PiS skarży się na ochroniarzy z TVP. ?To wyglądało na przygotowaną prowokację"

Szef sztabu PiS Stanisław Karczewski szykuje protest do władz TVP w sprawie zachowania ochroniarzy. - Mieliśmy problem z wejściem i wyjściem z debaty. Ochroniarze zachowywali się agresywnie. Panie z naszej młodzieżówki bały się wyjść - mówił senator PiS w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Stanisław Karczewski mówił w TOK FM wprost: - To wyglądało na przygotowaną prowokację.

- Zostaliśmy dwukrotnie zatrzymani, całą grupą. To było niedobre. I deprymujące dla pani prezes Beaty Szydło. Ochroniarze wypełniali swoje obowiązki w zły sposób.

Jak poinformował szef sztabu PiS, sprawę od razu - wczoraj - zgłosił władzom telewizji publicznej. - Dziś wystosuję protest z opisem sytuacji.

Kto wygrał?

Stanisław Karczewski nie ma wątpliwości, kto wygrał telewizyjną debatę partyjnych liderów. Oczywiście Beata Szydło.

Dopytywany przez Piotra Kraśkę, dodał, że "bardzo dobrze wypadł przedstawiciel partii Razem" Adrian Zandberg.

- Mówił bardzo stabilnie, przedstawiał stałą równą formę przez całą debatę. Ku mojemu zaskoczeniu, słabiej wypadła przedstawicielka Zjednoczonej Lewicy. Myślałem, że Barbara Nowacka będzie bardziej dynamiczna i zdecydowana - ocenił szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (44)
PiS skarży się na ochroniarzy z TVP. ?To wyglądało na przygotowaną prowokację"
Zaloguj się
 • bobik57

  Oceniono 17 razy 17

  Czego ta banda z PiSu się nażarła, że wtargnęła do TV jak do speluny taranem spychając ochroniarzy do defensywy? A ten mały łysy to miał jakiś problem żeby pokazać swój identyfikator i pójść dalej ? Wystarczy popatrzeć, że żaden z nich nie chciał się legitymować wejściówką, liczyli że w ten sposób wejdzie ich trzy razy więcej. Ależ to obrzydliwe kołtuństwo! Fe !

 • ogniemwypalpis

  Oceniono 19 razy 17

  Banda pisowskiego oszołomstwa z tym łysym palantem co to rzucał się jak w amoku oto przyszła "elyta" mogąca juz po 25 rządzić naszą Ojczyzną.
  Z umowy wszystkich sztabów do TVP miało wejść tylko okreslona ilośc osób a co zrobio pisowskie oszołomstwo,chciało jak to ma w zwyczaju zrobić "zajazd" na siedzibę telewizji i tu patrzcie zonk ochrona tv powstrzmała piosowską trzodę.

  Jeżeli Polacy wybiorą w sporej częsci pis to tak bedzie wygladał nasz kraj,oszołomstwo na sztandarach i w mózgownicach

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 21 razy 17

  buahaha.
  prowokacją był również brak czerwonego dywanu, no i orkiestra powitalna miała nienastrojone bębny i trąbki. sabotaż! spisek! zmowa!
  hahahaha. spadłem z krzesła.
  karczewski nie kompromituj się.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 17 razy 15

  pisowski chłop żywemu nie przepuści. teraz z tvp wylecą wszyscy z woźnym włącznie.

 • harimau666

  Oceniono 19 razy 15

  bo wy jesteście nietykalni,nieomylni,ponad wszystkimi i w ogóle zajebiści...
  tfu!

 • chri-s48

  Oceniono 18 razy 14

  Jeżeli zorganizowanie sztucznego poparcia z chamstwem w tle, jawi się według pisowskich notabli jako zamach i prowokacja, to co by było powiedziane gdyby w czasie chamskich przepychanek podjudzonej młodzieży ktoś został zadeptany. Pewnie Waszczykowski na nowo piał by jako pokrzywdzony "nie zabijajcie nas" a prawicowa prasa tygodniami miałaby pożywkę do swojej partackiej pseudodziennikarskiej roboty.

 • agata-ata

  Oceniono 15 razy 13

  oj biedactwa, znowu ich ktoś prześladuje... :-) jaki ten świat niesprawiedliwy...

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 14 razy 12

  "Panie z naszej młodzieżówki bały się wyjść"
  jasne. penie z radiowego kółka różańcowego boją się także światków jehowy i cyklistów. ale dzięki nieugiętym modłom "a kysz maro przeklęta" oddane owieczki znalazły w końcu drogę ku światłu.
  alleluja.

 • ola9678

  Oceniono 25 razy 11

  Ludzie-ale wy jesteście mądrzy i krytykować każdego potraficie.. Tylko zastanówcie się jaki to ciężar weźmie przyszły rząd na siebie. Wszystko sprzedane, ogromne długi. Trzeba cieszyć się ,ze jeszcze komuś się chce i ma pomysł jak odbudować ten rozkradziony kraj. A z opozycją /PO/ która podetnie nogi następcy t tylko im współczuć. Wiec zamiast mądrzyć i krytykować trzeba im współczuć i pomagać. Żeby zostawić naszym wnuczkom jeszcze Polskę a nie państwo islamskie lub inne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX