"Dlaczego Razem użyła swojego 'smoka' Zandberga na pięć dni przed wyborami? To hit tej kampanii!"

- Jak można mieć najbardziej charyzmatycznego polityka młodego pokolenia i użyć go pięć dni przed wyborami? - pytał w TOK FM Piotr Kraśko. Wg dziennikarza Adrian Zandberg był "jednym z najciekawszych - jeśli nie najciekawszym" głosem telewizyjnej debaty wyborczej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdaniem Kraśki, komentując występ Adriana Zandberga w telewizyjnym starciu partyjnych liderów, warto przypomnieć sobie cytat z filmu "Shrek". - Kiedy Osiołek mówi: "Mam smoka i nie zawaham się go użyć". Tylko nie wiem, dlaczego partia Razem użyła tego smoka na pięć dni przed wyborami? Jak można mieć najbardziej charyzmatycznego polityka tego pokolenia i zacząć go eksponować na pięć dni przed wyborami, to dla mnie hit tej kampanii - mówił gospodarz "Poranka Radia TOK FM".

- Mogę się nie zgadzać w 75 proc. z tym, co mówił Adrian Zandberg. Ale z tym, że był to jeden z najciekawszych głosów - jeśli nie najciekawszy głos debaty, to wielu się zgodzi.

"Sukces małych partii Zandberg z partii Razem zwycięzcą telewizyjnej debaty">>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (112)
"Dlaczego Razem użyła swojego 'smoka' Zandberga na pięć dni przed wyborami? To hit tej kampanii!"
Zaloguj się
 • Leszek Karlik

  Oceniono 67 razy 27

  Adrian przemawiał w imieniu partii Razem wiele razy, na przykład na konwencji programowej w kinie Luna. Na której to konwencji nawet były obecne dwie kamery telewizyjne, tylko nikt tego nie pokazał ani w trakcie konwencji ani potem.

  Media nie pokazują partii, która ma niskie wyniki w sondażach, więc ma niskie wyniki w sondażach, więc jej media nie pokazują - tak niestety działa sondażokracja w Polsce, nawet w finansowanych przez obywateli publicznych mediach z ustawową "misją". #8sekund

 • Ryszard Pacer

  Oceniono 63 razy 19

  Brawo dla Pana redaktora Kraśki. Jego zdziwienie jest szczere. Choć nie wystawił tym sobie dobrego świadectwa, to jest nadzieja na przyszłość. W końcu uświadomił sobie, że czegoś nie wie.
  Panie redaktorze nie słyszał Pan o zjawisku #8sekund? Nie przysłał Pan ekipy na konwencję wyborczą Razem? Mógłby Pan wtedy usłyszeć Zandberga. I jeszcze jedno, w tej jaskini jest więcej smoków.

 • lodzermensz1

  Oceniono 32 razy 14

  Jak można???
  Panie Kraśko, to Pan i Pana koledzy kreujecie rzeczywistość w tym kraju. I jesteście w stanie nadawać całe dnie o PO i PIS. Nawet o Nowackiej i Petru. Ale już o niczym i nikim innym. Nie zauważyliście przez całą kampanię, że taka partia istnieje.
  Ja na nich nie zagłosuję, bo daleki jestem od lewicy. Ale ten facet, to powinien być wasz wyrzut sumienia, bo to nie partia go chowała, tylko wy.

 • mietekkowalski

  Oceniono 38 razy 12

  Jak dla mnie idealista rodem z liceum, czysty teoretyk państwa miodem i mlekiem płynącego, gdzie wszyscy chodzą w togach, jedzą winogrona, piją wino i zacnie prawią. A tak na serio, to skąd on wziął dane jakoby większość polskiego społeczeństwa pragnęła przyjęcia imigrantów? Kłamał, czy po prostu nie zdaje sobie sprawy, że społeczeństwo to nie tylko jego znajomi i rodzina? Jedno i drugie świadczy o tym, że do polityki się nadaje - przynajmniej polskiej.

 • augenthaler

  Oceniono 37 razy 11

  Zgadzam się. Ale w realiach polskich takie wyciągnięcie smoka z kapelusza za pięć dwunasta może być skuteczne. Polska demokracja nie jest jeszcze zbyt dojrzała, czego ostatnie wybory prezydenckie przykładem. Człowiek z trzeciego szeregu partyjnego zostaje głową państwa polskiego, a niezbyt przenikliwy intelektualnie rockman zjednuje do siebie co piątego wyborcę swoją frustracją i sprzeciwem wobec wszystkiego czego nie rozumie, a że niewiele rozumie, to jest gotowy być zawsze na NIE, co w Polsce wielu ludziom się podoba.

 • puzonik48

  Oceniono 37 razy 11

  Panie redaktorze do niedzieli jest czas :)))Pewnie lekceważenie mniejszych partii sprawiło ,że nikt nimi się nie interesował .Jeżeli taki pustogłowy Kukiz "porwał" wielu ,to ten lider chyba po tym wystąpieniu ,rzeczowy i konkretny ma szansę na porwanie dużej grupy obywateli nawet 4 dni przed wyborami :)

 • felicjan.dulski

  Oceniono 15 razy 9

  Moim zdaniem w tym przypadku lepiej późno niż za wcześnie. Konkurencja ani dominujące media nie bardzo zdążą cokolwiek na pana Zandberga wyciągnąć z jego życiorysu albo sfabrykować, czy też urządzić nagonki w necie. Przykleić łatkę, zhejtować to dziś żadna sztuka. Nawet jeśli się nawet nagnie prawdę, to najwyźej potem apolodżajz, ale grunt że cel osiągnięto. Czy razem damy radę? Niech mnie...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 10 razy 8

  Szkoda, że tak późno. Nie sposób udowodnić, że to agent Putina (obezwanie Żydem już nie skutkuje tak bardzo jak kiedyś). Ba, nawet jeśli by się coś znalazło, to roztrąbić nie ma kiedy. Niecj mnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX