Zandberg zrobił wrażenie. Ale wg Paradowskiej wygrał Piechociński

- Nie mam wrażenia, żeby zwycięstwo pana Zandberga w debacie telewizyjnej było aż tak wyraźne, jak piszą internauci - oceniła w TOK FM Janina Paradowska. Zdaniem publicystki "Polityki" Adrian Zandberg ma szanse zostać "przyszłym liderem lewicy".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Wydaje mi się, że ma wszelkie cechy lidera - mówiła Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Zdaniem publicystki w telewizyjnej debacie partyjnych liderów najlepiej wypadł Janusz Piechociński. - Był merytorycznie najlepiej przygotowany i jako jedyny potrafił rzetelnie ocenić ostatnich osiem lat.

W rankingu Janiny Paradowskiej na drugim miejscu znalazł się Adrian Zandberg, a na trzecim Ryszard Petru.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (178)
Zandberg zrobił wrażenie. Ale wg Paradowskiej wygrał Piechociński
Zaloguj się
 • solussolius

  Oceniono 23 razy 11

  Zeteselowiec udawał, że jego banda nie współrządziła przez ostatnie osiem lat.

 • szaman668

  Oceniono 5 razy 5

  Piechocinski ? Panna Paradowska wciagnela chyba ostatniego mocarza na rynku ...

 • albacor

  Oceniono 7 razy 5

  Wygrała Diana Rudnik. Ujęcia kamery z tyłu i z góry na jej tyłeczek i nogi w spodniach - fascynujące

 • janek902

  Oceniono 49 razy 5

  Sytuacja taka:
  1. postanowiliście sobie zbudować dom.
  2. Więc zaczynacie sobie zarabiać i dorabiać. Praca po 12-16 godzin, a jak. To będzie niewielki dom, ale dobrze, by mieć spory własny wkład
  3. Po paru latach ciężkiej pracy, wyrzeczeń, braku urlopów, rozrywek, wakacji, macie wreszcie wkład własny z którym chcecie iść do banku
  4. teraz na scenę wkracza sympatyk lewicy. Ohohohoho! Panie, tam leży sobie menel, który nic nie robi cały dzień. Oddawaj pan 75% zarobków, bo mu też się należy!
  5. Na nic tłumaczenia, że menel nic nie robi, a wy parę lat swojego życia poświęciliście
  6. Na stwierdzenie, że to nie jest normalne, sympatyk lewicy wam tłumaczy, że likwidacja Kościoła Katolickiego i równość homozwiązków względem hetero rozwiążą wszystkie problemy, a w ogóle, skoro się wam coś nie podoba, to tylko dlatego, że na pewno jesteście albo ksenofobami, albo faszystami, albo nazistami, albo antysemitami, albo hejterami.

  Dobrze rozumiem idee lewicowe?

 • akris58

  Oceniono 4 razy 4

  Wszechobecna Wyrocznia obwieściła i lemingi nie dyskutować ,tylko przyjąć do wiadomości.Amen.

 • wan4

  Oceniono 6 razy 4

  Od dawna wiemy, ze Piechociński jest elokwentny ale nic z tego realnie nie wynika. Nawet towarzysze na wsi narzekają, że niewiele z tego mają, a co dopiero wyborca.
  Zandberg mówił z pasja i wiarą. Test na umiejetność tworzenia, budowania, realizowania programu w realu dopiero przed nim, więc wszyscy intuicyjnie dają mu tu kredyt zaufania. Polityka to nie tylko konkurs krasomowczy. Ten rzeczywiście wygrał Piechociński. Ale debate - Zandberg.

 • ciociosan1

  Oceniono 10 razy 4

  Obrzdliwie lgajacy Gumofilc przekonal pania Paradowska, bo ta nie potrafi - i to od dawna - odroznic prawdy od falszu i na odwrot. Teflonowy robot Piechocinski byl najbardziej irytujacy z tej szostki, bo najbardziej cyniczny i nieautentyczny. Forma i tresc byly jak z ambony koscielnej - same frazesy, bzdury i klamstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX