Skąd się bierze poparcie dla PiS? Zandberg tłumaczy w 2 minuty 51 sekund

- Poparcie dla PiS nie bierze się z tego, że większość Polaków chce powrotu Macierewicza do władzy. To poparcie bierze się z wkurzenia na arogancję liberalnego establishmentu - mówił w Poranku Radia TOK FM Adrian Zandberg z partii Razem.
- Głosy na PiS nie biorą się z tego, że olbrzymia część Polaków chce powrotu Macierewicza do władzy. Ono bierze się z wkurzenia na sposób, w jaki liberalny establishment sprawował władzę - mówił w Poranku Radia TOK FM Adrian Zandberg z partii Razem.

Jego zdaniem słynną emanacją tej arogancji były słynne już słowa byłego prezydenta o tym, by brać kredyt i zmienić pracę, jeśli się komuś nie wiedzie.

- Ten sposób myślenia liberalnych elit, które pełne samozadowolenia z tego, jak Polska się rozwija, przymykały oko na narastającą frustrację społeczeństwa, wyhodował wzrost poparcia dla PiS - uważa Zandberg.

Jego zdaniem rządy PiS nie będą bardzo długie. Zandberg krytykował pomysł stworzenia antypisowskiej ponadpartyjnej koalicji.

Wg przedwyborczego sondażu na zlecenie radia TOK FM Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 31 proc. poparcia. PO na 22.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (425)
Skąd się bierze poparcie dla PiS? Zandberg tłumaczy w 2 minuty 51 sekund
Zaloguj się
 • strefa_kleski_zywiolowej

  Oceniono 48 razy 24

  Nad naszymi komentarzami pojawiała się zatrważająca liczba artykułów, które nawoływały do tolerancji wobec osób z kręgu kulturowego, w którym pojęcie to jest kompletnie nieznane. Zarazem wyszydzane, obrażane i wyszydzane od *rasistów* są osoby, których jedynym przewinieniem jest poddawanie w wątpliwość możliwości integracji *kultury* islamu ze społeczeństwem Zachodu i ukazywanie negatywnych skutków trwającego już kilka dziesięcioleci eksperymentu z wielokulturowością. Nie chcemy ich czytać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że do czasu zarzucenia przez koncern Agora praktyk traktowania swoich czytelników jak łatwego do zmanipulowania motłochu nie będziemy czytać żadnych artykułów na tym portalu.

 • protonalfa

  Oceniono 28 razy 20

  Jestem bardzo rozczarowany Petru, a miałem na niego głosować. Sprawdzam kandydatów w moim krakowskim rejonie, a tam sami prezesi, biznesmeni i prawnicy, sama inteligencja, której żyje się najlepiej w Polsce. Już wiem, dlaczego chcą obniżać podatki najbogatszym, żeby im żyło się lepiej.

 • mazzini890

  Oceniono 54 razy 16

  Tak po części pan Adrian ma racje.Ale jeżeli Polacy nie oducza się głosować przeciw, to marny ich los.

 • chris_yyz

  Oceniono 43 razy 15

  Malo kto wie, ale Zandber juz chodzi po wodzie, rozmnaza jedzenie i wskrzesza umarlych.

 • nino.rota

  Oceniono 32 razy 14

  .Śmieszą mnie te zachwyty lewicowych lemingów nad tym brodatym marksistą od 70-procentowego podatku, tęczy i imigrantów z Afryki.

  Precz z lewicą!

 • fides64

  Oceniono 25 razy 13

  KUKIZ'15 to zbieranina od lewa do prawa która w sejmie się rozsypie. Kto ma prawicowe poglądy na gospodarkę powinien głosować na KORWiN, kto lewicowe na PiS. PO od PiS nie wiele się różni. PO to lewica bezbożna a PiS lewica pobożna, obie chcą nas ograbiać w podatkach. Pan Zandberg to komunista, dlaczego GW tak go promuje?

 • czytelnik23-is-me

  Oceniono 26 razy 12

  Francuskie oddziały specjalne usunęły ponad 700 imigrantów z budynku szkolnego w Paryżu. Z powodu ryzyka wybuchu epidemii

 • szpung

  Oceniono 30 razy 12

  Dodam iz poprzedni muslimski mord w IKEA zostal ocenzurowany, prasa szwedzka ''oszczedzila'' Szwedom widoku oderznietych glow w trosce o ich dobre samopoczucie, podano jedynie iz byl to atak nozownika. Dowiedzieli sie prawdy z prasy dunskiej, ktora ostatnio przestala cackac sie z muslimskim lumpem i pisze jak jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX