Sellin znów o Lisie: "Czy TVP nie ma innych dziennikarzy?". Wróbel: "Ludzie chcą Lisa, nie innych dziennikarzy"

Jarosław Sellin w Poranku Radia TOK FM wrócił do kwestii (przez niego niepożądanej) obecności Tomasza Lisa w TVP. Pytając, czy nie znalazłby się ktoś, kto mógłby go zastąpić.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Dlaczego najważniejszych programów w telewizji publicznej nie mogą prowadzić jej dziennikarze? Czy telewizja publiczna nie ma dobrych dziennikarzy rozumiejących politykę? - dziwił się w Poranku Radia TOK FM Jarosław Sellin z PiS. - Ale ludzie chcą oglądać Lisa, a nie dobrych dziennikarzy - zauważył Jan Wróbel, prowadzący audycję.

W ubiegłym tygodniu Sellin zasłynął "wyrzucaniem" Tomasza Lisa z TVP >>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (28)
Sellin znów o Lisie: "Czy TVP nie ma innych dziennikarzy?". Wróbel: "Ludzie chcą Lisa, nie innych dziennikarzy"
Zaloguj się
 • eski57

  Oceniono 21 razy 15

  - miernoty nie lubią - mało - nienawidzą fachowców do których red. Lis się niewątpliwie zalicza !!

 • 39marpik

  Oceniono 16 razy 14

  Czy wyborcy w Polsce zaczną wreszcie myśleć i odeślą takich polityków jak Sellin i cała Pisbanda do lamusa?

 • Norbert Adam

  Oceniono 10 razy 8

  Sellina ewidentnie boli fakt,że Lis jako jedyny z niewielu dziennikarzy potrafi skrytykować PiS i pokazać jacy tak naprawdę są.I właśnie tak wyglądałby rządu PiS-osoby,które im nie pasują będą usuwane.

 • greg174

  Oceniono 10 razy 8

  Nie lubię Lisa ,ale jeszcze bardziej nie lubię Pospieszalskich i Wildsteinów ! Mimo tego że Pana Lisa nie lubię(wolno mi ) to stwierdzam że jest kompetentny -czyli innymi słowy -wie co mówi ,a nie mówi co wie...

 • xvq111

  Oceniono 11 razy 7

  Tak naprawdę co chcą oglądać ludzie to nikt do końca nie wie ,a program Tomasza Lisa nie ma porównania z jakimkolwiek innym ( przynajmniej w TVP ) więc trudno jest jednoznacznie stwierdzić jak wygląda na tle innych gdyż brak konkurencji ., a jak mawiają na bezrybiu i rak ryba.
  Co do programów własnych to żadna telewizja ich prawie nie produkuje , wszystko jest kupowane z zewnątrz więc pytanie jak najbardziej słuszne czy TVP ze swoim potencjałem nie stać na autorskie programy bez gwiazdorskich apanaży ? Przecież wydaje pieniądze publiczne czyli nasze .Czasy się zmieniły , a nasi kochani politycy nic nie uczynili w celu aktualizacji zasad funkcjonowania Telewizji Publicznej , nie tylko zresztą w tym temacie jest pełno zaniedbań .

 • eski57

  Oceniono 8 razy 6

  - miernoty nie lubią - mało - nienawidzą fachowców do których red. Lis się niewątpliwie zalicza !!

 • Kasia Sosnowska

  Oceniono 9 razy 5

  Tacy politycy zawsze będą, mądrość narodu polega na tym żeby nie mogli decydować oni o losach kraju.

 • obywatel1981

  Oceniono 17 razy -1

  Od red. Lisa to już lepszy by był J. Urban. Program pana Lisa jest nudny i stronniczy. Np w ostatnim wydaniu z ( jak to mawia P. Korwin ) "bandy czworga" dokonano podmianki z PiS na .Nowoczesną. Jeśli p. red. chce być obiektywny winien rozmawiać z każdym, także niewygodnym pewnie dla siebie rozmówcą np. G. Braunem czy JKM, a nie tylko przedstawicielami obozu rządzącego. Ja już od dawna omijam jego programy, również audycje z TOK FM, których jest uczestnikiem.

 • 66kropek

  Oceniono 9 razy -7

  panie Sellin, proszę przestać!! Wystąpienia Lisa są dla was bezcenne, każde jego pojawienie się lub wypowiedź przysparza wam elektoratu!Sztab PiS powinien codziennie wysyłać mu kosz róż i pudełko czekoladek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX