"Nie przywiązywałabym się do kandydatury Gowina na szefa MON"

Wg dr Anny Materskiej-Sosnowskiej nie ma przypadku we włączeniu się w kampanię Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. To ukłon w stronę najtwardszego elektoratu PiS. I próba podniesienia temperatury kampanii. - Temperatura spadła, bo Beata Szydło jest świetną organizatorką kampanii wyborczej, ale nie ma charyzmy Kaczyńskiego - oceniła w TOK FM politolożka z UW.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Według dr Materskiej-Sosnowskiej nie należy przywiązywać się do zgłoszonej przez Beatę Szydło kandydatury Jarosława Gowina na stanowisko ministra obrony.

Jak mówiła w "Poranku Radia TOK FM", "to szybka odpowiedź umiarkowanego polityka na pomysł Antoniego Macierewicza na czele MON". Czyli kontynuacja taktyki stosowanej przez PiS od ostatnich przegranych wyborów: pokazywania nowej umiarkowanej twarzy partii.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (14)
"Nie przywiązywałabym się do kandydatury Gowina na szefa MON"
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 6 razy 4

  Gdybanie Straszydło co do jej przyszłego rządu należy traktować dokładnie tak jak gdybanie Glińskiego o jego równie realnym rządzie albo o rządzie Piechocińskiego.
  Rząd będą tworzyć albo Rajmundowicz albo Kopacz, choć niekoniecznie z udanym skutkiem.
  Stawiam że PISIS będzie dążył do kolejnych wyborów jak ich ideowi poprzednicy pewnego razu w Republice Weimarskiej.

 • Oceniono 5 razy 1

  Oczywiście bo nie ma czegoś takiego jak rząd Szydło, będzie rząd Kaczyńskiego i tam nie Gowin będzie szefem MON.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 2 razy 0

  Po raz pierwszy od kilkunastu miesiecy ta materska przewidziala prawidlowy bieg spraw.
  Ogolnie jednak tylko sprawdza sie 5% z tego co belkocze do mediow.
  Jak pozyje jeszcze z 20 lat to beda z niej ludzie.

 • pimpao

  Oceniono 9 razy -1

  I słusznie! Bo prawdziwymi kandydatami na każde stanowisko są Kaczyński i biskupie fluoroscencje.

 • sienna61

  Oceniono 3 razy -3

  Brawo!!! Znawcy od nawozów i od świata jak zwykle na posterunku. Ich oceny jak zwykle celne i bezbłędne. Tak trzymać Koledzy!!!

 • mindowe

  Oceniono 7 razy -3

  Gdyby ci,którzy straszą Macierewiczem mieli tyle w głowie co on w pięcie zapewne aspirowali by do miana mędrców.Tymczasem najzwyczajmiej trzęsą tyłkami ze strachu przed konsekwencją doprowadzenia ich marnych,geszefciarskich trucheł przed wymiar sprawiedliwości.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 11 razy -3

  PO odchodzi w niebyt, Ewa Kopacz zmarginalizowana. Może jeszcze spróbować coś zrobić obietnicami bez pokrycia, bo straszenie PiS. J. Kaczyńskim i A. Maciarewiczem działa w drugą stronę.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 12 razy -4

  Głównym zagrożeniem dla Polski jest obecnie Nowacka z jej kawiorowa lewicą. To partia, która ma chory program, czyli dalsze niszczenie praw ludzi wychowujących dzieci i sprowadzanie muzułmanów, by zróżnicować etnicznie społeczeństwo. Na dodatek nie respektuje wyroków sądów, co pokazuje jak będzie wyglądać przyszłość, gdy dojdą do władzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX