"PiS zabierze się za rozliczanie katastrofy smoleńskiej, będą mnożyli pomniki Lecha Kaczyńskiego. Oby nie doszło do zmian nazw miast"

- Dramat z PiS polega na tym, że wszystko rozgrywa się w głowie jednego człowieka i od tego wszystko zależy. W 2005 roku Jarosław Kaczyński wziął do rządu liberałkę z PO, ale nie sądzę, żeby dziś PiS poszło drogą liberalizmu - ocenił prof. Aleksander Smolar. Zdaniem gościa TOK FM, jeśli PiS obejmie władzę, na pewno trzeba spodziewać się m.in. "skoku na media publiczne".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Oni tego nie mówią, ale zabiorą się za rozliczanie sprawy smoleńskiej. Nie mogą postawić przed sądem Donalda Tuska, na przeszkodzie stoi to, że pełni on ważną funkcję w UE. Ale szybko dojdą do tego, żeby postawić przed sądem np. Tomasza Arabskiego. Będą mnożyli pomniki poświęcone Lechowi Kaczyńskiemu, zmieniali nazwy ulic. Oby nie doszło do zmian nazw miast - mówi prof. Aleksander Smolar w TOK FM.

Jak podkreśla szef Fundacji Batorego, dla liderów PiS "to nie są igrzyska". - Wiedzą, że jeśli chodzi o gospodarkę czy politykę zagraniczną, mają znacznie mniej do powiedzenia, do zaproponowania.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (164)
"PiS zabierze się za rozliczanie katastrofy smoleńskiej, będą mnożyli pomniki Lecha Kaczyńskiego. Oby nie doszło do zmian nazw miast"
Zaloguj się
 • mirekch60

  Oceniono 32 razy 18

  Prawdopodobnie tak będzie,prezesowi nie zależy na Polsce tylko na awanturnictwie.Ci co głosują na PiS to niech się zastanowią.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 22 razy 16

  Czemu nie? Zmienić nazwę Polska na Zimny Lechistan, Kraków na Mrożone Kacze Podroby a Wawel na Lodówka Króluff...

 • gifhorn

  Oceniono 17 razy 15

  no, już byli tacy, zmienili nazwę Katowic na Stlinogród
  łapiecie analogie?

 • jadwisia9

  Oceniono 25 razy 15

  Polak mądry po szkodzie.. jak się obudzi 26 już będzie żałował ,że głosował na PiS..

 • prawdaboli99

  Oceniono 28 razy 14

  Tusk i Merkel zdradzili Europę.
  Nie pozwólmy Kopacz zrujnować Polski.
  Gdzie są te matki z dziećmi pani Kopacz,gdzie pani widzi tu kobiety,sami młodzi mężczyźni.
  Platforma zdrajcy!!!
  Film z granic Słowenii.
  www.youtube.com/watch?v=ijxknaKOXVc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX