawa śmiertelnie poważna".

Przypomnijmy, poseł PiS - typowany na ministra kultury w rządzie Prawa i Sprawiedliwości - ocenił, że Lis nie powinien prowadzić "najważniejszego programu publicystycznego" w TVP, bo jest "zbyt zaangażowany po jednej stronie sporu politycznego". I słaby z niego analityk polityczny.

- Bardzo bym chciał, żeby Jarosław Sellin, którego szanuję, przemyślał to, co powiedział. Bo to naprawdę jest groźna historia. Bo za chwilę inny jego kolega powie: nie jest dobrze, kiedy sędzia X sądzi w jakiejś sprawie. I za chwilę będziemy tu mieli Związek Radziecki-bis - komentował Żakowski w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (477)
"Chciałbym, żeby Sellin przemyślał, to co powiedział ws. Lisa. Za chwilę będziemy mieć tu Związek Radziecki-bis"
Zaloguj się
 • pimpao

  Oceniono 99 razy 65

  No właśnie Selin przemyślał. Nie zrobił kariery samodzielnie, mimo iż próbował. Więc stał się człowiekiem czopkiem, pasuje idealnie do doopy prezesa.

 • jaet

  Oceniono 74 razy 52

  W przedsionku czeka już Janio Pospieszalski, ten co to politycznym obiektywizmem aż kipi :).

 • jfk63

  Oceniono 27 razy 19

  Zauważyliście, jak wyciszono sprawę uchodźców? Przed wyborami?

 • masofrev

  Oceniono 39 razy 19

  Chciałbym, żeby Agora przemyślała blokowanie komentarzy na temat uchodźców. Bo zaraz będziemy tu mieli ZSRR....

 • saammm

  Oceniono 16 razy 14

  Przecież rządy PiS-u pokazały jak wygląda Polska pod ich rządami, jak wygląda "niezależność" państwowych mediów, jak wielka rolę gra połączenie sądownictwa z prokuraturą w jednej ręce i jak wielka rolę w rządzeniu i traktowaniu opozycji politycznej grają prowokacje agentów służb specjalnych. Mrok nadciąga...

 • hen-live

  Oceniono 16 razy 14

  Sellin nie rób z siebie pajaca i nie ośmieszaj się.To tylko pokazuje jak pisowcy odlatują na fali tych sondażowych notowań.Pycha idzie przed upadkiem Panie Sellin.

 • klikusy

  Oceniono 17 razy 13

  inteligencji po pis-dzielcach spodziewać się nie należy. temu głąbowi marzy się posada komisarza ludowego jak za nieboszczki komuny. pewnie prezes polecił a bezmózgowiec wykonał. drżyjcie normalni inkwizycja i stosy w natarciu.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 17 razy 13

  poszperajcie w necie jak juz od dawna pis zabiega o przywrócenie obowiązkowego poboru, kaczyński trąbił ze obecna armia nie spełnia zadania
  głosujcie na pis kochani, po kilku miesiacach obszczymurki i trolki beda w Syrii albo robić pompki w błocie, nie będzie kiboli ani bezrobocia - tak trzymac, strzelajcie sobie głupie głupy w nogę, czekamy
  za dobrze wam teraz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX